Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_2006
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must_j_spin
2/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
4/120
Online hráčov: 32

Čítať tému

Odstranění bhop/COD
#112-12-2016 17:45
Zdravím, založil bych tu návrh o odebrání AutoBhopu.
Důvod: Když ho někdo získá tak ho nejde zabít+když má neviditelnost.
Bhopuje s knifem a zabije všechny a to pak kazí hru.
Za každou dobrou odpověď děkuji

Chci jen dobrou odpověď a né blbost!

Přeji hezký den.
steamsignature.com/status/english/76561198342538371.png[url=steam://friends/add/76561198342538371[img][/url]
VIP: Jailbreak
VIP: Dust2 Only
VIP: Furien
EVIP: Zombie
VIP: COD:MW
www.onlinesignature.in/animateText/text500558688.gif
#212-12-2016 18:36
NE
, Je to výhoda itemu jako každého jiného (CT či TT style ,swat ... ) Taky když někdo s itemem umí je neporazitelný.
*********************************************
Pokud potřebuješ poradit či mě kontaktovat ---> ZDE mě kontaktuj
****************************************
Admin : Na všech serverech
Hlavní CS:GO ADMIN
TS ADMIN

***************************************
ZDE můj steam profile
#312-12-2016 20:20
Prepáč ale toto je už niečo iné ako player skiny. Na tento názor ti musím dať nie, pretože ako písal happyn, je to výhoda idemu, ako aj každého iného.. Je to len otázka toho či s tým vieš hrať alebo nie.
#412-12-2016 20:49
Happy sa vyjadril a súhlasím s ním každý hrá s takým Itemom s akým mu je dobre... Tak s ním hraj aj ty a nebudu neporaziteľný
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#513-12-2016 20:13
Dobre však pohoda, :) chápem to. Diky za vyjádření :)
steamsignature.com/status/english/76561198342538371.png[url=steam://friends/add/76561198342538371[img][/url]
VIP: Jailbreak
VIP: Dust2 Only
VIP: Furien
EVIP: Zombie
VIP: COD:MW
www.onlinesignature.in/animateText/text500558688.gif
#613-12-2016 20:15
Prosím o lock :P
steamsignature.com/status/english/76561198342538371.png[url=steam://friends/add/76561198342538371[img][/url]
VIP: Jailbreak
VIP: Dust2 Only
VIP: Furien
EVIP: Zombie
VIP: COD:MW
www.onlinesignature.in/animateText/text500558688.gif

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 45
Užívateľov Online: 0

ewdlog 9 hod
Torros CS2 Admin11 hod
MagicaL CS 1.6 Admin11 hod
Abno12 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter12 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin13 hod
LtD Sponzor13 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200216 hod
bsu CS 1.6 Admin17 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist