Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_corp_3rooms
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_cpl_fire_32
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_dust2014_ot
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
13/120
Online hráčov: 42

Čítať tému

Furien #1 3D
#112-07-2016 00:23
Ahojte mám taký nápad, že čo keby sa na furien pridalo napr. že raz za čas by bolo FUN kolo a to by bolo že všetci by mali 3D pohľad ako ked je mod 3D prestrelka na JB #1 a ak nie to tak pridať do nastavení aby si hráč mohol zapnuť 3D pohľad pretože rád by som sa pozrel ako strafujem a skušal nejaké veci DAKUJEM za odpoved
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#212-07-2016 00:28
do nastavení by to mohli dať :)
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#312-07-2016 00:30
Celkom dobrý nápad. Ktovie ,či by sa to dalo zrealizovať.
#412-07-2016 23:18
Přidat do nastavení 3D pohled klidně, ale kolo že by měli všichni 3D ne
#515-07-2016 17:58
Nebol by to moc dobra vec.Ked som mal prava na nemenovanom portale tak tam bolo toto a zneuzivalo sa to.Ako?.Tak ze dal si 3d pohlad postavil sa k rohu a otacal len myskov a mohol sa pozerat s poza rohu takze videl kde kto je takze to by nebol podla mna dobry napad.Ale je to len moj nazor
#615-07-2016 18:20
Tak napr. Ja viem že je niekto za rohom aj bez toho mám na to soundy
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#716-07-2016 11:54
nie
#816-07-2016 13:08
Viem ako to dopadlo takze podla mna nie

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 75
Užívateľov Online: 0

Torros CS2 Admin 1 hod
ewdlog 1 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 1 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 2 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér20 hod
LUKY200222 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist