Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must_j_spin
2/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
4/120
Online hráčov: 31

Čítať tému

Furien 0,0%
#105-07-2016 00:24
Prečo Furien takto dosieraťe!!
SK na 3 kola :( idete na kapacitu GS.cz sory za reklamu, ale ako fakt to už robíte ako na GS, dosť že ste zhoršili Regen+Sk, tak už aj toto...
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#205-07-2016 20:34
Nevieš o čom hovoríš...
Práveže je to dosť výhodou že to SK je iba za T, pretože vtedy ti zostalo aj za CT a mal si ho proste do nekonečna.. Takto si aspoň zavisláci rozmyslia či si ho budú stále kupovať.. A k tomu Regen+Sk... Proste totálna hlúposť, pretože kúpil si si regen knife+k tomu SK a mal si miliony hp.. To už kľudne mohli pridať nesmrteľnosť.. Proste totálna nevýhoda voči ostatným ľudom..
#305-07-2016 21:36
Vidno erkacko že si furts tím sk dostal... To , že je na 3 kolá je totálna kravina... To sk stojí 6000. Za 3 kolá sa ti vôbec neoplatí... Zoberte si to takto: hráš 3 kolo za furiena a si sám vs 4... Sk nezobereš pretože sati neoplatí abez toho ich nedáš... Navrhujem , aby sa SK vrátilo do normálu a určite nebudem jediný admin.
#405-07-2016 21:41
Tuxi zasa hovoríš niečo čo si ani vôbec nevidel.. Celý ty.. Podľa mňa je to takto úplne v poriadku.. Nemenil by som na tom nič..
#505-07-2016 21:46
Je to kravina!! Načo ti je potom to skčko ??? Nikdy s ním nezarobíš iba prerobíš... načo ti to je potom.. Navrhujem rovno ho odstrániť...Aj tak má teraz nulovú hodnotu...
#605-07-2016 22:10
Súhlasím s Tuxim vážne sa ten SK teraz nedá využiť
#705-07-2016 22:22
No konečne ma niekto chápe, dík to je úplna kravina!!!! Dark mohol by si to vrátiť :).
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#805-07-2016 22:24
Suhlasím, namiesto to aby si si mal s SK zarobiť, prerobíš ako spomínal Tuxi

SK do normalu
#906-07-2016 07:39
Tuxi, ja si nemyslím, že ty dokážeš prežiť dlhšie ako 3 kolá po sebe :D :D sry
#1006-07-2016 10:22
Haha zasmiali sme sa:). Tu sa skôr rieši SK a nie môj skill teda skorej noskill , ale to je jedno.
#1106-07-2016 13:45
Ale tu sa fakt aj rieši, či zarobíš, alebo prerobíš :)
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#1208-07-2016 22:31
Tak čo bude stým?
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#1308-07-2016 22:40
Podľa mňa to Sk určite späť ako bolo, že pokiaĺ neumrieš.
Dalšia vec je: neviem prečo keď zabijem furiena s AWP dostanem iba 1500 je to sračka potom ani AWP brať sa mi neoplati keďže zoberem DGL a mam lahšie kill alebo normalnu gun a 500 ma nespasí.
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#1408-07-2016 22:42
Furien už nie je vôbec to čo bol kedysi vtedy to malo taký ten šmrnc bavilo ma to no čím ďalej tým viac ma to prestáva baviť
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#1508-07-2016 22:55
Presne to mi píšu aj ľudia a ja vždy napíšem choďte na web :).
Z 500 ľudí to možno baví len 5 sory, ak aj to som nepovedal veľa :D.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 45
Užívateľov Online: 0

ewdlog 9 hod
Torros CS2 Admin11 hod
MagicaL CS 1.6 Admin12 hod
Abno12 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter12 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin14 hod
LtD Sponzor14 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200216 hod
bsu CS 1.6 Admin17 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist