Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cubeworld_ez
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_inferno
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_water_gg
0/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
14/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_mirage
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_beginner
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
3/250
Online hráčov: 33

Čítať tému

Jailbreak
#117-04-2020 11:35
Mali by ste si dať doporiadku pravidla alebo preškoliť možno nejakych adminov.....
Neriesil som to ale tak každy admin ma ine pravidla ? Alebo tie "nepisane pravidla" niekde napisať..
Prepačte ale fakt už niekedy nato nemam nervy..
Ka??da ??ena m?? pr??vo na l??sku
#217-04-2020 12:01
Tu máš vypsané všechny pravidla serveru: https://epiczone.sk/pravidla-jb
I s příkazem /pravidla je máš vypsané na serveru
Všechno není jak se zdá, podělám tě i tak
#317-04-2020 13:04
No ja mam ich prečitane. Len nie každy admin ich ma prečitane alebo im nie každy rozumie tak ako su napisane.
Alebo este možno im nerozumiem ja tak ak áno tak ma opravte..
Ka??da ??ena m?? pr??vo na l??sku
#417-04-2020 14:15
BeNDeR napísal:

No ja mam ich prečitane. Len nie každy admin ich ma prečitane alebo im nie každy rozumie tak ako su napisane.
Alebo este možno im nerozumiem ja tak ak áno tak ma opravte..


Zkus popsat situaci, která se stala, takhle nikdo nedokáže jestli jsi udělal chybu ty, či daný admin
Všechno není jak se zdá, podělám tě i tak
#517-04-2020 14:20
Co su napr CT tlačitka? Simona tlacitka? Zabija sa zato vobec?
Či je nejak rozdiel medzi slovičkom "vyber si" a "napiš mi" na JB ...
Čo je priama cesta a čo je zdržovanie...
Nespomeniem si na viac situacii ale určite by sa ich našlo..
Ka??da ??ena m?? pr??vo na l??sku
#617-04-2020 14:36
1) CT tlačítka se nacházejí na CT zoně nebo jsou na atrakcích, které způsobují dmg [ruleta, děla...] • více ve FAQ
2) SIMON tlačítko je každé tlačítko, které Simon používá k tvoření hry [otevírání cel, tlačítka na ovládání dění v boxu, ale i každé tlačítko, které simon zrovna používá na atrakcik tvoření hry]
- nikdo jiný bez povolení simona nemůže tlačítka používat; vezní [i VD] mohou být zabiti, CT potrestán adminem
- v normálním kole se simonem vězeň nemůže používat žádné z tlačítek [kromě oteviraní dveří od prostoru, kam jde se simonem], jinak může být zabit
Když to stlačí vezeň, tak ano.
4) Slovíčko vyber si můžeš použít když má hráč výhodu, a simon určí aby si třeba boxl vezeň do svých spoluhráčů kdo půjde první, druhý, atd.
Napiš mi, to zadá simon vězňovi který má výhodu aby napsal třeba kdo půjde zas první, druhý, atd.. - jedná se o příklady
5) Když simon zadá příkaz třeba "po otevření cel půjdete přímou cestou bez zdržování" aby šel rovně, nikam nezatáčel do boku a tak.

Snažil jsem se to vysvětlit nejlépe, jestli máš ještě nějaké situace co bys chtěl vysvětlit klidně mi napiš na steamu či pm na webu :)
Všechno není jak se zdá, podělám tě i tak
#717-04-2020 15:58
BeNDeR napísal:

Co su napr CT tlačitka? Simona tlacitka? Zabija sa zato vobec?
Či je nejak rozdiel medzi slovičkom "vyber si" a "napiš mi" na JB ...
Čo je priama cesta a čo je zdržovanie...
Nespomeniem si na viac situacii ale určite by sa ich našlo..


Nechci být vulgární ale budu muset... momentálně je to napsané jak pro primitivy, když to nechápeš tak s tím nic neuděláme jelikož víc vysvětlit už to prostě nejde.

"Vyber si" není příkaz abych někam šel... max se zastavím a napíšu co jsem si vybral.
"Napiš mi" znamená přesně to co to znamená, např. "Napiš mi číslo od 1 do 6"... napíši 1-6... nic jiného

Přímá cesta je po zemi, chůzí... nic víc nic míň... po případě se smí vyskočit nebo překonat překážku, která blokuje cestu


A pokavaď si chceš stěžovat na adminy tak jsi ve špatném tématu.
A vůbec? Proč lezeš k CT, když nerozumíš základním pojmům? Nechápu
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#819-04-2020 11:14
Nechcem sa tu s nikym hadať, ani sa nechcem na nikoho konkretneho sťažovať len mi to troška lezie na nervy keď to nevadi vedeniu alebo Vám adminom tak si myslim že tu nemate čo robiť , ale to tiež nieje moja vec.
Vyber si nieje prikaz? No dobre budem sa podla toho riadiť na JB , ale je to pre mna novinka. (no pre mňa to je stále jasny prikaz a sloveso)
Ano je po zemi , ale podla mna hlavne že priamo znamena , že nepojdem naookolo napr... To by ste si mali vy zistit čo to znamena.
Popišem troška situaciu. : Boli sme 2 vezni. Išli sme za simon niekde na nejaku atrakciu no kolega vezen postlačal tlacitka na wipeout simon sa nato pytal že či sa zato zabija. "Odpoveď od vašho admina bola ďalšou otazkou "zabíja to?". No mam taky pocit že sam nevedel že či sa zabija alebo nie. No nakoniec z toho sme zistili že vezen nepsravil nič zle a hralo sa ďalej...


"5) Když simon zadá příkaz třeba "po otevření cel půjdete přímou cestou bez zdržování" aby šel rovně, nikam nezatáčel do boku a tak."
- tak prečo ma zabijaju keď begripnem alebo keby niekto šiel bhop do boxu. Je tam jednoznačne skor ako keď niekto beži do toho boxu.. Takže fakt neviem začo ma zabijaju...
Ka??da ??ena m?? pr??vo na l??sku
#919-04-2020 14:08
BeNDeR napísal:

Nechcem sa tu s nikym hadať, ani sa nechcem na nikoho konkretneho sťažovať len mi to troška lezie na nervy keď to nevadi vedeniu alebo Vám adminom tak si myslim že tu nemate čo robiť , ale to tiež nieje moja vec.
Vyber si nieje prikaz? No dobre budem sa podla toho riadiť na JB , ale je to pre mna novinka. (no pre mňa to je stále jasny prikaz a sloveso)
Ano je po zemi , ale podla mna hlavne že priamo znamena , že nepojdem naookolo napr... To by ste si mali vy zistit čo to znamena.
Popišem troška situaciu. : Boli sme 2 vezni. Išli sme za simon niekde na nejaku atrakciu no kolega vezen postlačal tlacitka na wipeout simon sa nato pytal že či sa zato zabija. "Odpoveď od vašho admina bola ďalšou otazkou "zabíja to?". No mam taky pocit že sam nevedel že či sa zabija alebo nie. No nakoniec z toho sme zistili že vezen nepsravil nič zle a hralo sa ďalej...


"5) Když simon zadá příkaz třeba "po otevření cel půjdete přímou cestou bez zdržování" aby šel rovně, nikam nezatáčel do boku a tak."
- tak prečo ma zabijaju keď begripnem alebo keby niekto šiel bhop do boxu. Je tam jednoznačne skor ako keď niekto beži do toho boxu.. Takže fakt neviem začo ma zabijaju...


Podle toho co jsi napsal tak to fakt nejde jinak... nechápeš základní pojmy.
Nechápeš, že admini nemají oči i v prdeli.
A přesně kvůli lidem jako jsi ty (lidi co by pravděpodobně nedokázali ani udělat tu hru pro děti jak prostrkuješ tvary skrze správné otvory) nemám ani chuť na ten server chodit.
A to, že ti vadí, že tu jsou stanovená pravidla podle, kterých se všichni admini řídí, kvůli tomu aby byla hra co nejplynulejší a bezproblémová a aby jsme nevypadali jako jeden jistý portál, kde jiný admin=jiná pravidla, tak prosím zkus přemýšlet a až pak hrát hry.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
27%

Hannibal
33%

Umbrella Force
11%

Strike Force
20%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
7%

Hlasy: 55
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 26
Užívateľov Online: 1

ketamine Sponzor CS 1.6 Admin Online
TheReaper Sponzor Hl. CS Admin29 min
TheKroody CS2 Admin Sponzor CS2 SA CS2 Cheathunter42 min
LtD Sponzor 2 hod
dallas1 2 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 3 hod
Darkdeagle Majiteľ 4 hod
Juo 6 hod
exTremeX CS 1.6 Admin 7 hod
GarDiaN 7 hod

Registrovaní užívatelia: 6,734
Najnovší užívateľ: dominnn
TOPlist