Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_2base_camp_oc
10/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_cpl_fire_32
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_redline_kat
11/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
12/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_overpass
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
1/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_cookiejar
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
38/250
Online hráčov: 88

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 2 / Nábor adminov
Nábor na Admina (1v1 Arény) - Raske.
#108-08-2022 19:48
Ahoj, chtěl bych si zažádat o adminské práva na 1v1 Arénách.

Zde máte žádost ⬇

1) Ano, mám zde máte popř. Steam: https://steamcommunity.com/id/raskecsgo
|
2) Ano, na serveru mám nahráno více jak 10hodin.
|
3) Ano, v dřívejší době jsem používal cheaty na CS:GO díky tomu mám ban na mém starému steamu. Již dnes se cheatingu nevěnuji, a cheatoval jsem cca. 2roky HvH i Legit Cheating. Ale na vašem serveru jsem nikoliv necheatoval.
|
4) 5.října mi bude oficiálně 15let mohu potvrdit občanským průkazem až mi ho vydá magistrát města. Vím že podmínka je 15 ale mě bude za necelé 3měsíce 15let.
|
5) Na vašem portálu jsem v životě nepoužil žádný cheat, a nikdy jsem tam nedostal ban ani nic podobného, VAC nemám na mém mainu který teď vlastním.
|
6) Vlastním funkční mikrofon, TeamSpeak3 mě nedělá žádný problém.
|
7) Jsem hodně upovídaný člověk, takže dokážu být stále aktivní až na pár vyjímek (dovolené, škola) ale jinak jsem stále aktivní pomáhám a občas píšu Kroodymu do /pm že to je cheater apod. ať se na něj mrkne. Kdyžtak píšu občas nevhodné výrazy jinak jsem zatím nedostal mute ani nic podobného. Takže jsem clear, ale nepíšu žádné sprosté výrazy. Problémy s vyjadřováním nemám chodil jsem 4roky do dramatického kroužku, kde jsme se na toto zaměřovali takže toto pro mě není žádný problém.
|
8) Nejsem, na žádném portále ani jsem nebyl. (až na FiveM) ale to je minulost tam už nejsem v žádné pozici
|
9) Popravdě, nevím jak se adminuje ale bylo by fajn něco nového se přiučit popř. něco objevit nového. Nikdy jsem nebyl admin na CS:GO serverech. Ale rychle se učím novým věcem.
|
10) Já cheateri jsem ještě nestihl nahlásit, ale popřípadně jestli tam nějaký je ihned píšu Kroodymu. A /calladmin jsem ještě nemusel zatím použít takže to je tak.
|
11) Netuším, nepochopil jsem zadání dané podmínky.
|
12) Ano, umím anglicky na celkově dobré úrovni a dokáži s lidmi komunikovat na pohodičku.
|
13) Ahoj, jmenuji se Michael je mi 14let jak jsem psal bude mi v říjnu 15let. Jinak se věnuji počítačovým hrám a IT, odcházím na střední školu v Pardubicích na soukromou IT Školu Deltu. Jinak se ve volném čase poflakuji a chodím na váš server a převážněji hraji CS:GO umím, rozpoznat hráče legit od cheatera, dokážu být vytrvalý a spectatit daného hráče klidně po dobu 1h+. Ještě ve volném čase chodím ven po městě se poflakovat s přáteli to přeci znáte.
14) Děkuji moc za pozornost.
- Raske/Michael.
Headhunter Raske.
#208-08-2022 21:36
No tak kde začít...

-

1) Už jen jak ta žádost vypadá. Tím myslím, že není vytvořena podle vzoru, ale jen si odpověděl na podmínky.
2) Účet vytvořen čistě kvůli téhle žádosti, žádné nahlášení na Fóru.
3) Nevim Bod 7 jestli se mám nějak vyjadřovat? Nechceme, abys jel jak druhačky na maturitnim plesu. Chceme, aby ses dokázal vyjádřit nějak konstruktivně.

Přímo pozitiva, která by ti mohla pomoct nevidím. Možná tak to, že tě občas vidím nahlásit přes !calladmin. Malá věc co mi u toho vadí, že mi píšeš přitom. Chápu chceš být nápomocen čehož se cení, ale jsou tady jiné cesty jak pomoci.

Co mě vysloveně dost vadí je, že se tu přiznáváš k cheatingu. Za mě by nevypadalo moc dobře, kdyby bývalý (teď cituji tebe z toho co jsem pochopil na dnešním am_old_banana) profesionální cheater byl admin. Jinak říkáš tady, že nepíšeš sprostý výrazy. No kliknul jsem na náhodnou stránku z tvýho chatlogu a hned sem našel asi 3 a*sholy a další.

Dále si myslím, že admini by měli mít alespoň 18+, ale to je můj pocit.

NE


Táto správa je viditeľná len pre adminov
*******************************
Feel free to contact me on:
Teamspeak 3: TheKroody
Discord: TheKroody #5775
*******************************
https://steamcommunity.com/profiles/76561198119608851/
#308-08-2022 21:41
Ahoj, nemluvil jsem o profesionalím cheatingu, napsal jsem pouze že jsem hrál cheating aktivně ale, to je minulost. Ty asshole, uvědomil jsem si poté co jsem to napsal že jsem byl toxický takže to naprosto chápu. Takže beru to že jsi dal ne není na to ještě ta pravá chvíle.
Headhunter Raske.
#408-08-2022 22:05
1) Už jen jak ta žádost vypadá. Tím myslím, že není vytvořena podle vzoru, ale jen si odpověděl na podmínky.

Jenom, jsem se chtěl zeptat nevím proč jsi zrovna toto napsal, speciálně máš napsat odpovědi a já jsem je podle mě ještě psal hezky rozepsaně. Koukal jsem i na pár dalších žádostí abych se inspiroval a taky tam odpověděli krátkou odpovědí takže nevím co bych měl dalšího k tomu psát.

3) Nevim Bod 7 jestli se mám nějak vyjadřovat? Nechceme, abys jel jak druhačky na maturitnim plesu. Chceme, aby ses dokázal vyjádřit nějak konstruktivně.

Nepochopil jsem co se myslelo tím zadáním né že bych nevěděl co napsat.
Headhunter Raske.
#508-08-2022 23:04
Ahoj.. kolega Kroody všetko podstatné vypísal , nemáš žiadosť podľa vzoru, nemáš dostatočný vek, žiadne nahlásenia na fórum, účet vytvorený kvôli právam.. u mňa jednoznačne

NIE
share.creavite.co/Az9CiA9cyY7HwhGt.gif
#609-08-2022 06:55
Raske napísal:

1) Už jen jak ta žádost vypadá. Tím myslím, že není vytvořena podle vzoru, ale jen si odpověděl na podmínky.

Jenom, jsem se chtěl zeptat nevím proč jsi zrovna toto napsal, speciálně máš napsat odpovědi a já jsem je podle mě ještě psal hezky rozepsaně. Koukal jsem i na pár dalších žádostí abych se inspiroval a taky tam odpověděli krátkou odpovědí takže nevím co bych měl dalšího k tomu psát.

3) Nevim Bod 7 jestli se mám nějak vyjadřovat? Nechceme, abys jel jak druhačky na maturitnim plesu. Chceme, aby ses dokázal vyjádřit nějak konstruktivně.

Nepochopil jsem co se myslelo tím zadáním né že bych nevěděl co napsat.



Žádost máš napsat podle vzoru, tys odpověděl na podmínky. Vzor máš pod tím, kdybys trochu sjel tak to tam vidíš.
*******************************
Feel free to contact me on:
Teamspeak 3: TheKroody
Discord: TheKroody #5775
*******************************
https://steamcommunity.com/profiles/76561198119608851/
#709-08-2022 09:31
Hráč, ktorý cheatoval, nemá čo v admin teame robiť.
#809-08-2022 14:06
3) Mať skúsenosti s cheatmi a s herným módom
Headhunter Raske.
#909-08-2022 16:04
Skúsenosti typu naštudované, napozerané a odohraté dostatočné množstvo hodín v hre.

Ja som cheaty nikdy nepoužil a skúsenosti mám viac ako dostatočné.

Pre mňa to je neakceptovateľné a v admin teame ťa nechcem.
#1009-08-2022 19:15
Nesplnuješ podmínky pro přijetí. Výše bylo vše vypsané. Kdyby si používal cheaty kvůli rozpoznání a zjištění jak to funguje, možná bych to nebral tak špatně. Ale hrát 2 roky HVH? ..

Nepřijat

lock
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
27%

Hannibal
33%

Umbrella Force
11%

Strike Force
20%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
7%

Hlasy: 55
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 29
Užívateľov Online: 2

bronislavswatt 2 min
ketamine Sponzor CS 1.6 Admin 5 min
TheReaper Sponzor Hl. CS Admin36 min
ShampuZ50 min
Pursuit51 min
siko CS2 Admin57 min
Arbnor 1 hod
Darkdeagle Majiteľ 1 hod
Kemie Zástupce CS2 Hl. Admina Hl. CS2 CheatHunter 1 hod
FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Cheathunter 1 hod

Registrovaní užívatelia: 6,734
Najnovší užívateľ: dominnn
TOPlist