Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_alpha
6/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_cpl_fire_32
1/10
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
0/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
15/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_inferno
0/11
Retakes #2
82.208.17.109:27158
de_vertigo
0/11
1v1 ARENA #1
82.208.17.105:27194
am_desert2
0/10
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_rooftopsv2
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
20/250
Online hráčov: 45

Čítať tému

Body/topky/atd
#127-09-2019 19:27
Ahoj
Mám návrh ohledně vylepšení serveru, někteří jste si to třeba říkali že by to bylo super. Mám návrh že by jste mohli udělat nějakou topku kterou přídáte pod menu (M). Kde budou zaznamenány všechny staty hráčů ve vaší databázi. Tedy jen Zombie 1 a vše co s tím bude spojováno.
Mám na mysli Hodiny,Zabití,Nakažení ostatních apod.. Jistě se sem vypíše dost hráčů o přidání něčeho co zde třeba zmíněno nebude :)
Nadále třeba body které máte za zabití Zombieka jde o to že aby to bylo ,,prakticky" v duchu Fair Play nastavit tak že by v topce byla přidána i možnost v bodech že třeba

Nejvíc bodů na serveru má aktuálně hráč Happynek ( 5.000 bodů )

+Upravit body tak že po zadání nové mapy budete mít nadále stejný počet bodů. Možná si říkáte že je to nesmysl ale myslím si že do /tops bude lepší rozvoj
zombie 1.
Tot asi vše myslím že toto by byl další krok pro váš rozvoj.
Přeji hezký den.
#227-09-2019 19:32
Myslím, že Hlstats krásně stačí
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#327-09-2019 20:35
Myslet neznamena vědět. HLSTATS maj všichni pěkně upravit server taky neuškodí
#427-09-2019 21:26
Hlavně proč ty body za zabití prostě nenechate i na další mapy a prostě se mohou dat farmit. Pak tam příjde někdo kdo neumí systematiku a nema jak zabíjet ;)
#527-09-2019 21:50
Vieš koľko je na tom roboty? A načo to je hodiny si viem pozrieť killy tiež v topke aj v hlstats a nakazenia mi netreba :D
#627-09-2019 21:52
Já to chápu proto to je návrh který může být zamítnut ;) Všude to vypadá celkem fajn navíc ta databáze se jen podle mě převede na server podle mě patlanice s tím nebude a ten co tohle dělá v tom má zkušenosti si myslím.

Ať se sem vyjádří ten z A Teamu který se v tomto pohybuje...
#727-09-2019 22:38
Zbytečnost
#827-09-2019 23:22
Mne sa ten návrh celkom pozdáva, ale len v prípade, že by sa spravil úplne nový systém ranku (ktorý by nahradil súčasný /rank) a fungoval by tak, že by sa konečne počítali všetky killy. Potom by sa s tým dalo aj lepšie pracovať, napríklad by bolo možné vytvoriť detailnejšie zombie štatistiky (napríklad by vám ukazovalo počet zabití s bazookou, janusom, za terminátora a podobne).

Pokiaľ by o to bol záujem mohol by som sa niečo podobné pokúsiť pridať v ďalšom update.
#927-09-2019 23:35
Tak môže byť no
#1028-09-2019 01:01
Určitě jsem pro ale ještě tu je ten druhý navrch a to jsou body, plánu zabiju s bazookou 8 lidi a mam 300 bodů co takhle je mit i nadále v další mapě a nemít znovu 5b někteří by právě farmili a měli topku atd a mohli by se třeba časem dát posílat koupit za ně nějaké objekty třeba křídla, čepice, masky, barva střel, na zdi náboje by měli prostě neco jako paintballovy barvy hlavně z toho všeho by se kupovali ty protilátky, bazooky, terminátors atp :) a zkombinovat to tady s Darkem
#1128-09-2019 01:28
Co ty bereš? LUULW
Tohle je už přestřel nemyslíš?
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#1228-09-2019 08:37
Nic neberu chrapoune
#1301-10-2019 15:27
Xd
#1401-10-2019 16:41
REDQOO napísal:

Nic neberu chrapoune


Správaj sa.. Už to moc hrotiš s tým návrhom dáke čapice krídla atď. To už nebude zombie ale nejaký cirkus zombie.. A body nechať na ďalšiu mapu by bola blbosť podľa mňa LUL
share.creavite.co/Az9CiA9cyY7HwhGt.gif
#1501-10-2019 16:44
Hlavná vec, že týpek afkuje :D
#1601-10-2019 16:58
admin na zasmanie ,nahrať hodiny afkovanim a isť žiadať o prava
a tvoje navrhy na vylepšenie? No comment :DD
som velmi zvedavý jak vám tento admin bude prospešný portálu keď pomalu ani nevie jak otvoriť nakupne menu na zombie natož iné veci
btw. sorrka za vyjadrenie
https://www.csfd.sk/film/1126398-sialena-noc/prehlad/ <-- srdcova zaležitost miluju tenhle film. moc povedená záležitost to luxusni gore ve stodole tak takovy sem viděl naposled v roce 2013 v lesnim duchovi:D:D PS-25.12.23 5:03 za par minut se jdu zkyblovat a očekává mě moje 3zhlednutí během roku takže adios bueno :D
https://www.youtube.com/watch?v=8mGBaXPlri8 all the things she said :/ neasi voe též když si vzpomenu co mi ona řekla je mi zle a cítím se blbě more. bohužel to děti který necítí lásku, nepomohou poznat co to znamená :/
I'm so high, my jumpsuit takes me so high!!! :3 I'm flying from a fire!! Divine bejby!!!!!!
https://www.csfd.sk/film/1432174-terrifier-3/prehlad/ nemusím moc splattery ale tenhle vizuál už vypadá absolutně jinak než ten před 7 lety.. to byla absolutní amatérská kktina kterou jsem dal do 15minuty?miluju tyhle vánoční pecky co se z ničeho nic na světě zjeví a člověk o tom nic neví..
ba stejně u nás v kinech v téhle přehlouplé republice to nejlepší nikdy nepustí, nacož by to bylo až moc velký sousto pro dnešní děcka a dnešní vlhký teenky které jak věřím, by mohli i omdlít či zvracet u scén násilí.. protože tohle je absolutní špička v násilí ale bohužel ne v gore sekci což sráží film na kolena a to hodně. v každým případě natěšenost velká a nemohu se dočkat až si zase přečtu jak si stěžujou lidi na chování postav či scénář apod! :DDDDDD
navíc četl jsem že se bude zase borec Leone snažit svoje násilí dovýšit na jinej level .. tedy převýšit měrou násilností všechny dosavadní filmy a scény násilí co jsou po celem světě možné k vidění .. což cením je to prostě borec! nic pro slabý "holčiny" .. tohle je fakt jenom pro "vyvolený" fajnšmekry.. drsnější násilí ani k vidění není vyloženě nikde. a scenka z prvniho dilu kde art rozsekne ženskou od hlavy po rozkrok ruční železnou pilkou? bez komentáře vole raději sem tu scenku nedal ani celou a to sem viděl všelijaký nechutnosti o kterých se dětem ani nezdá. + viz. antropophagus 2 (2022) (borci z itálie voe stará škola co jineho čekat no) :D:D:D:D:D:D:D:D.D:D:D
jo a ještě jedna věc rovnou si sem vypíchnu nejlepší věci co jsem viděl za poslední měsíc - au survivor 11.série absolutní top vole!!!!!!!!!! miluju to prostě a názory všech ostatních jsou mi někde doslova. australskej surv už se začíná pomalu rovnat americkýmu což jako jeden z největších fanoušků americkýho musím smeknout klobouk. Dobrá práce lidi z austrálie! věděl jsem, že australka není jenom země kde žijou hlupáci ba naopak až moc chytří a drsní lidi ..to bych nečekal při zhlédnutí první série, ale budiž.. gratuluji tedy až moc.
ja vysloveně miluji zabíjení more. letošní dosavadní bídu (viz. late checkout či karousel) snad vytrhne filmek abigail či saw 11 wolf creek 3 (změna režie hloupej tah) a hlavně vánoční zabijačka terrifier 3 - to už bude rozpočtově úplně jinej level než 7 let starej první díl kterej vyšel na pár doláčů ;) a těším se až bude většina hlupáků zase("překvapivě") (:D) řešit scénář :D:D:D:D:D:D:D:D to bude švanda aspoň!!
tak se uvidí na co dojde těším se more v každém případě :) nemám nic proti nizkorozpočtovým nebo amatérským dílům ale většina nasili mimo kameru? TO NESNÁŠÍM! stím ať jdou všelijací tvůrci vysloveně do hajzlu a když chcete natočit horůrek bez násilí či gore tak radši přejděte na romantickej žánr voe.
jo a butchers book two raghorn taky nemusí být špatná zabijačka..
----GORE FAJNŠMEKR---- <3
Upravil TwiX dňa 01-10-2019 17:09
#1701-10-2019 17:24
eSovic napísal:
REDQOO napísal:
Nic neberu chrapoune

Správaj sa.. Už to moc hrotiš s tým návrhom dáke čapice krídla atď. To už nebude zombie ale nejaký cirkus zombie.. A body nechať na ďalšiu mapu by bola blbosť podľa mňa LUL

Však jak spravaj sa, však jsem nic nenapsal je to označení pro cizího člověka co už.. A ty TvTwixx ani nepiš nějaké bludy o tom že neumím použít menu :D Nezkoušej psát něco co není pravda adios
#1801-10-2019 18:02
REDQOO napísal:

eSovic napísal:
REDQOO napísal:
Nic neberu chrapoune

Správaj sa.. Už to moc hrotiš s tým návrhom dáke čapice krídla atď. To už nebude zombie ale nejaký cirkus zombie.. A body nechať na ďalšiu mapu by bola blbosť podľa mňa LUL

Však jak spravaj sa, však jsem nic nenapsal je to označení pro cizího člověka co už.. A ty TvTwixx ani nepiš nějaké bludy o tom že neumím použít menu :D Nezkoušej psát něco co není pravda adios


Choď ozaj radšej iba afkovať na server to ti ide najlepšie... 40 killov a 1100 smrti a potom si žiadať o práva... Fakt nemám k tomu čo dodať.. Ps. Nič proti ale to je moc LUL LUL
share.creavite.co/Az9CiA9cyY7HwhGt.gif
#1901-10-2019 18:27
Co v tom hraje KD? Lol
#2001-10-2019 18:39
REDQOO napísal:

Co v tom hraje KD? Lol


Jednoduché... když je admin skilled tak to vypovídá o jeho znalosti modu a orientaci v daném módu+ten tvůj KD je horší než u někoho, kdo má vypnutý monitor a hraje na xbox ovladači
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
25%

Hannibal
30%

Umbrella Force
11%

Strike Force
23%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
9%

Hlasy: 44
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 16
Užívateľov Online: 1

DaBis 5 min
FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Cheathunter59 min
Darkdeagle Majiteľ 1 hod
K10 1 hod
Pursuit 1 hod
TheReaper Sponzor Hl. CS Admin 2 hod
ketamine Sponzor CS 1.6 Admin 2 hod
Luther 2 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 2 hod
MaziCZ 3 hod

Registrovaní užívatelia: 6,720
Najnovší užívateľ: bubakk
TOPlist