Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_irak2
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_jungle
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
9/120
Online hráčov: 41

Čítať tému

FURIEN FUN KOLO
#105-08-2016 14:40
Ahoj! Tak ma napadlo či by ste nemohli pridať na Furien FUN kolo.

Bolo by to napriklad tak ako to bolo na Gejšite že CT maju SK a nakupne menu bude zamknute a nikto by si nemohol nič kúpiť.

Alebo keby bolo FUN kolo tak by sa zarabalo 2x viac takže 2k a pre AWP 4k.

Neviem či to tu niekto niekedy pisal,nepozerám sa nato ale tak napišem to tu ja.

To je moj napád tak zatiaľ.. :)
#205-08-2016 14:44
Ja som to už navrhoval a zamietlo sa to...
#305-08-2016 14:51
Ahm BibleThump
Každý deň môže byť tvoj posledný.
#405-08-2016 15:05
NIE.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#505-08-2016 17:24
LUL. A to ako tie ctčka majú byť chodiace tanky? Dobrý nápad Kappa
#605-08-2016 23:18
Nie je to zbytočné
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#706-08-2016 20:02
Souhlasím s flamesem , Zbytečný .
30.12
#806-08-2016 20:13
Ne.
since 2014 EZY
Ex Admin
/1.6/ - Zombie, COD:MW, Furien, Dust2
VIP
/1.6/ All servers
/CS:GO/ Mirage Only
#929-11-2016 01:34
Nie
zbytočné (hrozí lagovanie serveru)
Say Hello!
steamsignature.com/profile/english/76561198127451516.png
#1029-11-2016 13:17
NIE
https://steamcommunity.com/id/Freeride3/
#1129-11-2016 13:17
NIE
https://steamcommunity.com/id/Freeride3/

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 59
Užívateľov Online: 0

FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter47 min
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér 1 hod
Torros CS2 Admin 3 hod
ewdlog 3 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 3 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 4 hod
LUKY2002 1 d
Abno 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist