Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_nuke
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_multimap2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/120
Online hráčov: 28

Čítať tému

Nemesis
#110-03-2020 17:00
Ahojte, jedná sa len čisto o jednu konkrétnu mapu (zm_3rooms),
Ide oto že keď je mód "Nemesis" tak ludia si možu zaliesť do kempi ktorú musia otvárať dvaja hráči a tak majú zaručené že prežijú lebo nemesis sa knim nemože dostať pretože je sám.


Moj návrh je zaviesť nové pravidlo že by sa nemohlo kempiť pri móde (nemesis) vtej kempe aby nebol hráč kotrý dostane nemesisa znevýhodnený oproti iným mapám,pokiaľ by tam hráči kempil a neopustil to miesto aj po upozornení adminom dostal by ban na 1h
Druhá možnosť je niak prenastaviť aby si to mohol sám otvoriť keď je ten mód nemesis.Čož je asi blbosť z časovej stránky, a je to len pre jednu mapu

Demo si pozrite od 18:20 je tam vidno ako tam ide ale ide preč lebo nemoźe sa tam dostať potom sa tam znova vráti kde už zomrie lebo mu vypršal čas.
Spectovaný hráč Vozdy
Demo: http://leteckaposta.cz/748772292
Poprosím aj hráćov aby si to demo pozreli a vyjadrili sa ktejto téme.
Ďakujem vopred :)
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#210-03-2020 17:02
súhlas s tou kempou sme už raz toto riesili keď som to navrhoval ja odstrániť tie dvere komplet ale mal som to spraviť ja ale ja to neviem a nemám ani cas
#310-03-2020 17:10
Souhlasím s tím, že se něco s tím musí udělat, ale těžko budeme hlídat, kdo tam kempí a kdo ne, spíše by bylo lepší umožnit postavě Nemesis otevřít dveře.
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
#410-03-2020 17:15
Bolo by to rozumnejšie,len aby stým nebolo moc práce
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#510-03-2020 17:20
souhlasím s návrhem jen že aby jediný nemesis mohl ty dveře otevírat to asi nebude také jednoduché udělat
Můj steam profil
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
steamsignature.com/card/0/76561199017200179.png
#610-03-2020 17:27
No to som písal preto by som navrhoval že by sa pridalo nové pravidlo ta mapa sa až tak často nehrá a ešte šanca že je nemesis je malá
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#710-03-2020 17:47
Za mě to je docela blbost dávat do pravidel, je hodně malá šance že bude nemesis a kempí tam někdo, zkuste to udělat že může otevírat dveře a je to hotový. :D
Všechno není jak se zdá, podělám tě i tak
#810-03-2020 17:50
Oby dve možnosti sú dobré no každá svojim spôsobom keby si mohol sám otvoriť je to dobrá vec ale moc náročná na čas
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#910-03-2020 17:58
Ale ber v potaz, kdyby se to dalo do pravidel, aby se o tom informovalo nějak na Serveru, protože je určitě spousta hráčů co ty pravidla nečte ani nečetla. :D
Všechno není jak se zdá, podělám tě i tak
#1010-03-2020 18:11
Tak by sa to mohlo dať do toho automatického chatu nech to len na tej mape raz začas napíše
Uvidíme čo Dark vymyslí
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“
#1110-03-2020 20:41
V blízkej dobe sa na toto pozriem a zistím, ako sa to dá čo najlepšie vyriešiť. Nemám v pláne to riešiť cez pravidlá (zákazom kempenia).
#1211-03-2020 23:03
Okej ďakujem
„Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe."

„Tajomstvo šťastia nespočíva v tom, že stále robíme to, čo chceme, ale v tom, že stále chceme to, čo robíme.“

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 47
Užívateľov Online: 0

ewdlog 5 hod
Torros CS2 Admin 7 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 7 hod
Abno 8 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 8 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 9 hod
LtD Sponzor 9 hod
bronislavswatt10 hod
LUKY200212 hod
bsu CS 1.6 Admin13 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist