Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_epic_kamp
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_italy
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_water_gg
0/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
13/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_mirage
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_beginner
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/250
Online hráčov: 31

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 2 / Žiadosť o unban
Maximus Tryhardus- Mirage Only #1
#108-12-2021 23:32
Zdravím,

byl jsem zabanován na jednom z Vašich serveru za "Multi-hack".

Jedná se o tento server:
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868

Výpis z konzole:
(toto je jediný výpis co mi to dalo, ne ten, který je ve vzoru)
] retry
Commencing connection retry to public(82.208.17.49:27868)
**** Unable to localize '#matchdraft_phase_action_wait' on panel 'id-map-draft-phase-wait'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Restart' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Back' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Pause' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Slow' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Play' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Fast' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Next' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#Panorama_CSGO_Spray_Cursor_Hint' on panel 'RosettaInfoText'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN
Connecting to public(82.208.17.49:27868) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
#Valve_Reject_Banned_From_Server
**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU


Poprosil bych o demo s časy a odůvodněním. Nejspíš tuším, za co to mohlo být. 3K mirage B bomb defense? (Luck, protože oba mi vběhli do crossu, ale asi to nebylo ono, protože to bych dostal ban už dříve).

Z jedné mapy co jsem hrál (asi tři) mam své demo ale to hádám nebude třeba.

Účet má 2K hodin 5 lvl faceit (neaktivní tak 3-4 roky, netuším.. sem tam si zahraju. Poslední měsíc jsem toho ale nahrál dost).

Nejde mi ani tak o unban.. Kdyby jo, tak si ho prostě koupím. Spíš jde o princip. .

Se vší úctou a respektem, jsem jen zvědavý jak to dopadne.. Kdybych cheatoval, tak by mi bylo trapné se obhajovat, ale když vím, že jsem nic neměl, tak proč to neudělat že.

PS: nikdy bych si nemyslel, že zrovna já dostanu ban za cheating, upřímně, je to lichotivé když pomyslím, jaká jsem nula YEP

Díky za Váš čas, s přáním hezkého dne Upravil SlushnyKhluk dňa 08-12-2021 23:45
#209-12-2021 00:44
Omlouvám se, téma má spadat do CSGO sekce. Šlo by jej přesunout? Jsem na mobilu takže případnou opravu udělám ráno.

Díky
#309-12-2021 06:18
Presunuté do správnej sekcie.
>>>>>Steam<<<<<


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


CS 1.6 Hlavný Admin
17.9.2023

CS 1.6 Hlavný CheatHunter
2.7.2022 - 17.9.2023

CS 1.6 CheatHunter
01.06.2021 - 2.7.2022

CS 1.6 Server Admin:
Zombie, Dust2Only (EX)

CS 1.6 Admin
21.03.2020


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


VIP
[CS 1.6] Zombie, COD:MW, Furien
[CS:GO] Mirage Only
#409-12-2021 09:58
Ahoj, poprosímtě o vyplnění žádost podle vzoru, z toho vzoru se dozvíme vše podstatné.

https://epiczone.sk/forum/viewthread....ad_id=6427
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
#509-12-2021 10:54
Dobrá, omlouvám se. Pokusím se to udělat znovu.

Výpis z Banlistu:
Player Maximus Tryhardus
Remove this ban (PayPal)
Zrušiť tento ban (SMS/PayPal)
No Demos
Steam ID STEAM_1:1:151052911
Steam3 ID [U:1:302105823]
Steam Community 76561198262371551
Invoked on 08.12.2021 22:50
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Multi-Hack
Banned by Admin Chemie
Banned from Epiczone.sk | MIRAGE ONLY [TICK 128, !ws !knife ...
Total Bans No previous bans
Blocked (1) Maximus Tryhardus

Dostal jsem permanentní ban za "Multi-hack" který jsem neměl. Dohromady jsem odehrál asi tři mapy, takže nevím, z které hry to přesně bylo. Předpokládám, že z té poslední ale tam si nejsem vědom nějakého "playe". V předchozí hře jsem něco "dal" ale nic, co by bylo nad lidské možnosti.

Jelikož nevím, za jaký play jsem to dostal tak přesně nevím, jak se k tomu dále vyjádřit.

Účet má 2000+ hodin, nemyslím si, že by se mi vyplatilo riskovat VAC ban. Samozřejmě, nic to neznamená ale jen pro představu. Účet má také lvl 5 faceit (již dlouhou dobu neaktivní).

"Multi-hack", co to vůbec znamená? Že mám Wallhack a Aimbot? Nevím nevím, nepovažuji se za dobrého hráče, kontroluji defaultní pozice s udržováním headshot levelů. Na serveru hraji jen chvilku, ale už teď vím, že jsou tam daleko lepší hráči než jsem já. Za moji dobu hraní, si snad nikdo nestěžoval že bych něco měl nebo jsem to nebral vážně. Ban přišel z ničeho nic.

Jak už jsem psal, nejde mi ani tak o unban, jelikož ten se dá, jak koukám koupit, ale spíš mě zajímá konkrétní odůvodnění.

Snad je to vše, co je potřeba. Díky za Váš čas.

S přáním hezkého dne.
#609-12-2021 14:22
Tu je GOTV záznam: https://www.mediafire.com/file/vvx4udr3hc4qfxt/maximus.dem/file

Komu by to nestačilo môže si pozrieť GOTV záznamy z tvojich hier 8.12.2021 20:45-22:25

Nemám čas, chuť ani náladu rozoberať všetky situácie. To že máš WH som vedel už dávnejšie, ale nikdy keď som bol v specte si sa nepredviedol tak som musel ísť spectovať tak aby si o mne nevedel. 16. kolo za CT skóre 4:11 si zapol trigger bot a je krásne vidieť ako ti to lockuje cez stenu na hráča v B apps aj ďalšie kolo to trhalo na hráčov z paláca do jungle/stairs, ale potom si si uvedomil, že to je až moc tak si to vypol.

Nazvať sa dobrým hráčom je niečo čo by som si nedovolil povedať o nikom kto hrá na servery...(možno vano) nie to o tebe.

Bol som na teba upozornený od tých lepších hráčov ako ich nazývaš. Tvoj movement ako aj map knowledge nezodpovedá tomu čo vieš....jednoducho toho vieš až moc...

Preaim je v niektorých častiach absolútne nelogický, nekontroluješ common angles, ale rovno ideš na istotu kde sa hráči nachádzajú. Veľa krát to hraničí s prefirom a neskutočným reakčným časom. (P90 v B appoch za T strielaš skôr ako hráča vôbec vidíš na monitore, wideswing na hráča na top mide medzi krabicami a stenou - nezmyselný preaim) Viem čo je možné, ako sa dá zareagovať vďaka môjmu HW 400 fps 280hz monitor 12-15 ms ping.


Nezmyselné pozeranie na steny dookola aby si videl kde sa hráči blížia(nie priamo na hráčov), predstieranie timingu a unscopnutie v momente kedy ťa hráč peakne, v niektorých momentoch zo seba robíš bota a pozeráš sa neviem kam ani prečo keď to už dávno tvoj teammate skontroloval.

Záver: WH alebo radar hacky, moc chodí na istotu bez toho aby mohol nejakým spôsobom o hráčovi vedieť. Občasný prefire. Trigger počas 2 kôl, ale hráči mi nahlasovali, že mu to cukalo aj inokedy. Občasný pokus o predstieranie, že je v poriadku a hranie sa na bota.

Táto správa je viditeľná len pre adminov
#709-12-2021 23:23
Děkuji za odpověď. Nesouhlasím. Může se k tomu někdo nezávisle vyjádřit?

Koukal jsem na to, a nezdá se mi, že jsem předvedl něco zázračného vhodné banu. Jediná haluz, co jsem dal byla ta akce při obraně B kdy jsem zabil asi 4 hráče z toho dva při výběhu z kuchyně kdy jsem náhodně klikl a oni mi vběhli do crossu. Další pěkný kill byl na toho Polského hráče když byl v jungly.

To, co je zde nazýváno trigger botem je normální micro adjustment. Každý kdo trošku dokáže ovládat myš je toho schopný. Nedával jsem tomu moc pozornost ale jestli se mi trošku třásl aim, tak je to velkou sensitivou a křečovitým úchopem myši. Na požádání mohu dodat videoukázku.

Na demo jsem koukal s WH commandem a situací kdy jsem se mohl "spálit" bylo přespříliš. Když už k něčemu došlo, jednalo se o timing.

Že jsou moje reakce neskutečné? Oh, děkuji ale podle mě je to průměr. Když si pomyslím, co vídávám na různých videích a streamech... Neporovnatelné. Teď se nechci nikoho dotknout, ale když člověk většinu času tráví hraním public serveru tak mu to asi tak přijde.

"nekontroluji všechny spoty".. Tak pardon , že public neberu jako kompetitivní match a nepotím se u toho jak zdejší elita.

Je to public, hra kde o nic nejde a jde převážně o zábavu. To by i odůvodnilo i tu situaci s P90. Proč ne, proč bych si neměl koupit P90 a prostě dělat hlouposti. Pustit si random spray, hýbat se jako blbček. Však je to jedno. V té době měli CT dost na vrch v počtu lepších hráčů tak jsem to prostě "vzdal".

"vďaka môjmu HW 400 fps 280hz monitor 12-15 ms ping" weird flex but ok :D Ale asi bys to měl reklamovat když ti to přijde nereálné (viz moje vyjádření k reflexum).

Ani nevím proč tomu vůbec věnuji čas, jen chci, aby osoba, která mě zabanovala pochopila, že udělala chybu. Chápu, chce to více zkušeností, ale s tím se počítá. Nejde mi o unban ale jestli dochází k nespravedlivému zabanování tak to není v pořádku. Berte to jako pomoc, aby k tomu už dále nedocházelo.

Doufám, že se k tomu tedy vyjádří ještě někdo jiný. Ještě si rozmyslím, jestli tomu chci věnovat více času než doteď... Tímto stylem bude jen slovo proti slovu.. Uvidíme.


Přeji hezký večer ( -:
#810-12-2021 20:04
Pozrel som si všetky GOTV demá, ktoré tu boli spomenuté a v jednej veci musím súhlasiť s Chémiou a to, že wallhack u teba je vidieť. Vôbec si necheckuješ default pozičky, checkuješ si vždy len požičky o ktorých vieš, že tam niekto je a to je jasný dôkaz a obzvlášť pri 2000 hodinách by si aj najvačší kripel v tejto hre checkoval default pozičky. Ale snahu o legit cheating cením, tamer ti aj vyšla.
i.imgur.com/nsMO2tC.gif
#911-12-2021 21:52
Hráč si kúpil unban, teda žiadosť už považujem za bezpredmetnú.

lock.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
27%

Hannibal
33%

Umbrella Force
11%

Strike Force
20%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
7%

Hlasy: 55
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 22
Užívateľov Online: 2

TheKroody CS2 Admin Sponzor CS2 SA CS2 Cheathunter 4 min
ketamine Sponzor CS 1.6 Admin 5 min
LtD Sponzor 1 hod
dallas1 1 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 3 hod
Darkdeagle Majiteľ 4 hod
TheReaper Sponzor Hl. CS Admin 4 hod
Juo 6 hod
exTremeX CS 1.6 Admin 6 hod
GarDiaN 6 hod

Registrovaní užívatelia: 6,734
Najnovší užívateľ: dominnn
TOPlist