Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_italy
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_water_gg
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/120
Online hráčov: 27

Čítať tému

Zombie AP
#103-12-2016 19:08
Prišlo by mi fajn keby sa pridalo pre EVIP aby keď niekoho zabije tak by sa mu pridalo +5AP alebo +10AP.
Dosť by to pomohlo EVIP hráčom a bola by to ako dalšia výhoda

Za odpoveď DAKUJEM.
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#203-12-2016 20:25
Ano
#308-12-2016 09:52
Myslím že dobrý nápad ANO
#408-12-2016 15:29
Tak ale zas by som to vypol pre terma alebo znížil aspoň lebo keby ma super bz + sa zakempy tak je neporaziteľný. ale inak ANO
Zombie to je moje:D
********************
Admin: JailBreak#1 :)
********************
steamsignature.com/profile/czech/76561198047210549.png
#508-12-2016 19:02
Ale tak ja by som to pre terma nechal...
ale spravil by som to tak žeby si mohol doplniť len do určitého množstva HP.
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#608-12-2016 19:37
Ano.
since 2014 EZY
Ex Admin
/1.6/ - Zombie, COD:MW, Furien, Dust2
VIP
/1.6/ All servers
/CS:GO/ Mirage Only
#714-12-2016 21:22
Už tak je term (hanni) dost "nadupanej", ještě když umí bhop. Kdyby po něm šlo 20 zombie, tak by neměli šanci. Pokud chceš AP za humana, kup si plazmu. Jediné, o čem se dá uvažovat je, že by EVIP mohli mít na začátku kola třeba 85-90AP místo 60, ale jinak AP za killy se zbraněma kromě plazmy určitě ne.
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561197961879822.png
____________________________________________________________

STEAM PROFIL
POMOC S VIP
____________________________________________________________

JB_EPIC_PRISON_BETA
____________________________________________________________

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 51
Užívateľov Online: 0

ewdlog 6 hod
Torros CS2 Admin 9 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 9 hod
Abno 9 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 9 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin11 hod
LtD Sponzor11 hod
bronislavswatt11 hod
LUKY200213 hod
bsu CS 1.6 Admin14 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist