Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_fortuna
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_aztec_2015_cybershoke
0/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
14/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_inferno
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_beginner
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/250
Online hráčov: 30

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Sťažnosti na administrátorov
Goldy/Zombie
#105-02-2024 15:03
https://ctrlv.sk/7lZZ > Moj chat
https://ctrlv.sk/Ik8s > Chat hráča twix
https://ctrlv.sk/UWBn > Nicky

Takže zdravím, napísal som to čo ste videli na screenshote a hneď mi na to priletel mute na 30min podotýkam bez žiadného upozornenia ani nič podobné tomu proste hneď mute. Ďalej potom tento hráč, ktorý neviem aký má nick tak tiež nadával trošku viacej ako ja + urážky v nickoch, tak jemu pán Goldy nedal ani mute, ani nič. Musel prísť FayFox zakročiť, keďže hráčovi vadilo, že ho tie nicky urážaju. Goldy si zatiaľ pohodlne hral a nič nespravil. Myslím si, že takto by sa admin zachovať nemal, keď je celý čas na serveri a hrajká sa. Ďakujem krásne a posielam slnečné pozdravy (danému adminovi nie).
#205-02-2024 15:36
to si ale stěžuješ na mě, ne na admina :DDDDDDDDDD já admin ale nejsem takže nechápu co tímhle zkoušíš :D:D :D :D :D :D jo, a k tomu co si napsal nedá se ten paskvil ani přečíst u první věty sem musel bohužel skončit. hroznej shit to tvoje psaní bro.


nadával trošku "viacej" ako já? co si to vymýšlíš :DDDDDDDDD jenom jednou sem tam dnes napsal ani ne nadavku na typka jelikož mi též nadaval na rodinu tak sem jenom odepsal " tvuj otec" a tím sem mu to oplatil což je normální nenecham si nadávat na sebe ani na rodiče uvědom se. navíc takže nevím prostě co zkoušíš úplně trapas :DDDDDDDDDDDDD nevím o co se tímhle pokoušíš ale je to trapný vyloženě asi jako celej ty :D žádnej nick žádnýho hráče neurážel nevím co sis zase na mě vymyslel s fayfoxíkem a je mi to ukradený :D :D :D :D
https://www.csfd.sk/film/1126398-sialena-noc/prehlad/ <-- srdcova zaležitost miluju tenhle film. moc povedená záležitost to luxusni gore ve stodole tak takovy sem viděl naposled v roce 2013 v lesnim duchovi:D:D PS-25.12.23 5:03 za par minut se jdu zkyblovat a očekává mě moje 3zhlednutí během roku takže adios bueno :D
https://www.youtube.com/watch?v=8mGBaXPlri8 all the things she said :/ neasi voe též když si vzpomenu co mi ona řekla je mi zle a cítím se blbě more. bohužel to děti který necítí lásku, nepomohou poznat co to znamená :/
I'm so high, my jumpsuit takes me so high!!! :3 I'm flying from a fire!! Divine bejby!!!!!!
https://www.csfd.sk/film/1432174-terrifier-3/prehlad/ nemusím moc splattery ale tenhle vizuál už vypadá absolutně jinak než ten před 7 lety.. to byla absolutní amatérská kktina kterou jsem dal do 15minuty?miluju tyhle vánoční pecky co se z ničeho nic na světě zjeví a člověk o tom nic neví..
ba stejně u nás v kinech v téhle přehlouplé republice to nejlepší nikdy nepustí, nacož by to bylo až moc velký sousto pro dnešní děcka a dnešní vlhký teenky které jak věřím, by mohli i omdlít či zvracet u scén násilí.. protože tohle je absolutní špička v násilí ale bohužel ne v gore sekci což sráží film na kolena a to hodně. v každým případě natěšenost velká a nemohu se dočkat až si zase přečtu jak si stěžujou lidi na chování postav či scénář apod! :DDDDDD
navíc četl jsem že se bude zase borec Leone snažit svoje násilí dovýšit na jinej level .. tedy převýšit měrou násilností všechny dosavadní filmy a scény násilí co jsou po celem světě možné k vidění .. což cením je to prostě borec! nic pro slabý "holčiny" .. tohle je fakt jenom pro "vyvolený" fajnšmekry.. drsnější násilí ani k vidění není vyloženě nikde. a scenka z prvniho dilu kde art rozsekne ženskou od hlavy po rozkrok ruční železnou pilkou? bez komentáře vole raději sem tu scenku nedal ani celou a to sem viděl všelijaký nechutnosti o kterých se dětem ani nezdá. + viz. antropophagus 2 (2022) (borci z itálie voe stará škola co jineho čekat no) :D:D:D:D:D:D:D:D.D:D:D
jo a ještě jedna věc rovnou si sem vypíchnu nejlepší věci co jsem viděl za poslední měsíc - au survivor 11.série absolutní top vole!!!!!!!!!! miluju to prostě a názory všech ostatních jsou mi někde doslova. australskej surv už se začíná pomalu rovnat americkýmu což jako jeden z největších fanoušků americkýho musím smeknout klobouk. Dobrá práce lidi z austrálie! věděl jsem, že australka není jenom země kde žijou hlupáci ba naopak až moc chytří a drsní lidi ..to bych nečekal při zhlédnutí první série, ale budiž.. gratuluji tedy až moc.
ja vysloveně miluji zabíjení more. letošní dosavadní bídu (viz. late checkout či karousel) snad vytrhne filmek abigail či saw 11 wolf creek 3 (změna režie hloupej tah) a hlavně vánoční zabijačka terrifier 3 - to už bude rozpočtově úplně jinej level než 7 let starej první díl kterej vyšel na pár doláčů ;) a těším se až bude většina hlupáků zase("překvapivě") (:D) řešit scénář :D:D:D:D:D:D:D:D to bude švanda aspoň!!
tak se uvidí na co dojde těším se more v každém případě :) nemám nic proti nizkorozpočtovým nebo amatérským dílům ale většina nasili mimo kameru? TO NESNÁŠÍM! stím ať jdou všelijací tvůrci vysloveně do hajzlu a když chcete natočit horůrek bez násilí či gore tak radši přejděte na romantickej žánr voe.
jo a butchers book two raghorn taky nemusí být špatná zabijačka..
----GORE FAJNŠMEKR---- <3
#305-02-2024 15:41
hneď mi na to priletel mute na 30min podotýkam bez žiadného upozornenia ani nič podobné tomu proste hneď mute.

1. Zopakuji to, A-Team není povinen tě upozornit když porušuješ v dané situaci herní pravidlo nebo při nadávkách. To že tě upozorní nebo neupozorní je čistě na daném Adminovi.
hráč, ktorý neviem aký má nick tak tiež nadával trošku viacej ako ja + urážky v nickoch, tak jemu pán Goldy nedal ani mute, ani nič.
2. Krátce jsem se potom podíval na jeho chatlog kde jsem viděl že taky nadával, dostal taky mute a hned po té kolega FayFox dal danému hráči ban.

Za mě je to oprávněný mute. Nejsi tady žádný nováček a bez nadávek lze fungovat. Je mi tě líto že jsi to musel vyřešit až takhle.
Ďakujem krásne a posielam slnečné pozdravy (danému adminovi nie).
Tohle si můžeš odpustit - neplatí pro popis dané situace.
#405-02-2024 15:47
TwiX napísal:

to si ale stěžuješ na mě, ne na admina :DDDDDDDDDD já admin ale nejsem takže nechápu co tímhle zkoušíš :D:D :D :D :D :D jo, a k tomu co si napsal nedá se ten paskvil ani přečíst u první věty sem musel bohužel skončit. hroznej shit to tvoje psaní bro.


nadával trošku "viacej" ako já? co si to vymýšlíš :DDDDDDDDD jenom jednou sem tam dnes napsal ani ne nadavku na typka jelikož mi též nadaval na rodinu tak sem jenom odepsal " tvuj otec" a tím sem mu to oplatil což je normální nenecham si nadávat na sebe ani na rodiče uvědom se. navíc takže nevím prostě co zkoušíš úplně trapas :DDDDDDDDDDDDD nevím o co se tímhle pokoušíš ale je to trapný vyloženě asi jako celej ty :D žádnej nick žádnýho hráče neurážel nevím co sis zase na mě vymyslel s fayfoxíkem a je mi to ukradený :D :D :D :D


Twix, pursuit si stěžuje na admina, protože pursu dostal mute a ty ne. Navíc ty tu mluvíš o tom, že ti někdo nadává do rodiny a to si nenecháš, no podívej se na svoje nicky
https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_165...yer=758818 3. stránka
https://gyazo.com/339edfe9320934b317d...762c47c261

https://gyazo.com/4bade3d821378d72071...0429a51cb7

Neříkej, že jsi nenadával, kromě do rodiny.

Táto správa je viditeľná len pre adminov
VIP:
Furien, COD:MW, BB, 2x Zombie, CSGO: Mirage only ∞

ADMIN STATUS

CS 1.6 Admin
- od 18.8. 2020

CS 1.6 CHEATHUNTER
- od 2.7. 2022 - 17.09. 2023
od 1.1. 2024

CS 1.6 Server Admin
- ZOMBIE - od 20.4. 2024
PRÁVA VŠUDE

CS 1.6 HLAVNÍ CHH
- od 17.09. 2023 - 31.12. 2023

HLSTATS: TU

KONTAKTY:

STEAM: TU
DISCORD: FayFox#2268
#505-02-2024 15:52
Slovo "mrdka" se ani za urážku nebo nadávku považovat nedá .. je to něco jako "mršina" tedy zvíře pokud nevíš co to je - existuje něco, co se jmenuje "wikipedie" tam by mělo být o tomhle slově až moc vysvětlivek. ;)
v nicku nevidím žádnou nadávku na rodinu :D :D :D :D to že je to tvůj kámoš a dáš mi ban za slovo "kilovej" a slovo "kida" na 4hodiny to ti přijde normální ? probuď se aspoň trošku ze zimního spánku.. a ne určitě sem tam za poslední dobu nenadaval tak jako on. si to uvědom :D
mít ale v nicku někoho "otec" to nemusí znamenat vůbec nic.. tak nevím prostě o co se snažíš :D a zase slovo mršina to je normální slovo se probuď pls z toho šoku nebo nevím co se ti v životě přihodil otak hroznýho že furt na mě hledáš tuhle trapnou špínu :DDDDDD
https://www.csfd.sk/film/1126398-sialena-noc/prehlad/ <-- srdcova zaležitost miluju tenhle film. moc povedená záležitost to luxusni gore ve stodole tak takovy sem viděl naposled v roce 2013 v lesnim duchovi:D:D PS-25.12.23 5:03 za par minut se jdu zkyblovat a očekává mě moje 3zhlednutí během roku takže adios bueno :D
https://www.youtube.com/watch?v=8mGBaXPlri8 all the things she said :/ neasi voe též když si vzpomenu co mi ona řekla je mi zle a cítím se blbě more. bohužel to děti který necítí lásku, nepomohou poznat co to znamená :/
I'm so high, my jumpsuit takes me so high!!! :3 I'm flying from a fire!! Divine bejby!!!!!!
https://www.csfd.sk/film/1432174-terrifier-3/prehlad/ nemusím moc splattery ale tenhle vizuál už vypadá absolutně jinak než ten před 7 lety.. to byla absolutní amatérská kktina kterou jsem dal do 15minuty?miluju tyhle vánoční pecky co se z ničeho nic na světě zjeví a člověk o tom nic neví..
ba stejně u nás v kinech v téhle přehlouplé republice to nejlepší nikdy nepustí, nacož by to bylo až moc velký sousto pro dnešní děcka a dnešní vlhký teenky které jak věřím, by mohli i omdlít či zvracet u scén násilí.. protože tohle je absolutní špička v násilí ale bohužel ne v gore sekci což sráží film na kolena a to hodně. v každým případě natěšenost velká a nemohu se dočkat až si zase přečtu jak si stěžujou lidi na chování postav či scénář apod! :DDDDDD
navíc četl jsem že se bude zase borec Leone snažit svoje násilí dovýšit na jinej level .. tedy převýšit měrou násilností všechny dosavadní filmy a scény násilí co jsou po celem světě možné k vidění .. což cením je to prostě borec! nic pro slabý "holčiny" .. tohle je fakt jenom pro "vyvolený" fajnšmekry.. drsnější násilí ani k vidění není vyloženě nikde. a scenka z prvniho dilu kde art rozsekne ženskou od hlavy po rozkrok ruční železnou pilkou? bez komentáře vole raději sem tu scenku nedal ani celou a to sem viděl všelijaký nechutnosti o kterých se dětem ani nezdá. + viz. antropophagus 2 (2022) (borci z itálie voe stará škola co jineho čekat no) :D:D:D:D:D:D:D:D.D:D:D
jo a ještě jedna věc rovnou si sem vypíchnu nejlepší věci co jsem viděl za poslední měsíc - au survivor 11.série absolutní top vole!!!!!!!!!! miluju to prostě a názory všech ostatních jsou mi někde doslova. australskej surv už se začíná pomalu rovnat americkýmu což jako jeden z největších fanoušků americkýho musím smeknout klobouk. Dobrá práce lidi z austrálie! věděl jsem, že australka není jenom země kde žijou hlupáci ba naopak až moc chytří a drsní lidi ..to bych nečekal při zhlédnutí první série, ale budiž.. gratuluji tedy až moc.
ja vysloveně miluji zabíjení more. letošní dosavadní bídu (viz. late checkout či karousel) snad vytrhne filmek abigail či saw 11 wolf creek 3 (změna režie hloupej tah) a hlavně vánoční zabijačka terrifier 3 - to už bude rozpočtově úplně jinej level než 7 let starej první díl kterej vyšel na pár doláčů ;) a těším se až bude většina hlupáků zase("překvapivě") (:D) řešit scénář :D:D:D:D:D:D:D:D to bude švanda aspoň!!
tak se uvidí na co dojde těším se more v každém případě :) nemám nic proti nizkorozpočtovým nebo amatérským dílům ale většina nasili mimo kameru? TO NESNÁŠÍM! stím ať jdou všelijací tvůrci vysloveně do hajzlu a když chcete natočit horůrek bez násilí či gore tak radši přejděte na romantickej žánr voe.
jo a butchers book two raghorn taky nemusí být špatná zabijačka..
----GORE FAJNŠMEKR---- <3
#605-02-2024 15:57
Chceš dělat chytrýho a poučovat nás? Dobrá, tak uděláme filozofický rozbor

https://cs.wiktionary.org/wiki/mrdka

https://gyazo.com/4cd74cf976c75b70434...5eaa3af157

Rychlovka, máš to

Jináč jsem si docela dost jistý, že nikomu se nelíbí, jak si bereš nick "ipipkův otec" nebo "warriorův otec" už určitě ne "malwesův otec". Není to přímo nadávka, je to narážka do rodiny. Dále jsi měl za poslední 2 dny nadávky v nicku dost typu "evilko dement" což je nadávka a ničím se z toho nevykroutíš. Nezkoušej tady na mě žádné tvoje triky, měl by ses probudit sám ze své arogance. Nikdo tě tu od roku 2018 nemám rád, minimálně ne z AT co vím, všichni měli s tebou nervy, tak tu nic nezkoušej. Já tě možná neznám tak jak ostatní, ale stačí mi chvíle. Žádné slitování s tebou mít nebudu a buď rád za ty 4 hodiny. Doufám a myslím si, že Dark nebo HLA ti ban zvýší
VIP:
Furien, COD:MW, BB, 2x Zombie, CSGO: Mirage only ∞

ADMIN STATUS

CS 1.6 Admin
- od 18.8. 2020

CS 1.6 CHEATHUNTER
- od 2.7. 2022 - 17.09. 2023
od 1.1. 2024

CS 1.6 Server Admin
- ZOMBIE - od 20.4. 2024
PRÁVA VŠUDE

CS 1.6 HLAVNÍ CHH
- od 17.09. 2023 - 31.12. 2023

HLSTATS: TU

KONTAKTY:

STEAM: TU
DISCORD: FayFox#2268
Upravil FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter dňa 05-02-2024 16:04
#705-02-2024 16:07
V tomto prípade by som dal maximálne mute 5 minút ako upozornenie.
Ako napísal, Twix dostal mute čiže viac by som to neriešil.

*LOCK

Táto správa je viditeľná len pre adminov
>>>>>Steam<<<<<


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


CS 1.6 Hlavný Admin
17.9.2023

CS 1.6 Hlavný CheatHunter
2.7.2022 - 17.9.2023

CS 1.6 CheatHunter
01.06.2021 - 2.7.2022

CS 1.6 Server Admin:
Zombie, Dust2Only (EX)

CS 1.6 Admin
21.03.2020


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


VIP
[CS 1.6] Zombie, COD:MW, Furien
[CS:GO] Mirage Only

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
27%

Hannibal
30%

Umbrella Force
17%

Strike Force
18%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
7%

Hlasy: 60
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 19
Užívateľov Online: 0

Pursuit 3 hod
Darkdeagle Majiteľ 3 hod
toxo CS2 SA CS2 Cheathunter 4 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 5 hod
FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 6 hod
DaBis 6 hod
Juo 6 hod
siko CS2 Admin 7 hod
Pavol 7 hod
hOrvatH177K 7 hod

Registrovaní užívatelia: 6,748
Najnovší užívateľ: jirka2012CZ
TOPlist