Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_sunny
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
12/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_multimap2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
5/120
Online hráčov: 32

Čítať tému

<span>Super Motorovka</span>
#118-03-2021 18:42
Sevas, keď som sa minule nudil tak som si editol texturu motorovky a prirobil som k tomu ďalší sekáč neviem jak to nazvať :D. Tak ma napadlo že
Super Motorovka
i.ibb.co/z8CfyTQ/unknown.png

- 1.2x alebo 1.5x toho defaultneho damagu motorovky
- Oheň po hitnutí tak na 2s
- Cena idealne 10 ZP rovnako ALEBO možnosť kúpit hu iba za hanibala a 500 bodov
čí by sa zvýšilo použivanie hanibala keďže každý si ide skoro iba Strike a Umbrellu
- Som lenivý robiť aj p a w model XD tak že by to bola klasicka motorovka s
červeným
alebo
žltým
glowom
platim si claude Max aby som mohol generovat asci obrazky poprsia zuzany plackovej
#218-03-2021 18:43
prosím nevšímať toho spanu :D :D :D :D
platim si claude Max aby som mohol generovat asci obrazky poprsia zuzany plackovej
#318-03-2021 18:49
Síce zm moc nehrám ,ale nepríde mi to ako zlý nápad
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#418-03-2021 18:55
Když by to mohl používat hannibal tak proč ne, že jo, co se týče ty ceny, dal bych ji jenom spíš za ZP, ale nápad bombička hele POGGERS
Don´t try to kill me.... ゴミ [Gomi] !!!
You better... 死ぬ [Shine] !!!
#518-03-2021 18:56
BloodMoon napísal:

Když by to mohl používat hannibal tak proč ne, že jo, co se týče ty ceny, dal bych ji jenom spíš za ZP, ale nápad bombička hele POGGERS

Dal bych to s žlutým glowem hele
Don´t try to kill me.... ゴミ [Gomi] !!!
You better... 死ぬ [Shine] !!!
#619-03-2021 18:31
Blbost. Mám svůj vlastní skin na motorovku, stejně si hráči změní skin :)
***Neber moje řeči vždy vážně :D***

!!![center]Toxic person[/center]!!!
#719-03-2021 18:42
Malvare pochopil si zle myšlienku ale nevadí :) Niekedy to proste nedopne
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 63
Užívateľov Online: 0

ewdlog 3 hod
Torros CS2 Admin 6 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 6 hod
Abno 6 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 6 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 8 hod
LtD Sponzor 8 hod
bronislavswatt 8 hod
LUKY200210 hod
bsu CS 1.6 Admin11 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist