Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_warehouse2_kat
0/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
14/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_mirage
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_beginner
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/250
Online hráčov: 30

Čítať tému

SURF - new rules
#106-09-2023 20:25
Ahoj všichni. Admin tým na surfech sepsal novou verzi pravidel pro surfy. Budu rád, když se k tomu vyjádří hlavě surfeři. Nejzásadnější změna by byla v trestech. Víc banování než mutování (záleží co). here we go:

Můj hlavní návrh je rozdělit tresty na dvě kategorie.
Nejdřív by přišlo verbální mutování/kick. Pak trest

1) trest - silence/mute
- dj
- jiný jazyk než cz/svk/eng (až po upozornění)
- být otravný ( řvaní, křičení, dělaní blbého - všichni známe)
- nadávání adminům

2) trest - ban (čas záleží na závažnosti)
- cheating a využívání dalších programů/pluginů pro surfy - PERMA
- promování konkurenčních serverů
- naschvál kopírování přezdívek
- měnění přezdívek za účelem vyhnutí se trestu
- další nelegální aktivita, která spadá pod zákoníky cz/svk (promování teroristických organizací, rasismus, xenofobie)


Když nepomůže silence/mute, šáhne se ban (u těch, co jim trest nestačí)

Vzhledem k tomu, že chceme udržet nějaký standart a potencionálně se rozrůstat tak bych rád důraznějším trestáním chtěl oddělit plevel od květů (to jste vy boys)


čas trestu bych nechal čistě na adminovi (krom cheatingu). Samozřejmě né hned narvat týden banu. Perma ban buď za cheating nebo když bude člověk pořád problémovej.

Jsme surfeři. Chceme mít klid a pohodu, a když se člověk musí zastavit, dát mute na 5 minut a po uplynutí to řešit znova, je to lidsky řečeno voser.

Dále bych rád zavedl, že žádost o Unban by byla možná jen po uplynutí půlky trestu. (nebo paid unban)

Další věc -> umožnit RTV po 10minutách mapy. Takhle se zamezí měnění mapy během kratšího časovýho úseku

Budu rád za připomínky.

Keep it civil,
T.
Torros
Upravil Torros CS2 SA dňa 07-09-2023 08:10
#206-09-2023 20:40
Zdravím, taktiež sa chcem vijadriť že úplne súhlasím s Torrosom. Keďže niektorím ľuďom nestačí silence/mute. Stále dookola sa porušujú pravidlá týmto by to bolo odosť jednoduhšie a taktiež by to už viac ktrát neopakovali.
#306-09-2023 21:04
Nechápem prečo sa chcete oddeliť od zvyšku serverov a súčastnej politiky mutovania/banovania. Veď keď niekto spamuje voice tak mu dám mute na hodinu ak to nepomôže tak na deň až týždeň. A vôbec nemúsite mutovať na 5 či 10 minút. Keby máme banovať každého komu nepomohol prvý mute tak v tom banliste sú desiatky ľudí každý deň. Ale šak vaša vec keď vám to vedenie schváli len mi to moc nedáva logiku zbytočne banovať za spam keď možte dať mute. A argument typu, že nechcete aby zbieral bodíky či čo to tam je, je taktiež blbosť lebo na iných serveroch tak isto zbierajú body a posúvajú sa v topke a v ranku. Ako to tak čítam tak mi to príde tak, že vám tam chýbajú cheateri a potrebujete banovať.
i.imgur.com/nsMO2tC.gif
#406-09-2023 21:12
Banovat můžeme už teď.
Spíš jde o to, že se kolikrát člověk snaží a tryhardí a pak tě uprostřed progresu vyruší řvoucí fakan. Je to škoda. Druhá strana lidí je taká, že si to tam jdou užít a nepotřebujou tohle slyšet.

Člověk dostane mute/ban a pořád může zvesela surfovat. Není to žádnej trest.
Torros
#506-09-2023 21:33
Hovadiny.
Tak jak to teď je, tak to funguje.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#606-09-2023 22:13
Jak jsem již psal na steamu ve skupině... za mě je taky blbost dávat ban když skončí mute. Voice by se neměl banovat vůbec, prostě vždy zvýšit délku když hráč v trashování/spamování bude pokračovat (s tím, že klidně začínejte na 30 minutách)

a když se člověk musí zastavit
Se vší úctou a respektem, tohle pro mě není argument - adminem jste se stali dobrovolně a věděli jste co to obnáší... tohle je práce admina se někdy zastavit a řešit problémy.
#706-09-2023 22:31
V pohodě, názory beru. Nicméně my jsme se stali adminy hlavně proto, abychom zvelebovali surfováni všem. Nejen nám.

(Sry edit)
Já jsem prostě za to, že ten člověk to dělá úmýslně. Úmyslně kazí hru ostatním a mute/silence není trest. Je to jen náplast, ze který si nic neudělá. Když dostane ban na delší dobu (6 hodin) tak si to sakra rozmyslí, co bude dělat příště
Torros
#806-09-2023 23:28
Spamování voicu/nadávání není vyloženě kažení hry jako takové - neovlivňuje to gameplay. Nehledě na to, že pokud někdo trashuje voice tak si ho na surfech prostě mutneš a jedeš dál :D

Když dostane ban na delší dobu (6 hodin) tak si to sakra rozmyslí, co bude dělat příště

Věř mi, že ne... ti lidi co spamujou voice nebo neustále nadávají jiným hráčům se v tom vyžívají a žádný ban jim neuškodí. Počkají než vyprší ban a přijdou znovu.
#907-09-2023 05:45
Příjde mi jako hloupost vytvářet další pravidla.

1.) vyvolalo by to další změny na webu, další změny na serverech.

2.) Jak je psáno výše, upozornění-> mute -> ban podle závažnosti a opakování

3.) Rozdávat permy za blbosti jako změna nicku na někoho? To mi příjde přestřel, však v sm_Admin máme možnost přejmenovat kopíranta i dejme tomu nadávky v nicku. Za otravování v chatu/ voice bych ban dával opravdu až vyjímečně. (přeci jen, ikdyž je to sprostá komunita, pořád ty lidi potřebujeme)

4.) žádost o ub až po uplynutí půlky? co když je to ban neprávem?:D to bude člověk třeba čekat týdny? Hloupost

5.) Unpaid ban? Vždyt ty unbany nám platí část nákladů na servery. Podle mě, by to nešlo ani nastavit v BL.

6.) Jediné s čím souhlasím je to RTV, pokud si to lidi odhlasují, tak bych možnost po rtv dal.
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
#1007-09-2023 07:56
Ted tam máme experta co si proste neda pokoj. Ma vic jak 10comm trestu a dva denni bany.
Jestli mu v budoucnu nepomůže týdení ban, tak pak perma.

Jinak jsem chtěl napsat paid unban (sry, dys).

Nám nejde o to se mermomocí odlišit,
Ale přeci jen jsou surfy jiným módem. Na zombie serveru by taky byli pravidla pro ně.

Kdybych nedostal takovou bídu za to, když jsem dal týpkovi denní ban za vřískání něčeho o Rusku, tak se nic nemusí řešit.

Když dostane ban překlikem, samožrejmě se mu ban zruší. V jiným případě ban zůstane
Torros
#1107-09-2023 07:59
Jinak ve vší úctě, ale jestli jste nikdy nesurfovali, tak chápu, že k tomu máte výhrady. Je to fakt otravný.
Torros
#1207-09-2023 08:14
toxo napísal:

Spamování voicu/nadávání není vyloženě kažení hry jako takové - neovlivňuje to gameplay. Nehledě na to, že pokud někdo trashuje voice tak si ho na surfech prostě mutneš a jedeš dál :D

Když dostane ban na delší dobu (6 hodin) tak si to sakra rozmyslí, co bude dělat příště

Věř mi, že ne... ti lidi co spamujou voice nebo neustále nadávají jiným hráčům se v tom vyžívají a žádný ban jim neuškodí. Počkají než vyprší ban a přijdou znovu.


Právě, že to kažení je. Přirovnal bych to když se snažíš clutchnot hru 1v4 a do toho ti ten mrtvej začně vřískat/hrát hudbu. Taky se nemůžeš soustředit :D
A právě pokuď by měl na svým kontě víc banů, tak perma. Máme hodně hráčů, tak proč tam nechávat někoho, kdo to záměrně kazí
Torros
#1307-09-2023 08:15
Slaeer napísal:

Hovadiny.
Tak jak to teď je, tak to funguje.



to že něco funguje neznamená, že by to nemohlo být lepší
Torros
#1407-09-2023 10:27
S touhle větou bych souhlasil, kdyby tvoje vylepšení nebylo banování hráčů za VC.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#1507-09-2023 10:39
Slaeer napísal:

S touhle větou bych souhlasil, kdyby tvoje vylepšení nebylo banování hráčů za VC.


tohle je hodně přísně řečeno.
Jak jsem již říkal.

kategorie 1:
Warning -> mute -> ban.

kategorie 2:
Warning -> ban

Když je člověk dement a pořád dělá bordel nebo dělá něco naschvál, tak proč ho plácat po ruce?
Torros
#1607-09-2023 12:44
I would say thats sounds like a good plan,

because first of all like Torros said there isnt much talking on our server aside from some soundboard spammers (rare) or from time to time some people who want attention. from my experience the people on our server talk more in our text chat.

Its often very annoying for outsiders who just want to surf especially when there is extrem volume (bad mics, wrong settings on soundboards etc.).

Screaming is another big reason why this ruleset is a good idea, i dont think many people like a toxic environment when they surf espescially when surf is something to cool of from mm-games or a hard workday/schoolday.

Next is the RTV cap:
I personally would love that and many other people i talked to too. Its always not optimal when you change a map and after 30 seconds someone changes the map, which he never tried to beat in the first place. There are alot of frustration moments from "pros" and "new players" who told me that.

In my opinion is that ruleset a good way to bring a good environment for the players to surf, relax, have fun and meet other payers with the same interesst/hobbys.

~Juli
Juli
Upravil SlayerJuli CS2 Admin dňa 07-09-2023 12:55
#1708-09-2023 01:44
Torros napísal:

Ted tam máme experta co si proste neda pokoj. Ma vic jak 10comm trestu a dva denni bany.
Jestli mu v budoucnu nepomůže týdení ban, tak pak perma.


Předem se omlouvám, že se seru do CSGO sekce jo, ale na toto ti něco řeknu. Máme na cs 1.6 sekci takových expertů a měli jsme jich ještě víc určitě, co dostanou týden mute, protože nadávají, pak dojde borec dostane 2 týdny, pak měsíc a teď už borcovi došel 2 měsíční. Game ban na surf tbh bych nedával, jak říká Happynek, pokud to není opravdu nutné. Docela věřím, že je to otravné, když nějaké děcko pouští nějakou hudbu apod. sr***ky, pamatuji si to na basebuilderu, to bylo nonstop, ale csgo má fakt možnost si ho mutnout v tabu. Sice ne každý to udělá a potom budou asi stížosti "proč je tam admin když nic nedělá?!"
No, můj názor, 5 minut při spamm voicu bych určitě nedával. 30 minimálně bych začínal, vy však máte na to své pravidla, já se do toho srát nebudu, jen můj názor z mých zkušeností - zvyšuj mute, pokud jsou dostatečně inteligentní, tak s tím přestanou, avšak dneska lidi jsou z 75 % opice Kappa
VIP:
Furien, COD:MW, BB, 2x Zombie, CSGO: Mirage only ∞

ADMIN STATUS

CS 1.6 Admin
- od 18.8. 2020

CS 1.6 CHEATHUNTER
- od 2.7. 2022 - 17.09. 2023
od 1.1. 2024

CS 1.6 Server Admin
- ZOMBIE - od 20.4. 2024
PRÁVA VŠUDE

CS 1.6 HLAVNÍ CHH
- od 17.09. 2023 - 31.12. 2023

HLSTATS: TU

KONTAKTY:

STEAM: TU
DISCORD: FayFox#2268
#1808-09-2023 17:23
Neber tohle jako nějaký útok nebo tak něco, mám talent na to něco napsat a vždycky to tak vyzní. Jednou se to probíralo a všichni řekli, že je to hloupý nápad dělat speciální pravidla pro Surf a ještě k tomu banovat za voice. Do určitý míry ban pochopím, ale v admin sekci je vysloveně napsáno, že mute může být klidně týden. To znamená, že není problém dát mute měsíc jako jsem už viděl. Ale dávat bany je sračka. To pak může klidně vyústit v to, že někdo řekne například že Kosovo je Srbsko, ty mu dáš ban a je z toho zbytečnej konflikt. Ten člověk to může klidně napsat jako troll. Za mě je tohle zbytečnost. Cením, že sis s tím dal práci, ale jak se říká "Každej dobrej skutek je po zásluze potrestán"
*******************************
Feel free to contact me on:
Teamspeak 3: TheKroody
Discord: TheKroody #5775
*******************************
https://steamcommunity.com/profiles/76561198119608851/
#1909-09-2023 18:54
Myslím, že sme sa už o tom bavili a ako vidím aj ostatní admini sú vo väčšom počte proti. Asi túto tému môžeme uzavrieť ?
#2009-09-2023 22:09
Vetsina adminů sice ano, ale všichni surf admini byli pro. A není to jen za nás tři, hráčům se to taky líbí. Já bych navrhoval třeba zkušební dobu, ale nechám to na vedení.
Torros

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
27%

Hannibal
31%

Umbrella Force
15%

Strike Force
19%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
7%

Hlasy: 59
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 8
Užívateľov Online: 0

FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 2 hod
Goldy Sponzor CS 1.6 Admin 2 hod
Darkdeagle Majiteľ 3 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 4 hod
DaBis 4 hod
GarDiaN 5 hod
siko CS2 Admin 6 hod
exTremeX CS 1.6 Admin 6 hod
Juo 7 hod
xxpumaxx15 7 hod

Registrovaní užívatelia: 6,747
Najnovší užívateľ: Mikas
TOPlist