Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_2006
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must_j_spin
2/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
4/120
Online hráčov: 32

Čítať tému

Furien/SK/speed
#108-03-2017 21:34
Všimol som si, že sk ide zobrať až pri 4 hračoch v skutočnosti keď nás je 4 stále nejde, ale speed ide poprosím o nápravu.
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#208-03-2017 22:34
nieje trošku blbé brať superknife keď je na servery 2v2?
speed máš úplne o niečom inom

nechať tak ako to je a hotovo, netreba nič meniť
#309-03-2017 16:36
Takže to keď som bol včera 1v2 a jeden z nich zobral speed je v pohode ?
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#409-03-2017 18:57
To už ale nieje v tebe, ale v jeho psychike, prípadne si chciel niečo dokázať. Zistil, že pri viacerých ľudí mu to akosi nejde, tak to skúsil na jedného. Videl, že na jedného mu to ide fantasticky, tak si to kompenzoval tým.
#509-03-2017 21:40
Preto by som chcel obmedzíť tieto hlúposti.
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#617-03-2017 15:57
Boli na serveri reálne 4 hráči (v teamoch) alebo 3 + HLTV?
#718-03-2017 01:19
Niekedy to započíta tak že pokiaľ neprídu 4 hráči tak to nejde, no zas na druhej strane to niekedy započíta tak ako si napísal že 3 + HLTV..
#818-03-2017 01:24
Bol som ja sam proti 2 čiže 3+HLTV. Speed išlo zobrať ale SK nie.
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#918-03-2017 09:53
Tým pádom boli traja hráči na serveri a SK vtedy nefunguje. Rátajú sa jedine reální hráči, nie hltv/boti.
#1018-03-2017 19:48
a Speed funguje ? o to ide aby aj speed neslo kupit
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 43
Užívateľov Online: 0

ewdlog 9 hod
Torros CS2 Admin11 hod
MagicaL CS 1.6 Admin11 hod
Abno12 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter12 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin13 hod
LtD Sponzor13 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200216 hod
bsu CS 1.6 Admin17 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist