Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_energy_neon_fix2
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_pierdolnik_v1
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2014_fix
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
16/120
Online hráčov: 46

Čítať tému

video
#113-01-2020 18:58
https://www.youtube.com/watch?v=hCcsfIhUj-I&feature=youtu.be¨

zanechte zde poznamky

+ bla bla

- bla bla

a take hovadiny xdd
Můj YOUTUBE Kanál xd
https://www.youtube.com/watch?v=A4Clsywmymc&t=163s
#213-01-2020 19:12
tomuto říkáš skill ?LUULW LUULW LUULW LUULW
za týden ti ukážu co to je skill xd
#313-01-2020 19:49
Rozhodně před vydáním dalšího videa by jsi si mohl zkontrolovat co jsi tam vůbec psal...
Ani v popisku videa máš nesmysly. Neskutečně otravná věc co děláš a nikoho to skutečně nezajímá a je to neskutečný cringe je ten tvůj Czenglish, kde kombinuješ češtinu a angličtinu, viděl jsem že to máš v roomce na tsku... tak strašně mě píchlo u srdce a oči ještě teď pálí.

Každopádně, když už to pojmenuješ skill movie nebo jak to bylo... tak nějaký skill by jsi v tom videu taky mohl předvést, ne to jak si vezmeš vylepšenou postavu a zalezeš do nory od kjal střílíš.

A název videa, že jsi se vrátil po jednom předchozím videu asi taky nikoho moc neinteresuje.

Takhle to dopadá, když se zeptáš na upřímný názor :D
A video v 60fps by taky nebylo od věci, přeci jen je to hra stará téměř 20 let
#413-01-2020 20:05
tak to jo slaeer jinej Pohlreich :D:D
#513-01-2020 20:57
Slaeer napísal:

Rozhodně před vydáním dalšího videa by jsi si mohl zkontrolovat co jsi tam vůbec psal...
Ani v popisku videa máš nesmysly. Neskutečně otravná věc co děláš a nikoho to skutečně nezajímá a je to neskutečný cringe je ten tvůj Czenglish, kde kombinuješ češtinu a angličtinu, viděl jsem že to máš v roomce na tsku... tak strašně mě píchlo u srdce a oči ještě teď pálí.

Každopádně, když už to pojmenuješ skill movie nebo jak to bylo... tak nějaký skill by jsi v tom videu taky mohl předvést, ne to jak si vezmeš vylepšenou postavu a zalezeš do nory od kjal střílíš.

A název videa, že jsi se vrátil po jednom předchozím videu asi taky nikoho moc neinteresuje.

Takhle to dopadá, když se zeptáš na upřímný názor :D
A video v 60fps by taky nebylo od věci, přeci jen je to hra stará téměř 20 let


Čas na moje odpovědi neboli výmluvy
60fps good napad ale můj topinkovač to nedává
Kempit s postavou a říkal skill. Je to trapné ale vážně nedávám hrát s 60fps s 20 lidma nemám reálné je jak sundat, když bez OBS hraju s 300fps xd
Můj YOUTUBE Kanál xd
https://www.youtube.com/watch?v=A4Clsywmymc&t=163s

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 68
Užívateľov Online: 0

ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér 4 hod
ewdlog17 hod
Torros CS2 Admin19 hod
MagicaL CS 1.6 Admin20 hod
Abno20 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter20 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin22 hod
LtD Sponzor22 hod
bronislavswatt22 hod
LUKY2002 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist