Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_nuke
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_multimap2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/120
Online hráčov: 28

Čítať tému

Zapnutí furienu a jeho zlepšení ?!
#107-11-2019 14:21
Ahoj přátelé. Určitě víc jak 50 % hráču zde, pamatuje EpicZone furine !

Co kdyby jse náhodou vrátil ? hrál by jse nebo ne ? nevím zda by to bylo možné ale mě officiálně napadlo, co kdyby jse zkusil ještě zapnout s tím, že jse o trokšu polepší v tom, co už tam bylo, dá se říct takovej furien V2.


Můj názor a můj takovej menší návrh

Přidat na furien víc jak 100 FPS.
Přidat nové VIP skiny, při nejlepším náké officiální z epiczone
Nové mapy, udělat přes člověka který tomů rozumí a umí dělat ty mapy.
Nové nože a jejich speciální efekty jen bych nechal Sleep Knife.
Superknife nastavit, tak že pokud umřete. CT zíkají 2x větší bonus k penězum.
Zabití anti furiena ze speedem. T 2x větší bonus k penězum.


Mužete každopádně hodit názor, a dát vědět. Budu rád když by jse furien vrátil a trošku vylepšenej. Byla by velká škoda kdyby zde na EpicZone 1.6 umřeli uplně. DD2 only je dead. Čily proč nezkusit tohle nic s tím nestratíte. Naopak myslím si že se hráči na furien vrátí včetně adminu co tam adminovalo.
CS 1.6 Veterán
CS 1.6 Furien Veterán

AIMBO[color=#ffff33]T[/color]
#207-11-2019 14:53
Už se řešilo hodně krát... prostě to nikdo nehraje
#307-11-2019 15:05
Něco na tom možná bude, ale možná proto, protože zde na epiczone, jse hrál furien jen max ze 100 fps, níkdy jse nezkoušela tahle možnost :)
CS 1.6 Veterán
CS 1.6 Furien Veterán

AIMBO[color=#ffff33]T[/color]
#407-11-2019 15:20
Ako sa hovorí za pokus nič nedáš... Len tiež pochybujem že by sa to dáko uchytilo bohužiaľ 1.6 je mŕtva hra FeelsBadMan ja by som bol ZA aby sa skúsil zapnúť namiesto DD2 no uvidíme čo nato povie Dark.
share.creavite.co/Az9CiA9cyY7HwhGt.gif
#507-11-2019 16:14
Slaeer napísal:

Už se řešilo hodně krát... prostě to nikdo nehraje


Hraje ale ne tady xddddddd
#607-11-2019 16:18
Marcus napísal:

Slaeer napísal:

Už se řešilo hodně krát... prostě to nikdo nehraje


Hraje ale ne tady xddddddd


Myslím si že, prostě ty FPS, to hlavně dělají, at zkusí dát víc jak 200 fps a uvidíte jak lidi budou :)
CS 1.6 Veterán
CS 1.6 Furien Veterán

AIMBO[color=#ffff33]T[/color]
#707-11-2019 16:36
Starý furien zde na EZ neznám ale určitě jsem pro zapnutí a trochu reklamy k tomu třeba na FB
#809-11-2019 13:53
Podľa mňa je zbytočné znova otvoriť furien mod keď sa to riešilo pár rokov dozadu chcelo veľa hráčov aby sa otvoril ale po otvorení bol zasa mŕtvy ten server. NIE
https://steamcommunity.com/id/Freeride3/

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 44
Užívateľov Online: 0

ewdlog 5 hod
Torros CS2 Admin 7 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 7 hod
Abno 7 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 8 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 9 hod
LtD Sponzor 9 hod
bronislavswatt10 hod
LUKY200212 hod
bsu CS 1.6 Admin13 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist