Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cubeworld_ez
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_cpl_fire_32
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_minecraft_pierdolnik
4/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
14/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_ancient
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_aquaflow
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
6/250
Online hráčov: 41

Čítať tému

Surf
#115-04-2023 11:37
Ahoj! Pro ty s kterýma jsem ještě neměl tu čest se "potkat", tak jsem Torros. Před nějakou dobou jsem se přidal k Vašemu týmu jako admin na surfech.

Rád bych s Vámi a popřípadě i s hráči prošel možnou změnu pravidel na surfech.
- Proč? Protože se surf výrazně liší od jiných "módů".
- Čím? Je to hlavně fun mód. Člověk tam nemůže střílet, nemůže nijak ovlivnit hru či interaktovat s ostatními hráči (zabíjet, flashe, smoky, i collision tam je vypnutá)

Proto bych rád upravil pár pravidel a následných trestů. Rád bych to pak měl někde vyvěšené, aby pak nějaký chytrolín neměl řeči, že "to pfeci není v pvavidlech" viz nedávno ten týpek co měl hákový kříž v nicku viz: https://epiczone.sk/forum/viewthread....ad_id=8648


1. Je zakázané používať cheaty alebo scripty na serveroch - perm ban
T - žádná změna
2. Radenie napr. cez komunikačný program (TS3, Discord, ...) môže byť brané ako cheating - perm ban
T - toto bych rád vymazal, na surfech je opak mnohdy vítán
3. Spam, reklama na iné weby alebo servery - mute až 1 deň, úmyselná reklama (spam) ban 1 deň
4. Nadávky, urážanie ostatných hráčov, nenávistné prejavy - mute (čas podľa závažnosti)
5. Úmyselná provokácia, urážanie administrátora - mute (čas podľa závažnosti)
6. Vydávanie sa za administrátora - ban 1 hodina
7. Zákaz pixelwalkingu (využívanie multijumpu na skákanie na textúry, ...) - ban 1 hodina
T- taky bych toto rád smazal. Ikdyž multijump na surfu není, tak využívání bugů/chyb či nedokonalostí v mapách je spíš výhodou v surfech
8. Zdržovanie alebo kazenie hry ostatným hráčom (teamflash, blokovanie, reconnect, odpojenie pred smrťou, ...) - kick / ban 1 hodina
T- jak jsem řekl, zbytečný point na surfech
9. Úmyselné kopírovanie nicku alebo clantagu - ban 1 hodina
10. Komunikácia v jazyku inom ako angličtina, slovenčina alebo čeština - mute 1 hodina
T- u tohoto bych Vás rád poprosil o názor. Na serveru, kde je komunikace důležitá, tak to chápu, že u hry nechcete mít slovník, ale na surfech je obrovské procento zahraničních hráčů, takže bych to určitě netrestal

Co se týče bodů 3, 4, 5, 6 a 9 tak bych typ a délku trestu nechal na Adminovi. Rád bych dával "přísnější tresty" v případě MUTE, než klasická nabalovačka "30min, 2 hodiny, pak 3 hodiny,.." Protože člověk nepotřebuje komunikovat na surfu tak jako na ostatních serverech (žádná taktika, domlouvání). Takže když dostanou mute, tak se toho zase tolik neděje.

Samozřejmě žádné perma bany, ale rád bych tyto prohřešky řešil individuálně. Rozdíl je někdo, kdo tam dělá DJe oproti někomu, kdo je arogantní, obchází "pravidla" a pak se chce jen hádat a otravovat.

Další věc, je možné, aby Admin měl místo ranku (příklad u mě rank - Veteran) napsáno ADMIN nebo aby si to mohl měnit? Kolikrát když někoho poprosím aby nepištěl, tak mě pošle do "nachuj" protože si myslí, že ho buzeruje random hráč.


Sorry za dlouhý post, tady je kočka za odměna images.gamebanana.com/img/ss/mods/5aa815499f4d9.jpg
#215-04-2023 15:06
Jsem rád, že máš nějakou angažovanost. Ty pravidla platí obecně pro všechny servery. V případě pravidla 2, které ano na surfech nemá takový význam, tak má naopak velký význam třeba na Mirage Only, kde jsem v poslední době řešil myslím že 3 podezření z toho 1 tak se ukázalo jak pravdivé.

Může se třeba přidat nějaké pravidlo, které se bude týkat výhradně surfů, ale to je třeba už pak řešit s Vedením, jestli chtějí pravidla upravovat.

Individuální bany a muty jsou za mě s prominutim p*čovina, protože pak to může skončit tak jako se stalo mě, že ti do DMs na TSku nebo Discordu furt bude spamovat děcko, žes mu dal mute 30 minut a někomu jinýmu 20 minut.

To, že nemáme prefix ADMIN je podle mě lepší, protože pak je mnohem snažší chytit cheatery. To, že si ten hráč myslí, že jsi jen random je jeho problém, má se chovat podle pravidel a jako inteligentní humanoidní bytost.
*******************************
Feel free to contact me on:
Teamspeak 3: TheKroody
Discord: TheKroody #5775
*******************************
https://steamcommunity.com/profiles/76561198119608851/
#316-04-2023 14:34
Ahoj,

K pravidlu 2. - Toto pravidlo máme zavedené kvôli tomu, aby sa nestalo, že ak niekto dostane ban za WH, tak príde na fórum žiadať o unban a bude tvrdiť že kamarát mu poradil pozíciu enemy cez voice chat. Potom by bolo ťažké dokázať opak. Samozrejme sa to netýka toho, že niekto je na Surf serveri a volá s kamarátom.

7. - Ide o všeobecné pravidlo, samozrejme na Surf serveri za to banovať nebudeme. Zneužiť je to možné napr. na Arénach ak má hráč VIP.

8. - Rovnako. Všeobecné pravidlá máme kvôli tomu, že by bolo veľmi neprehľadné vypisovať všetky pravidlá individuálne pre každý server.

Adminom dávame voľnosť banovať veci podľa toho ako uznajú za vhodné, samozrejme v rámci pravidiel. Takže samozrejme očakávame, že niekto na Surf serveri nedostane ban za reconnect a pod :D

10. Tiež záleží na adminovi, či chce toto pravidlo uplatniť. Ja osobne dávam mute len ak to vadí nejakému hráčovi a sťažuje sa, inak to neriešim. Ako pravidlo to je kvôli tomu, že ak teraz začne na serveri spamovať voice 5 poliakov, tak to fakt kazí hru všetkým ostatným.

Samozřejmě žádné perma bany, ale rád bych tyto prohřešky řešil individuálně. Rozdíl je někdo, kdo tam dělá DJe oproti někomu, kdo je arogantní, obchází "pravidla" a pak se chce jen hádat a otravovat.


Kľudne trestať banom.

Další věc, je možné, aby Admin měl místo ranku (příklad u mě rank - Veteran) napsáno ADMIN nebo aby si to mohl měnit? Kolikrát když někoho poprosím aby nepištěl, tak mě pošle do "nachuj" protože si myslí, že ho buzeruje random hráč.


To už na serveri je, ale nie by default keď píšeš do chatu. Stačí použiť tuším sm_say <správa> (opravte ma ak zle hovorím).
#416-04-2023 20:25
/say (medzera) text v chate funguje a zdá sa mi aj @ (medzera) text
#517-04-2023 14:09
Jasná věc, to nebylo aby to bylo změněno všude, vlastně hlavní o co mi šlo, tak ty pravidla vepsat sem: https://epiczone.sk/pravidla-csgo
Jak jsou pravidla pro jednotlivé servery.

Jinak děkuji za vyjádření

T.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
27%

Hannibal
31%

Umbrella Force
15%

Strike Force
19%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
7%

Hlasy: 59
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 11
Užívateľov Online: 0

Darkdeagle Majiteľ25 min
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter51 min
DaBis 1 hod
GarDiaN 1 hod
siko CS2 Admin 2 hod
exTremeX CS 1.6 Admin 2 hod
FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 2 hod
Juo 3 hod
Goldy Sponzor CS 1.6 Admin 4 hod
xxpumaxx15 4 hod

Registrovaní užívatelia: 6,747
Najnovší užívateľ: Mikas
TOPlist