Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_2006
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must_j_spin
2/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
4/120
Online hráčov: 32

Čítať tému

ZM
#108-02-2020 09:45
Ahojte, napadlo mi že by sa mohol dať lock na fpska na 150 alebo 200. Predišli by sme tým kazeniu hry, či zdrziavaniu. Väčšina hráčov len lieta po mape, a ked ste human alebo mate nejaky item tak stále len B-hoppuju a neda sa ich trafit.
Ďakujem, a prajem pekný deň :)
Hrávam 1.6
#208-02-2020 09:48
sice už zm moc nehraji ale tvuj navrh se mi vubec nelibi už se to tu řešilo několikrát
#308-02-2020 10:36
Ja by som som skôr dal niaky lock na speed napr 300-400 tak aby sa dalo lietať ale nie tak že proste sa ho nedá dostať
#408-02-2020 11:26
jj lock 300 - 400 to už souhlasím
#508-02-2020 11:51
Vieš dá sa lietať ale nie zas moc ako niekedy preletí okolo mňa ako raketa
#608-02-2020 12:47
Siso napísal:

Ja by som som skôr dal niaky lock na speed napr 300-400 tak aby sa dalo lietať ale nie tak že proste sa ho nedá dostať


Kupříkladu během surfu nebo během využívání trampolíny by tě to buglo na místě takže nepřipadá v úvahu. A když nad tím přemýšlím tak by mnohem více věcí kvůli tomuhle nefungovalo.

To co je problém je, že na serveru je 100aa, které pro lidi s vysokými fps jako jsem já :) znamená obrovskou volnost v pohybu=gs, bgs, strafování atd.
Ale aby na serveru nebylo 100aa je hloupé, kupříkladu s kvalitnějším monitorem (90hz a více) máš nepříjemnej pocit zasekanosti.
Jak by se dalo předejít gs a ostatních věcí je ponechat 100aa ale zmenšit maximální počet fps kupříkladu na 131... stále se s tím dají dělat trýčky ale, už ne tak aktivně a jednoduše.
Dále zakázat nebo vymyslet nějaký protection aby nefungoval příkaz: "cl_filterstuffcmd 1", který způsobuje to, že ignorujete příchozí změny od serveru kupříkladu server se snaži forcnout vaše fps z "fps_max 99999" na "fps_max 101" ale kvůli příkazu mu to nejde.
A jo na nonsteamu to jde obejít ať děláte co děláte, ale nsáci tohle většinou neumí :D
#708-02-2020 19:02
Hlavně, když jsem se o tom bavil s Darkem a Ghettem, tak to prý ani nejde, jedině fix na 100 či neomezeno
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
#808-02-2020 19:21
Trash talk
#911-02-2020 23:11
Řešilo se to milionkrát. Dark v plánu tohle měnit nemá.

Bohužel se my nepolíbení hopsáním to musíme naučit.

Lock.
cache.gametracker.com/server_info/82.208.17.77:9753/b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png
× Youtube: >>>>>>
× Steam Group: >>>>>>
× Steam Profile: >>>>>
× Facebook Skupina: >>>>>>
× Web: >>>>>>

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 44
Užívateľov Online: 0

ewdlog 9 hod
Torros CS2 Admin11 hod
MagicaL CS 1.6 Admin12 hod
Abno12 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter12 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin13 hod
LtD Sponzor13 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200216 hod
bsu CS 1.6 Admin17 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist