Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_2base_camp_oc
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_aztec
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_minecraft_pierdolnik
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
12/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_nuke2020
4/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
7/120
Online hráčov: 40

Čítať tému

Mám návrh ...
#108-10-2014 14:33
Mám návrh... starajte sa o bb však si tam plno ludí kúpilo vip a vela hráčov si to tam užilo... vážne je vela spôsobov ako to tam zase oživiť :)
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#208-10-2014 14:42
Mám návrh pro tebe, přestaň už sakrap sát témy o BB! už se několikrát řeklo, že se s tím něco dělat bude, to že se ještě nezačalo, není můj problém, ale ví se o tom! takže nerob zbytečně 4-5 tému na BB -_-
#308-10-2014 16:58
táto téma je druhá :) a od tej minulej ubehlo už aj pol roka :) a stále žiadna zmena a ani nič od vás nečakám... :) rovno ten server vymažte... zbytočne zanho platia :)
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#408-10-2014 17:20
Do platenia ti je velké (hovno).. ;)
#508-10-2014 18:39
Keď to nieje....tak admini asi nemajú čas :) -_-
#609-10-2014 08:19
nemajú čas ?! však o portál sa majú starať a navyše boli pred mesiacom prázdniny ! a fendersko za ten server sa platí aj ked na nom nikto nehraje -.- prečítaj si radšej ten príspevok pred týmto tam už ide o peniaze že chce urobiť pár gather serverov ... toto je iba nato aby tam ludia začali hrať a zato peniaze neminieš -.- 2. krát hovorím za ten server stále aj teraz zbytočne platia, nech ho rovno vymažú :)
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#709-10-2014 09:01
1. Ti si preoperovany ?! Vymeň si aspoň na jeden deň robotu s darkom...a uvidíme či budeš furt taky frajer....
#809-10-2014 10:47
preoperovaný nejsom nemám prečo :) a dark tu neni sám má tu plno adminov a hl. adminov ktorý pomáhajú... a ešte raz namna použiješ nejakú narážku tak ti jebnem kvetináč o gebulu
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#909-10-2014 13:48
stačí. portál je dostatočne finančne zabezpečený. BB server je už dlhšiu dobu najmenej navštevovaným serverom, práve preto tam je 8 slotov.

lock.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 66
Užívateľov Online: 0

MagicaL CS 1.6 Admin 6 hod
Torros CS2 Admin13 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér15 hod
ewdlog17 hod
LUKY200217 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d
bronislavswatt 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist