Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_corp_3rooms
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_cpl_fire_32
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_dust2014_ot
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
13/120
Online hráčov: 41

Čítať tému

Furien/Menšíe Poškození Ze zbranmí.
#122-09-2014 21:41
Já si mýslím že je hlavný hrdina té hry Furien , A tak určítě si myslím že By jste AntiFurienum Zmírnít poškození u zbrání výdím to tak že skoro furien nemá šancí skoro pořád musí furien kempít abý dostal AntiFuriena Nebo Dejte [code]zbraně[/code] za peníze.
#222-09-2014 22:34
na co máš druhej účet?
#323-09-2014 13:57
má pravdu ...
SÚHLASÍM
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#423-09-2014 14:03
Súhlasím...
#523-09-2014 14:26
ale vážne je to dosť dobr´nápad ...
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#623-09-2014 14:59
Nesouhlasím

Protože jestli to ten dotyčný člověk umí tak není potřeba zmírňovat dmg tohle by byla akorát výhoda pro lidi co to neumí...
#723-09-2014 15:18
Súhlasím s Citronalkom nech to ostane tak Jak to je
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#823-09-2014 15:28
V tom přípádě přemněnte název na ANTIFURIEN SERVER :D
#923-09-2014 16:12
Furien je dobrý taký aký je.

Nesúhlasím!
#1023-09-2014 16:18
V žádném případě. Důvody nahoře.
NE
#1123-09-2014 19:44
no tááák ... však si CT stále stažujú že máme sleep a vip tak nech majú aspoň nejakú výhodu ... aspoň o 5%...
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#1223-09-2014 20:22
Máte pravdu...Po dlhom a namáhavom premýšľaní som dospel k záveru :D NESÚHLASIM..
#1323-09-2014 21:36
ok
Neber člověka podle toho co má na hlavě ale co má v hlavě.
#1424-09-2014 07:16
no však jak vy chcete :D
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#1524-09-2014 08:46
Picovina... Furien sice nehram, ale nesuhlasim..
Denn?� moto: ?�ala-laj-la-laj-la-laj!

Zakladatel kokoDa.
Zakladatel runeLampy.
#1624-09-2014 14:22
[code]Nesúhlasím!![/code]
#1724-09-2014 14:37
nesuhlasim, hra je teraz pekne vyrovnana..

lock.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 72
Užívateľov Online: 0

Torros CS2 Admin 1 hod
ewdlog 1 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 1 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 2 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér20 hod
LUKY200222 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist