Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_2base_camp_oc
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_aztec
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_minecraft_pierdolnik
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
12/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_nuke2020
4/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
7/120
Online hráčov: 40

Čítať tému

Zombie / EVIP
#114-07-2016 21:47
Když už máme na zombie evip k zakoupení za tak krásnou cenu , tak bych tam přidal pár výhod navíc aby to ty hráče zaujalo a šlo vidět že jsme si dali záležet ... i maličkost nějaká se tam hodí např

Zombie Ghost - snížení trvání schopností o 5 sec
Zombie Frost - snížení trvání schopnosti o 5 sec
LM mina EVIP hráče ubírá o 250 DMG více
EVIP hráč má 2 Fire granáty
EVIP hráč má 2 frozen granáty


______________________________________________________

Potom bych se podíval na ten dragon cannon někdy se to buguje , nebo to že když dáte nesmrtku a olečí vás nedá se nic koupit to je škoda ...

_____________________________________________________
Dále bych omezl nakoupení frostu a fire granátu , i sám Kebb na to koukal a říkal že se to musí omezit ... spíše bych zvýšil cenu fire granátu nebo mu ubral trochu dmg ...

____________________________________________________
A nebylo by špatné přidat ty schopnosti granátu , to už je maličkost ale dost hráčům by se to líbilo a nemusíte tam dávat všechny ,,, třeba bych tam dal Trip Laser , Homing
#214-07-2016 22:34
Dobrý nápad
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#314-07-2016 22:50
JOP
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#414-07-2016 23:06
Malinký dodatek u těch evip výhod jsem zapoměl na
Zombie Healer snižení použití schopnosti o 5 sec ^^

jinak toto tam dát tak je výhod dost , je to obsáhle a taky lákavé .. a vůbec to není špatné
#515-07-2016 16:28
ešte by som ťa doplnil že mohlo by sa pridať k Terminátorom a Hannibalom nejaké to AP za kill a možno po prípade im prihodiť 3-skok :)
#615-07-2016 17:19
na zombie není 3 skok ? ^^ Tak to jsem si všiml až teď :D jinak není to špatný nápad .. ale myslím že Cannabis řekne že né .. on s Dárkem chcou aby si hráči byli rovni a to evip jen malinký doplněk pro podporu serveru ... proto jsem taky napsal maličkosti .. uvidíme co na to řeknou
Admin Zombies Servers 14.7.2016
#715-07-2016 18:22
Je tam 3 jump ono to len píše za terma/hannibala že skočil si 2 z 2 jumpov ale pritom máš 3
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#816-07-2016 21:57
ešte pri hlasovaní za novú mapu by som dal dvojitú váhu EVIP hráča
#916-07-2016 22:25
No to tiež
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#1016-07-2016 23:42
Kaj, to je blbosť. Ešte pridať spray logo povolené len pre EVIP a budeme jak nemenovaný portál ... To je už blbosť
#1116-07-2016 23:48
Nie nieje to hlúposť. Prečo ?
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#1217-07-2016 00:35
Pretože vybe mapy by mal byt na všetkých a keď je napr. 8 hráčov, a 3 s VIP chcú jednu mapu a piati ďalší chcú inú mapu tak je nefér že traja majú prevahu oproti piatim

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 69
Užívateľov Online: 0

MagicaL CS 1.6 Admin 6 hod
Torros CS2 Admin13 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér15 hod
ewdlog17 hod
LUKY200217 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d
bronislavswatt 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist