Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_energy_neon_fix2
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_inferno
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_water_gg
0/24
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
14/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_mirage
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_beginner
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/250
Online hráčov: 32

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 2 / Nábor adminov
Mirage Only / Erdo
#106-05-2021 15:17
1) erdo
2) Záleží podľa dňa, ale hrubý priemer odhadom približne 2-4 hodiny denne.
3) Csko hrám od roku 2015 a približne až do roku 2019 som hrával aktívne Faceit ( lvl 10) potom som predal Steam učet, dal si pár mesiacov pauzu od Cska a vrátil som sa naspať už len s tým, že hrám 4fun komunitné servery. Takže aktuálne rank pochopiteľne nemám.
4) Áno snažím sa, pretože za poslednú dobu som stretol viacero cheaterov s nickom ako "Zapaté hovno, NEcheatujem" a podobných s absurdnými nickami. Podarilo sa mi nahrať zatiaľ len dvoch, pretože vačšina buď už dostala ban, alebo sa odpojila hneď potom ako som sa pripojil do spectate-u.
5) 2014-2015 - Admin
2015-2015 - Admin
2016-2017 - Admin
2018-2018 - Grafický dizajnér
2018-2019 - Admin
2019-2019 - Hlavný Admin
2019-2020 - Admin, Hlavný Admin, Banleader, Manažér
2020-2020 - Admin na Public sekcií
2021-2021 - Znova Admin na Public sekcií
6) Reálne za tú dobu keď počítam aj starý účet tak niečo okolo 5K, teraz mám na Steame 9K z toho je mojích približne 2K, kedže ten účet som si kúpil po tom ako som mal spomínanú pauzu s cskom.
7) Nemám žiadne.
8) Odkaz TU
9) STEAM_0:0:449545816
10) Mám funkčný mikrofón.
11) Zatiaľ nie, pretože nemám dôvod.
12) 20, 02/2001
13) Kedže nabudúci týždeň začínam pracovať na "full time office" z domu budem mať kopec času a priestou na adminovanie tzv. riešenie cheaterov, žiadosti o UB, atď., čomu pochopiteľne naposledy tak nebolo vzhľadom na to, že som nemal resp. mal veľmi málo času na adminovanie. Taktiež mám dlhoročné skúsenosti s adminovaním a vedením portálov a taktiež s cheatermi. Som veľký pohoďák, ale viem si spraviť rázny poriadok na servery ak je treba.
14) Volám sa Martin, mám 20 rokov a pracujem ako grafický dizajnér. Môžem o sebe povedať, že som veľký pohoďák. Vo voľnom čase sa venujem hlavne Jiu-jitsu momentálne oranžový (daidaiiro) pás. Taktiež jazdím závodné okruhy na Slovakia Ringu a milujem psov.

Ďakujem za prečítanie. EZY
i.imgur.com/nsMO2tC.gif
#207-05-2021 08:13
Ahoj, tvoje žádost je působivá, máš hodně zkušeností z jiných portálů, nahlašuješ a snažíš se pomoci naší komunitě.

Jediné mínus, které vidím je v tom, že si u nás teprve krátce a máš nahraný necelý den (který by splňoval minimální kritéria), ale na serverech ses za poslední měsíc otočil 10krát. (https://ctrlv.cz/AApV) Dokaž nám svou aktivitou, že máš o práva opravdový zájem a za 3 týdny mi napiš na steam či sem na webu. Poté žádost unlocknu a dále jí budeme řešit.

Prozatím nepřijat.

*LOCK
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
Upravil Happynek CS:GO Admin Roka 2023 Legenda - CS 1.6 Admin 6 rokov TeamSpeak Admin CS 1.6 Admin Roka 2019 Hl. CS2 Admin dňa 07-05-2021 08:22
#322-05-2021 07:47
Na žádost Erda a schválení majitele otevírám tuto žádost.

Poprosím všechny o konstruktivní názory podložené fakty a osobní zkušeností.
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
#422-05-2021 11:09
Na servery hráva, skúseností dosť, záujem prejavil až až na fóre nevidím problém.
ÁNO
#522-05-2021 17:11
Má nemálo nahlášení, aktivní zřejmě je a chovat se asi taky umí, ba i zkušeností by pár měl.

Ale jeho minulost se mi opravdu nelíbí, false bany, toxicita a arogance vůči hráčům a zřejmě i úmyslné poškozování portálu je něco na co bych se nemohl dívat.

Dát ti šanci by bylo asi možnou ztrátou dobrého admina... to riskovat s možnou vidinou díry v admin teamu nechci.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#622-05-2021 17:21
O Erdovi vím, že měl na portálech problémy, z vícero portálů odešel, na posledním, kde byl rozdal nějaké bany, které nemohl či nechtěl nějak dokázat. Což se u nás neděje. U nás každý ban musí být podložen důkazem. Co se týče jeho nahlášení, pokud vím, měl tam jedno nahlášení, které jsme netrestali https://epiczone.sk/forum/viewthread....ad_id=7764. Člověk se učí celý život, takže nejsme bez chyby nikdo.

Erdo se nám tady klidně může nějak zkusit obhájit a říct co se dělo.

Táto správa je viditeľná len pre adminov
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
#723-05-2021 13:25
Aktivita slušná, nahlašuje, zkušenosti má. Na bývalém portále jsem ho zažil jen krátce a neangažoval jsem se v potyčkách A-teamu, takže nevím co se přesně dělo mezi ním a vedením.

O jeho minulosti ani nemluvě. Pokud se poučil a nebude dělat rozbroje, tak nevidím problém.

Za mě zatím ano.
S láskou a pokorou- °Krek
#824-05-2021 08:59
Slaeer napísal:

Má nemálo nahlášení, aktivní zřejmě je a chovat se asi taky umí, ba i zkušeností by pár měl.

Ale jeho minulost se mi opravdu nelíbí, false bany, toxicita a arogance vůči hráčům a zřejmě i úmyslné poškozování portálu je něco na co bych se nemohl dívat.

Dát ti šanci by bylo asi možnou ztrátou dobrého admina... to riskovat s možnou vidinou díry v admin teamu nechci.

Ahoj,
neviem podľa čoho si usúdil, že som arogantný a toxický, ale aby som sa vyjadril krátko a stručne tak neoprávnené resp. nevyriešené bany boli z jednoduchého dôvodu a ten bol, že som skrátka nemal čas normálne spectovať hráčov či riešiť fórum. Je to úplne normálne a pochopiteľné, kedže som mal vytažené pracovné obdobie v podstate až doteraz. A okrem iného keď som oznámil môj odchod z A-tímu až po týždni na to som sa dozvedel, že som dostal “kick”. Takže tvoj názor ti neberiem len ako som spomenul vyššie celkom nechápem tomu “arogantný” a “toxický”.

Pekný deň.
i.imgur.com/nsMO2tC.gif
#927-05-2021 20:11
Za mě definitivní NE, lidi se kterými dříve spolupracoval mi k tomu řekli svoje, přesvědčili mě, že tohle není dobrá volba.
#1028-05-2021 08:18
Gethro napísal:

Za mě definitivní NE, lidi se kterými dříve spolupracoval mi k tomu řekli svoje, přesvědčili mě, že tohle není dobrá volba.

Som myslel, že sa posudzuje podľa toho ako sa hráč správa, snaží a hrá na dannom servery a nie podľa minulosti. To je potom veľmi objektívne posúdenie keď sa posudzuje jednostranne podľa názoru iných. S tými ľudmi som mohol mať kľudne osobný problém, môžu byť napriklád voči mne zaujatý, alebo ako som písal vyššie nemal som dostatok času sa venovať adminovanie tak som automaticky o niečo horší ako ostatní? Nechcem ti do toho kecať, ale keby máme posudzovať ľudí podľa minulosti tak tu ani jeden z nás nieje, pretože každy sa skôr či neskôr správal nekorektne aspoň raz v živote. A vieš, ľudia sa zvyknú zo svojích chýb poučiť, teda aspoň ja. Ale názor “NIE - lebo mi povedali” je naozaj neobjektivný a jednostranný. Posudzuješ podľa minulosti, ale nie podľa toho ako sa správam teraz, akú vyvíjam aktivitu a ako sa snažím. Ale budiš no. FeelsOkayMan
i.imgur.com/nsMO2tC.gif
#1128-05-2021 13:49
Na serveru ho sice moc nevidím, ale aktivitu tam zřejmě má.
Zkušenosti tam taky má.
Nahlašuje na fórum.
Za mě asi ANO
#1228-05-2021 14:29
erdo napísal:

Gethro napísal:

Za mě definitivní NE, lidi se kterými dříve spolupracoval mi k tomu řekli svoje, přesvědčili mě, že tohle není dobrá volba.

Som myslel, že sa posudzuje podľa toho ako sa hráč správa, snaží a hrá na dannom servery a nie podľa minulosti. To je potom veľmi objektívne posúdenie keď sa posudzuje jednostranne podľa názoru iných. S tými ľudmi som mohol mať kľudne osobný problém, môžu byť napriklád voči mne zaujatý, alebo ako som písal vyššie nemal som dostatok času sa venovať adminovanie tak som automaticky o niečo horší ako ostatní? Nechcem ti do toho kecať, ale keby máme posudzovať ľudí podľa minulosti tak tu ani jeden z nás nieje, pretože každy sa skôr či neskôr správal nekorektne aspoň raz v živote. A vieš, ľudia sa zvyknú zo svojích chýb poučiť, teda aspoň ja. Ale názor “NIE - lebo mi povedali” je naozaj neobjektivný a jednostranný. Posudzuješ podľa minulosti, ale nie podľa toho ako sa správam teraz, akú vyvíjam aktivitu a ako sa snažím. Ale budiš no. FeelsOkayMan


Kéž by to z tvé strany bylo jednou... :D Pochybuji, že se několik random lidí zaujme proti jednomu, proč by tím mrhali svůj čas? Zjistil jsem si toho dost na to, abych si uvědomil rizika, které tento portál podstoupí, nesouhlas si s tím jak chceš, jen říkám svůj názor
#1328-05-2021 16:05
Rozhodl jsem následovně,

Erdo má sice špatnou minulost, ale třeba se opravdu poučil. To ukáže čas.

Je pro mě stěžejní názor mého zástupce, který pro mě vykonává mnoho úkolů. Takže ERDO zatím nepřijat.

Erdo, tobě doporučuji ukázat se v dobrém světle, hrát u nás a získat si na svou stranu adminy. Dokázat jim, že nejsi špatný člověk, jen si prostě udělal pár věcí špatně. Pokračuj v aktivitě apod.

Táto správa je viditeľná len pre adminov

*LOCK
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
28%

Hannibal
32%

Umbrella Force
9%

Strike Force
21%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
8%

Hlasy: 53
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 13
Užívateľov Online: 1

Pursuit 1 min
exTremeX CS 1.6 Admin28 min
ketamine Sponzor CS 1.6 Admin35 min
DaBis 1 hod
TheReaper Sponzor Hl. CS Admin 1 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 3 hod
GarDiaN 6 hod
Darkdeagle Majiteľ 6 hod
FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Cheathunter 7 hod
siko CS2 Admin 8 hod

Registrovaní užívatelia: 6,731
Najnovší užívateľ: madjackal
TOPlist