Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_base_humans_oc
10/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_plain2_kat
0/24
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
14/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_mirage
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_beginner
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
7/250
Online hráčov: 45

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 2 / Žiadosť o unban
1v1 Arena / 卍adam卍
#128-03-2023 11:27
https://sourcebans.epiczone.sk/index.php?p=banlist

Ban Details
Player 卍adam卍
Steam ID STEAM_1:1:721034058
Steam3 ID [U:1:1442068117]
Steam Community 76561199402333845
Invoked on 28.03.2023 10:59
Banlength 1 d
Expires on 29.03.2023 10:59
Reason Inappropriate nickname
Banned by Admin TheKroody
Banned from Epiczone.sk | 1v1 ARENA [TICK 128, !ws !knife !g...
Total Bans No previous bans
Blocked (0) never

Hrál jsem na 1v1 serveru a dostal jsem kick, znovu jsem se napojil a všiml jsem si, jak mi admin TheKroody píše, že si mám změnit nickname, načež jsem se začal ptát proč, když na mém nicku není nic urážlivého či nenávistného, že to jsou jen budhistické svastiky. Admin TheKoody mě opravil, že nejsou budhistické, ale hinduistické, což jsem uznal a pokračoval jsem dále ve hraní, protože mi pak už žádné napomenutí nepřišlo a najednou jsem dostal ban. Ocenil bych rychlý unban a potrestání admina TheKroody za neoprávněný ban.
#228-03-2023 12:56
Ahoj, admin ťa mal najskôr upozorniť potom kicknúť a nakoniec ban. Tým, že ti dal ako prvý kick chcel asi zaujať tvoju pozornosť, čo sa mu aj podarilo. Ďalej ťa upozornil ako si poznamenal a keďže si na to nereagoval tak nasledoval ban. S udelením banu súhlasím a admin nabudúce bude postupovať ako je uvedené vyššie. Čo sa týka teba konkrétne, tak ti odporúčam zmeniť nickname, pretože ak admin uvidí tvoj nick tak bez upozornenia má povolené dať ban vyšší ako bol tvoj posledný.

Pekný deň!

Táto správa je viditeľná len pre adminov
#328-03-2023 13:05
Nesouhlasím, na napomenutí jsem reagoval argumentem, že tyto svastiky jsou budhistické, načež mě admin opravil že jsou hinduistické, což ale nemění nic na tom že tyto svastiky nemají žádnou spojitost s nacistickým Německem, jak si asi admin myslel, ale s kulturou hinduistů
#428-03-2023 13:59
Už jsem byl upozorněn, že se nemám vyjadřovat, kde nemám ale u tohohle si nemůžu pomoct.

Máš pravdu tahle svastika je opravdu "pravo-chodná", jedná se tedy o symbol slunce/míru a náboženský symbol od blízkého západu až po východní Asii.
Problém ale je jak k tomuhle symbolu přistupuješ. Oba víme, že symboly ve jméně nemáš ani zdaleka z toho důvodu aby jsi někoho uchvátil tím že představuje něco z výše zmíněného, moc dobře víš, že si hraješ na chytrolína a myslíš, že si stojíš s dobrý argumentem toho co tenhle symbol opravdu představuje, ale není to pravda, přes tenhle dětinský způsob vyvolávání diskuze k tobě nikdo nepřistoupí a nepogratuluje ti za to, že máš nějakou základní vědomost co se tohohle symbolu týče. Jsme ve střední Evropě, tenhle symbol pobuřuje lidi a ve veřejném prostoru je používání pravo i levo chodné svastiky odsuzováno... Admin dle mého k situaci přistoupil, tak jak měl, a zřejmě ti dal i najevo, že si je rozdílů u 卍 vědom... jen to prostě nerozváděl, ani k tomu neměl důvod, když tě vyzval ke změně jména, tak jsi to měl udělat.

Tak snad tu někomu aspoň uštědřím práci s vysvětlováním problému.
A prosím, neodpovídej mi, tohle je jediná zpráva co do tohohle tématu pošlu.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Slaeer - co se zbytečně zas sral s něčím co se ho vůbec netýká :)
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#528-03-2023 14:26
Slaeer, to co jsi zde napsal, jsou jen nepravdivé a nepodložené doměnky o tom, proč si myslíš, že svastiky ve jméně mám. Tyto symboly mám ve jméně opravdu pro to, co doopravdy hinduistické svastiky představují. Pokud adminovi tyto symboly vadily z důvodu, že mu připomínají znaky nacistického Německa, tak to měl dát určitě najevo jinak, než kickem a následným banem. Tím že to tímto způsobem bohužel provedl, tak ukazuje jen adminovu nekompetenci a může vyvoval otázky ohledně adminově vztahu vůči hinduismu a možné averzi proti hinduismu. Jen bych se teď na chvíli vrátil zpátky k tvé odpovědi Slaeer. Tím, že používáš doměnky jako argumenty a hraješ si (použiji teď tvá slova) na chytrolína, který si myslí, že svastiky ve jméně může člověk mít jen proto, aby pobuřoval, ukazuje jen to, jak jsi zakomplexovaný. Jsem si vědom toho že jsi napsal abych už neodepisoval, ale stejně jako ty, jsem si nemohl pomoct. Za mě admin udělal ve svém jednání chybu a ocenil bych vaši spolupráci.
#628-03-2023 21:03
Upozornenie si dostal a je na tebe ako sa zariadiš. Ak ktokoľvek z adminov alebo z hráčov nahlási, že to stále máš v mene tak ti automaticky poletí ban vyšší ako 1 deň.
#728-03-2023 21:29
Celej den ve fachu jsem si říkal, zda si dáš tu práci tohle napsat... tak kde začnu.

Ano souhlasím s tím, že svastika nebyl vždycky symbol vtipného malého mužíka s knírem, ale najdou se kreténi co si to dají do nicku.

Z toho důvodu se vždycky nejdřív daného hráče zeptám, jestli ví, co to znamená. Tebe jsem se nejdřív zeptal anglicky (jsem slepá p*ča a nevšiml jsem si, že jsi Čech), pak česky nacož si mi neodpověděl, protože si nechtěl.

Nevím jestli jsem tě upozorňoval nebo ne(když se tě v chatu ptám s prefixem "ADMIN" a červeným písmem tak bych to za upozornění asi považoval), ale každopádně po kicknu si mi hned odpověděl, že jsou to budhistický znaky, z čehož jsem rovnou vyvodil, že nemáš tušení co ty znaky znamenají (lehkej google během 10 vteřin by stačil).

Jestli někdo z A-Teamu bude mít pocit, že jsem ti ukřivdil nebo že ban je neoprávněný tak budiž, ale já si za svým rozhodnutím stojím.

Jinak je to ban jen na den, tak nechápu proč to vlastně hrotíš...kdybych ti dal týden nebo permu, pak bych to asi chápal.

Jinak ano @Slaeer děkuji z úžasné vyjádření a ušetření mé klávesnice :)
*******************************
Feel free to contact me on:
Teamspeak 3: TheKroody
Discord: TheKroody #5775
*******************************
https://steamcommunity.com/profiles/76561198119608851/
#828-03-2023 21:34
TheKroody, jen pro upřesnění, tvé žádosti o vysvětlení jsem si bohužel nevšilm, což mě mrzí.
#928-03-2023 21:44
Souhlasím, jednal bych úplně stejně jako admin Kroody, pokud chces nadále používat tyto symboly v nicku, tak nám na server ani nechod


Ban právem

Lock
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
28%

Hannibal
32%

Umbrella Force
9%

Strike Force
21%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
8%

Hlasy: 53
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 19
Užívateľov Online: 0

Darkdeagle Majiteľ23 min
GarDiaN51 min
Kemie Zástupce CS2 Hl. Admina Hl. CS2 CheatHunter57 min
FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Cheathunter59 min
K10 1 hod
TheReaper Sponzor Hl. CS Admin 1 hod
ketamine Sponzor CS 1.6 Admin 1 hod
Pursuit 3 hod
Ipipko 3 hod
Abno 4 hod

Registrovaní užívatelia: 6,731
Najnovší užívateľ: madjackal
TOPlist