Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_aztec_infinity
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_westwood3
0/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_plain2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
9/120
Online hráčov: 47

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
Fakelags - Hns
#129-08-2014 23:10
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: Decenzo
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Dovod: 'Fakelags(priste perma!'
[AMXBans] Dlzka: '1 den'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:59495539'
[AMXBans] Tvoja IP: '194.228.13.226'
[AMXBans] ===============================================
Hrál jsem na vašem hns serveru a měl jsem lagy...Admin Decenzo mi dal po chvíli hraní ban a 1 den za Fakelags + varování na permu. Decenzo dodej mi důkazy,že se jedná o scripty a né o lagy. Ping mi skáče nad 100 vždy když chci skočit lj,což mě pěkně štve,ale co se dá dělat...Vesnický internet :-(.
#230-08-2014 11:02
BulldockCz napsal:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: Decenzo
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Dovod: 'Fakelags(priste perma!'
[AMXBans] Dlzka: '1 den'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:59495539'
[AMXBans] Tvoja IP: '194.228.13.226'
[AMXBans] ===============================================
Hrál jsem na vašem hns serveru a měl jsem lagy...Admin Decenzo mi dal po chvíli hraní ban na 1 den za Fakelags + varování na permu. Decenzo dodej mi důkazy,že se jedná o scripty a né o lagy,ani se mě neupozornil a hned banoval NA 1 DEN za lagy. Ping mi skáče nad 100 vždy když chci skočit lj,což mě pěkně štve,ale co se dá dělat...Vesnický internet :-(.
#330-08-2014 16:55
Měl jsi ping 20-100 a nedalo se tě zabít, ale je divné že když si měl takové lagy tak asi skákal 250+, já když mám lagy tak sem rád že skočím 220 a ty si dáš 7 strafes a 90+ sync ale přitom laguješ jak pán.
#430-08-2014 16:57
UB ti dám ale pokud se to bude opakovat tak to bude znovu na 1 den! *lock

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 66
Užívateľov Online: 1

Darkdeagle Majiteľ 2 min
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin26 min
Pursuit58 min
MagicaL CS 1.6 Admin 2 hod
bronislavswatt 3 hod
LtD Sponzor 4 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér17 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter19 hod
Torros CS2 Admin22 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin Hl. CS 1.6 CheatHunter 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist