Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_arctic2023_ez
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1
82.208.17.105:27194
am_water_gg
0/26
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
13/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_mirage
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
1/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_beginner
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
1/250
Online hráčov: 30

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Porušenie pravidiel
čára
#123-01-2021 10:37
úplně nevím, kam toto téma napsat, tak to píšu sem. Byla situace, kdy simon řekl "Bežte na čáru před atrakcí (viz. atrakce na fotce) Já jsem šel na čáru, která je označená červeně, protože je nejblíže k atrakci. 1 hráč šel na čáru označenou žlutě. My co jsme stáli na čáře označené červeně, jsme dostali kill za to, že to prý není čára. Nevím jestli jsem fetoval já, nebo simon a admin Siso, ale já vidím čáru..

Screen čar : https://ctrlv.cz/aOsa

Takže 3 hráči dostali Kill za to, že šli na čáru blíže k atrakci. Protože simon řekl jediné "běžte na čáru před atrakcí". Já tam šel a dostal jsem kill, no vlastně 3 další hráči co tam šli dostali kill.
Tak prosím o objasnění, protože já a siso máme odlišné názory.
#223-01-2021 10:42
CT tě nemuselo nutně zabíjet, spíše by bylo inteligentní tě upozornit ale je tomu tak jak tomu je mno, ale nevím jestli si někdy byl venku ale u nás se tomu říká pruh.

yhrazený jízdní pruh je jízdní pruh na pozemní komunikaci, který je příslušnou dopravní značkou určen pouze pro některé druhy vozidel nebo jen pro stanovený účel. Vyhrazení může platit nepřetržitě nebo jen po vymezenou dobu.

Základním typem vyhrazeného jízdního pruhu je pruh vyhrazený pro autobusy městské hromadné dopravy nebo trolejbusy. Jeho hlavním účelem, často v kombinaci s detekcí vozidel světelným signalizačním zařízením, bývá preference veřejné hromadné dopravy, aby se její vozidla nezdržovala v dopravních zácpách vytvořených osobními nebo nákladními automobily, někdy je účelem též vyšší bezpečnost chodců na přechodech. Obvykle bývá vyznačen buď na pravé, nebo na levé straně části vozovky pro příslušný směr, v závislosti na umístění zastávek a na dalším směru jízdy. Vyhrazený jízdní pruh pro autobusy MHD bývá často veden po tramvajovém pásu, což umožňuje užívání společných (tzv. sdružených) zastávek s tramvajemi.

V mnoha zemích světa tvoří síť vyhrazených jízdních pruhů nebo i samostatných komunikací pro autobusy rychlý páteřní dopravní systém obdobný metru nebo příměstské železnici. V americké angličtině se označuje jako BRT (Bus rapid transit), v Německu metrobus (metropolitní autobus). Zvlášť rozšířený je tento typ dopravního systému v Jižní Americe, ale je zastoupen též v Severní Americe, Austrálii a Novém Zélandu a Asii. V Evropě je rozšířen zejména ve Francii, ale vyskytuje se i ve Spojeném království a v Nizozemsku. V australském Adelaide některé úseky jsou konstruovány jako speciální drážní těleso pro autobusy, tento systém se označuje jako O-Bahn Busway.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#323-01-2021 10:55
Ahoj, tak vyjadrím sa ti ktomu znova ako som ti písal aj v hre aj na steam.Čiara sa myslí ako čiara pri niakej atrakci ktorá je na to určená.Neni čiara ako čiara, toto čo si tu ukazoval tak to je ako doplnok mapy "textúra" a není to vyhradená čiara pod pojmom choďte na čiaru
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#423-01-2021 11:03
JB hraju už roky.. na mnoho mapách i texury se počítají jako čáry.
Jestli v pravidlech je něco jako "textury se nepočítají jako čáry" tak držím papulu
#523-01-2021 11:34
Xpvcko píšem ti to 3 krát alebo 4 nie všetko môže byť v pravidlách ak by tam bola každá maličkosť tak by tie pravidlá hráč čítal od rána do večera

Proste vymýšľaš si už blbosti aby si mal pravdu Slaeer ti to stručne vysvetlil :D
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#623-01-2021 11:40
super, takže mi tvrdíš, že to je nepsané pravidlo, že textury se nepočítají jako čáry ?
#723-01-2021 12:17
To netvrdím :D ale proste trošku logicky ako písal aj Slaeer je to Jazdný pruh ktorý je na ceste a to není čiara je to proste textúra keby povedal Poďte na túto "čiaru/textúru" a strelil by nato tak okej ale povedal choďte na čiaru nie na Jazdné pruhy bol by som rád ak by sa sem vyjadrilo aj vedenie (Dark,Ghett,Cannab)
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#823-01-2021 12:42
Ted jsi mi napsal, ze vsechno neni v pravidlech... takze toto je asi podle tebe naepsané pravidlo.. pred tím si tvrdil, ze to je pouze textura, ted zase tvrdíš, že tě je jízdní pruh. A z čeho se skládá jízdní pruh ? Z čar.
#923-01-2021 12:44
____________
____________
#1023-01-2021 15:20
Zklamu sisa a vyjádřím se, i když jsem nebyl jmenován

Jak psal slaeer Ct tě nemuselo nutně zabit, šlo to řešit domluvou. Jako pp to nevidím.

A ano v pravidlech to doslova není, bohužel, snažíme se pokryt největší množství situaci a zohlednit v pravidlech, ale jak vidím, stále se vytváří nové situace.
Lock
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
Upravil Happynek CS:GO Admin Roka 2023 Legenda - CS 1.6 Admin 6 rokov TeamSpeak Admin CS 1.6 Admin Roka 2019 Hl. CS2 Admin Vedenie dňa 23-01-2021 15:32

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aké typy súťaží preferuješ?


Krátke (napr. na jednej mape)
71%

Dlhodobejšie (napr. TOP hráč za určitú dobu)
29%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 20.07.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 47
Užívateľov Online: 1

TheReaper Sponzor Hl. CS Admin 7 min
Happynek CS:GO Admin Roka 2023 Legenda - CS 1.6 Admin 6 rokov TeamSpeak Admin CS 1.6 Admin Roka 2019 Hl. CS2 Admin Vedenie 1 hod
Dodiss 4 hod
SATANISTA - ... CS2 Admin 6 hod
frost CS 1.6 Admin 8 hod
Darkdeagle Majiteľ 8 hod
defester TeamSpeak Admin 8 hod
TheKroody CS2 Admin Sponzor CS2 SA CS2 Cheathunter 9 hod
urbis 9 hod
FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 PP Moderátor 9 hod

Registrovaní užívatelia: 6,828
Najnovší užívateľ: urbis
TOPlist