Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_energy_neon_fix2
4/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_inferno
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_grass2_1s2k
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_ancient
4/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
11/120
Online hráčov: 44

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
Tortoise^xD-Cheater CoD
#130-09-2014 18:01
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: GoĐ# Yolo!
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Dovod: 'Multihack'
[AMXBans] Dlzka: 'permantne'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:852900275'
[AMXBans] Tvoja IP: '109.74.146.9'
[AMXBans] =======================================


Jen se chci zeptat :)) Co to tu máte za ADMIN TEAM :)
Člověk dává hedku za hedkou což se mi stalo dnes po 1.
Najednou po 5 minutách hraní dostanu ban za MULTIHACK ?
Wtf ? Prosil bych o demo :) Pokud demo není tak žádám o unban...
I kdyby bylo tak bych prosil o unban... Jdu si po dlouhé době zahrát
a dostanu ban za MH... trochu demence.....
#230-09-2014 18:13
Demence hej ? aha .. : http://leteckaposta.cz/213369816
─▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─
──██─────██───██▄█▀───██▄█──
──██─────██───██▀█▄───██▀█──
─▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄_
#330-09-2014 18:16
No sice nevím jak ty, ale pokud si dobře pamatuju tak Multi Hack je něco jiného :) Já si radši počkám na normálnějšího admina :)
#430-09-2014 18:17
Nevím proč sem píši. Upravil Cecs24 dňa 30-09-2014 20:12
#530-09-2014 18:19
Prečo sa vyjadruješ tam kde nemáš ?
─▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─
──██─────██───██▄█▀───██▄█──
──██─────██───██▀█▄───██▀█──
─▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄_
#630-09-2014 18:22
Yolo, přiznávám vypadá to jako nějaké AB... ale upozornuji že sem nikdy nezapl AB a už vůbec ne to vaše MH... Prostě sem měl štestí to určitě znáš ne ? -.-
#730-09-2014 18:27
To hovoríš mne hej :D Myslíš že som nikdy nemal na NS ab alebo wh ? Mám admin spect takže vidím keď sa cez tú stenu na nich pozeráš a Ab si mal a nie že nie, hovor niekomu inému . Nechaj to tak nech sa vyjadria CHH ... WH+AB=MultiHack
─▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─
──██─────██───██▄█▀───██▄█──
──██─────██───██▀█▄───██▀█──
─▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄_
#830-09-2014 18:29
Nevím, proč sem píši. Upravil Cecs24 dňa 30-09-2014 20:13
#930-09-2014 18:31
O.o takže mi chceš říct že když mám NS tak automaticky mám AB nebo WH ? A steam bych měl jen mi ho nějaký ***** ukradl :)
#1030-09-2014 18:31
O.o takže mi chceš říct že když mám NS tak automaticky mám AB nebo WH ? A steam bych měl jen mi ho nějaký ***** ukradl :)
#1130-09-2014 18:32
Laglo se mi to tak sorry za spam...
#1230-09-2014 19:26
Kámo tebe to tam pekne skáče na ty hlavy..:D

Ban oprávnenej

*LOCK*

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 47
Užívateľov Online: 0

ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér44 min
Darkdeagle Majiteľ 1 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 2 hod
Pursuit 2 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 3 hod
bronislavswatt 5 hod
LtD Sponzor 5 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter21 hod
Torros CS2 Admin 1 d
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin Hl. CS 1.6 CheatHunter 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist