Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_blue
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_winterbound
3/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
16/120
Online hráčov: 51

Čítať tému

Furien #1 Knife
#123-08-2014 15:01
Zdalo sa mi že niektoré knife sú úplne divne zorganizované tak by som niečo chcel ukázať jak by to bolo dobre
1.) Silver Knife nehať tak
2.) Ice Knife nehať tak
3.) Desert Blade nehať tak
4.) Sleep Knife je moc drahý na to čo má za účinky navrhoval by som oslepenie 1.5 sekúnd a +5 damage
5.) Slash knife by som zlacnil o 50 000
6.) Rege knife je tiež nejak drahý na to že za kill vám vlastne dá iba 25 HP bez ničoho iného ... CT mi ubere navrhoval by som cenu nehať tak alebo zdražieť a po kille 35-40 HP regeneruje ...
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#223-08-2014 15:02
thkill88 napsal:

Zdalo sa mi že niektoré knife sú úplne divne zorganizované tak by som niečo chcel ukázať jak by to bolo dobre
1.) Silver Knife nehať tak
2.) Ice Knife nehať tak
3.) Desert Blade nehať tak
4.) Sleep Knife je moc drahý na to čo má za účinky navrhoval by som oslepenie 1.5 sekúnd a +5 damage
5.) Slash knife by som zlacnil o 50 000
6.) Rege knife je tiež nejak drahý na to že za kill vám vlastne dá iba 25 HP bez ničoho iného ...navrhoval by som cenu nehať tak alebo zdražieť a po kille 35-40 HP regeneruje ...
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#325-08-2014 19:42
25HP po kille je celkom dosť.. ceny sú dobré, nevidím dôvod to meniť..

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 105
Užívateľov Online: 0

ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér45 min
Torros CS2 Admin 2 hod
ewdlog 2 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 2 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 3 hod
LUKY200223 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist