Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_nuke
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_pokemon_arena_v2
1/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/120
Online hráčov: 29

Čítať tému

Návrh na obnovenie Secret weapon
#109-08-2019 09:35
Bol by som rád keby ste tam pridali Secret weapon lebo chyba to tam Ďakujem.
#209-08-2019 21:35
Mohol by nám popísať, čo tá secret weapon je? Nejaký link na model alebo screenshot?
#310-08-2019 15:51
To je zbraň čo je na ********** teraz nemôžem Ju hľadať to je tota zbraň čo vystreluje ohnivé gule . Ostatný to vedia čo to je.
#410-08-2019 16:04
To tu je, avšak to tu není tak OP jako na zmíněném portále.
Myslím "Dragon Cannon" se to jmenuje a bere to za rovnou tisícovku hp(1000hp), a dokonce tu máme její ještě silnější variantu "Toxic Cannon" co bere o maličko víc myslím.
#510-08-2019 16:29
Slaeer napísal:

To tu je, avšak to tu není tak OP jako na zmíněném portále.
Myslím "Dragon Cannon" se to jmenuje a bere to za rovnou tisícovku hp(1000hp), a dokonce tu máme její ještě silnější variantu "Toxic Cannon" co bere o maličko víc myslím.

To nemyslí ale toto https://www.youtube.com/watch?v=pDKo1eM7mk8
Můj YOUTUBE Kanál xd
https://www.youtube.com/watch?v=A4Clsywmymc&t=163s
#610-08-2019 16:55
George napísal:

Slaeer napísal:

To tu je, avšak to tu není tak OP jako na zmíněném portále.
Myslím "Dragon Cannon" se to jmenuje a bere to za rovnou tisícovku hp(1000hp), a dokonce tu máme její ještě silnější variantu "Toxic Cannon" co bere o maličko víc myslím.

To nemyslí ale toto https://www.youtube.com/watch?v=pDKo1eM7mk8


+ připadá mi to jako zbytočnost,protože už ted je hra velmi dobrá
Můj YOUTUBE Kanál xd
https://www.youtube.com/watch?v=A4Clsywmymc&t=163s
#710-08-2019 16:58
Jo tohle!
Největší problém s tím je takový, že jsem viděl hodně hráčů na našem ZM serveru jak mají 30-100 fps... a kdyby tahle zbraň byla zakomponovaná ve hře tak pravděpodobně nebudou schopni hrát.
+už teď jsou humani hodně OP, ještě jim přidávat šanci na něco takového
+ten fakt, že na serveru už je málo slotů pro modely
#810-08-2019 17:12
Petrol Boomer je zaujímavá zbraň, ale radšej by som pridal niečo originálnejšie, čo na ostatných serveroch nájdete len zriedka. Prikladám web, kde som našiel veľa dobrých zbraní a rôznych vylepšení. Je tam skoro 800 stránok, takže ak má niekto čas tak si to môže pozrieť. Ak sa vám niečo zapáči, pošlite to sem do topicu a možno to uvidíte v ďalšom update. https://zombie-mod.ru/

Čo sa týka slotov pre modely, teoreticky ešte jednu zbraň by bolo možné pridať, prípadne nahradíme staršie zbrane, ktoré sa hrajú pomenej.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 52
Užívateľov Online: 0

ewdlog 5 hod
Torros CS2 Admin 7 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 7 hod
Abno 8 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 8 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 9 hod
LtD Sponzor 9 hod
bronislavswatt10 hod
LUKY200212 hod
bsu CS 1.6 Admin13 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist