Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_blue
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_headshot
5/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_dust2
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_pokemon_arena_v2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
20/120
Online hráčov: 54

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
[zrušeno] wank - Zombie #1
#128-01-2019 18:11
1. Zkopírujte výpis z konzole ( automaticky se vypíše, při pokusu napojení se na server )
2. Napište co stalo nebo důvod proč by vám měl být dán UNBAN
3. Napište zda-li jste VIP hráč na daném serveru

1.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto serveri adminom Slaeer.
[AMXBans] Zostava este 20 hours , 57 minutes and 52 seconds z tvojho banu.
[AMXBans] Zabanovany nick : wank
[AMXBans] Dovod : ' Projevy neonacizmu '
[AMXBans] Zabanovane SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 60791520 '
[AMXBans] Zabanovana IP : ' '
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 60791520 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 91.237.168.2 '
[AMXBans] Ak ban nie je tvoj , alebo si ho dostal nepravom
[AMXBans] poziadaj si o unban na www.Epiczone.sk/forum
[AMXBans] ===============================================

2.
Mam symbol šťastia ako logo v hre, za ktorý musim pykať kvôli nevedomosti admina v iných nábožestvách .

3. Nemám VIP na serveri

(Chcem len poznamenať že mnoho z vás ani netuší že ja niesom kresťaň ako vy, a v našom náboženstve je svastika chápaná ako symbol šťastia) Upravil Slaeer TS3 Admin Roka 2019 TeamSpeak Admin Sponzor dňa 29-01-2019 16:35
#228-01-2019 18:49
Bohužel po událostech 2. světové války se svastika bere jako projev nacizmu a neonacizmu.
A jestli ty jsi křesťan s těmi tvými neustálými výrazy tak já jsem papež.
Nebejt tenhle ban ode mě tak to hned lockuju.

Nechávám na vyšších postech jestli ban přetrvá nebo bude snížen/zrušen.
#328-01-2019 19:01
Tak prepač že som netušil že to môže ovplyvniť vnímanie ostatných hráčov, vážne som to nemal v úmysle. A písal som ta že niesom kresťan :)
#428-01-2019 19:16
Asi neumím číst LUL
Každopádně... opravdu nejsem nevzdělaný člověk, vím že svastika byl klasický znak náboženství... jde tu o to, že po 2. sv válce, kde Hitler využil svastiku jakožto znak nacizmu a co se týče světové komunity tak tento znak jakožto znak nacizmu přetrval. Nemůžeš s využíváním tohoto znaku nepočítám s tím, že budeš zabanován.

Verdikt z mé strany je takový, že trest přetrvá a v případě, že se tohle bude opakovat ban bude delší.
#529-01-2019 11:26
Myslím že ban je oprávneny ! Aj nato ako sa chováš na serveru nieco strašné..

Nevyjadřuji se, kde nemám
*********************************************
Moja ruka je ako blesk !
*********************************************
ADMIN:Zombie
*********************************************
Upravil Slaeer TS3 Admin Roka 2019 TeamSpeak Admin Sponzor dňa 29-01-2019 16:34
#629-01-2019 16:34
Ban očividně přetrval.

*lock

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 69
Užívateľov Online: 0

ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér30 min
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter53 min
Darkdeagle Majiteľ 1 hod
bronislavswatt 1 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 4 hod
Pursuit 4 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 6 hod
LtD Sponzor 7 hod
Torros CS2 Admin 1 d
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin Hl. CS 1.6 CheatHunter 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist