Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_base_humans_lg
9/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
2/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_pierdolnik_v1
0/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_anubis
1/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
1/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
1/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_hourglass
2/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
10/250
Online hráčov: 51

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
[zrušeno] semspoko / ZM
#117-11-2019 00:12
Podnadpis: Slaeer ve 2 ráno jak egoista na cigáro

1.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto serveri adminom Anti-Cheat.
[AMXBans] Si zabanovany permanentne.
[AMXBans] Zabanovany nick : semspoko
[AMXBans] Dovod : ' Cheater '
[AMXBans] Zabanovane SteamID : ' VALVE_0 : 0 : 1177613951 '
[AMXBans] Zabanovana IP : ' ** GDPR :) '
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 442448763 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' ** GDPR :) '
[AMXBans] Ak ban nie je tvoj , alebo si ho dostal nepravom
[AMXBans] poziadaj si o unban na www.Epiczone.sk/forum

2.
Po práci přijdu domu, dám si večeři, pak se vykoupu a napadne mě si zase zahrát ZM. Tak se připojím a hele, dva hráči, no tak se domlouvám, že takhle pozdě kdy už stejně na nějakou hru s botama dlabem kašlem a on že okay (teaming se ale nekonal, jelikož napsal, že budeme hrát normálně), pak mě přijde zabít admin a já se ho zeptám, jestli je tupý, že jsme měli dohodu. Okay, tož to jsem se dozvěděl že se jedná o admina, dal mi kick a to mě naštvalo, jelikož stačilo napsat, ať neURÁŽÍM, a on mi tím resetoval body na 5, což prý podle všeho nevěděl a "omluvil se", mě ale iritovalo že admin neví, že tím resetuje body a zašlo to až k menší hádce, kterou jsem pak ukončil. Když jsem napsal, že jsem po práci (to bylo ještě před tím), tak mi napsal, že jsem naivní dítě, což by admin psát neměl, když je to urážlivé, že? Tak jsem mu taky něco napsal, už nevím co a on mi dal pak ban za cituji "urážky, nadávání, teaming". No pardon, teaming? V kterým dni? Nenadával jsem, pouze urážel, což dělal i on a tak nějak si i začal (tedy já, pouze jedním slovem, on to ale pak nějak prožíval). Obešel jsem ban a než mi hned žádost zamítnete, tak si to aspoň dočtěte, díky. Obešel jsem tedy ban, protože jsem si myslel že na TS3 nikdo nebude, kdo by mi byl schopen pomoct ve 3 ráno a tak jsem se ho chtěl jenom zeptat, proč mi dal ban, když jsem neteamoval (opravdu, nikdy dříve jsem ban neodcházel a to už tu hraji rok, možná dva). Dal mi ihned permanentní ban.. za cheating? Okay, ban jsem obešel, ale za to ban nemám (chtěl jsem použít weirded emoji, ale Twitch emotikony na seiriózní stránce bych nečekal), tudíž jsem musel cheatovat.. jak? Nevím, maximálně jsem tak bunnyhopoval, to se mu asi nelíbilo. Mimochodem, k jeho urážkám došlo i na druhé mapě.

3.
Ne a po tomhle si ho ani nechci zakoupit.

PS: Slaeer mi vyhrožoval banem na TS3, protože jsem párkrát kliknul na jinou místnost, než jsem chtěl (měl jsem z capsů zmatek) a před tím mě přesunul do místnosti, kam jsem nechtěl jít - WTF? Také nechci dělat "duplikát" k stížnostem, tak to prosím berte také jako stížnost. :) Děkuji.
Na co čumíš? Scrolluj dál.
Upravil Slaeer TS3 Admin Roka 2019 TeamSpeak Admin Sponzor dňa 28-11-2019 13:35
#217-11-2019 00:13
Ano, urážel jsem, ale ne v takové míře.
Ano, ban jsem obešel, protože jsem si s ním chtěl pouze popovídat jako normální člověk.
Ano, cítím se vinen stejně tak, jako by měl i on.
Ano, myslím si, že Slaeer zneužil práva a choval se ke mě jako zmetek.
Na co čumíš? Scrolluj dál.
#317-11-2019 00:24
Mimochodem, pokud by nebylo možné udělit unban, bylo by aspoň možné zkrátit mi ban? Tedy, nastavit délku banu, nekonečno se zkrátit nedá.
Na co čumíš? Scrolluj dál.
#417-11-2019 00:45
Za to tsko se omlouvám, že řešil jsem na serveru jednoho drzého spratka a měl jsem za to, že mi to chce "vynahradit" na tsku.
Že obcházíš ban... tam je jasno tam se o ničem bavit ani nebudem


Tvůj chatlog je prostě k smíchu, chováš se jak prase a pak to dáváš za vinu mně, co se týče teamingu... naznačil jsem ti, že mě je to jedno. Ale když jsem tě banoval tak jsem si mohl dovolit tam přidat něco co je stále proti pravidlům ne?

Tady je tvůj chatlog:
i.postimg.cc/y6tmw2YV/Ten-druhej.png

Tady je můj chatlog: (Můj chatlog je kratší protože u zprávy "já mam tak náladu takhle pozdě poslouchat nějaký přeegovanýho bůhví co." měl dotyčný už ban... tak jsem potom jen tak kecal s tím druhým... jestli to někoho zajímá můj chatlog není těžké dohledat)
i.postimg.cc/ZnG6pvD9/Slaeer.png
Můj chatlog je bez jediného vulgarizmu, jestli jsem tedy něco nepřehlídl, zatímco ten tvůj... "tleskám ti ve stoje ty vole."; "ZKURV."; "prostě socka co má víkend no."; "a ten chudák mi dá kick když ví že mám nafarmeno."; "ne jen nerad hraju s kretény jako jsi ty."; "ta socka mě uráží a dá mi kick?."; "skap pičko malá.".


A bug, že reconnect/kick maže body... tak ty jsi opravdu první u kterého jsem to, kdy dělal... jelikož a protože předtím se to nikdy nestalo, teda od té doby co byla tahle featura přidána. Dnes jsem to testoval na sobě, vypnul jsem hru přes právce úloh=body zůstaly, přes ALT+F4=body zůstaly, reconnectnul jsem se=body zůstali, kicnkul jsem se=body zůstaly... jak se to tedy stalo tobě? MAGIE ASI

To je zatím asi vše co jsem chtěl jestli si na něco vzpomenu tak to sem dopíšu.


//:EDIT: K tomu vyhrožování :) Tady je screen naší konverzace na tsku+jak spamovalo tsko:
i.postimg.cc/c1pkGFsN/1.png
Moje zpráva: "<23:31:32> "Slaeer": Tak laskavě nespmuj místnosti nebo ban budeš mít i tady" Nebylo směřovaná tobě a ještě jednou se za to omlouvám byla směřována na Valencia z dnešního zm hraní.
i.postimg.cc/TYn7dnw5/2.png

Když už chceš o někom tvrdit, že to dělá špatně ujisti se nejdřív jestli to špatně neděláš sám. Děkuji
#517-11-2019 18:24
No, taky jsi mě urážel :) Ale v pohodě, asi je normální psát mi, že jsem naivní děcko a další podobné kraviny, navíc se mi líbí, jak mi Dark psal že to bude do 24 hodin vyřešené.

No, každopádně jsi mě vyprovokoval a kvůli tomu mám ban no, děkuji ti Slaeer, za ten rok ses ani trochu nezměnil. :) Stále problémy s tvoji provokací.

Mimochodem, ban za cheating nebo obcházení? Necheatoval jsem, žádám unban.
Na co čumíš? Scrolluj dál.
#617-11-2019 18:30
Pět krát jsi mě urazil, jednou vyhrožoval.
Víš, mě fakt sere, že mi nějaký admin píše, že jsem děcko a noob, halo?
Nemáš být příkladem? Mě připadáš jako protiklad. :D

To, že jsem nadával jen dokazule, že jsi mě vytočil až na tolik (po tom kicku, kdy jsi dělal jako že to body neresetuje). Klidně mi tu permu nechte, jako, banovat ve 3 ráno je opravdu smutný akt.
Na co čumíš? Scrolluj dál.
#717-11-2019 18:55
Pre objasnenie: Body sa vždy ukladajú okrem prípadu, keď admin kickne hráča. Vtedy sa resetujú a je to schválne, aby kick nestratil zmysel.

Oba bany sú definitívne oprávnené (minimálne za nadávky a obchádzanie). Keďže si neobchádzal permanentný ban tak k tomu pristúpim miernejšie, ale s tým, že toto sa udialo posledný krát. Pokiaľ dostaneš ban, tak jeho obchádzanie znamená automaticky permanentný ban. Skrátil som ti ho výnimočne na 3 dni, keďže sa o cheating nejednalo a len si použil nonsteam.

Vyriešené, lock.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
27%

Hannibal
32%

Umbrella Force
13%

Strike Force
20%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
7%

Hlasy: 56
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 78
Užívateľov Online: 0

Darkdeagle Majiteľ34 min
Abno38 min
siko CS2 Admin 1 hod
ketamine Sponzor CS 1.6 Admin 2 hod
exTremeX CS 1.6 Admin 2 hod
Ghett Vedenie Majitel TS3 Serveru 2 hod
DaBis 2 hod
Pursuit 3 hod
LtD Sponzor 3 hod
TheReaper Sponzor Hl. CS Admin 4 hod

Registrovaní užívatelia: 6,741
Najnovší užívateľ: FAUZYN
TOPlist