Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cubezone_2025
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_westwood3
0/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_plain2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
9/120
Online hráčov: 36

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
Heineken - COD MW
#101-08-2014 09:31
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto serveri adminom NCS# Niesthetos.
[AMXBans] Zostava este 6 days , 23 hours , 51 minutes and 26 seconds z tvojho banu.
[AMXBans] Zabanovany nick : Heineken
[AMXBans] Dovod : ' Reklama '
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 68653851 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 90.182.248.70 '
[AMXBans] ===============================================


Zeptal sem se hráče Fanky jestli hrával na serverech C-str.ike. Nevím jak dlouho se tady tohle považuje za reklamu ale budiž. Tímto bych nechtěl žádat o unban i když ban za reklamu se dává za spamování reklam a pozívání hráčů na jíné portály, ale chtěl bych požádat aspoň o zmírnění trestu protože 7 dní za tuhle "blbost" se mi zdá příliš přísné. Mám VIP na serveru.
#201-08-2014 09:32
Heineken napsal:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto serveri adminom NCS# Niesthetos.
[AMXBans] Zostava este 6 days , 23 hours , 51 minutes and 26 seconds z tvojho banu.
[AMXBans] Zabanovany nick : Heineken
[AMXBans] Dovod : ' Reklama '
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 68653851 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 90.182.248.70 '
[AMXBans] ===============================================


Zeptal sem se hráče Fanky jestli hrával na serverech C-str.ike. Nevím jak dlouho se tady tohle považuje za reklamu ale budiž. Tímto bych nechtěl žádat o unban i když ban za reklamu se dává za spamování reklam a pozívání hráčů na jiné portály, ale chtěl bych požádat aspoň o zmírnění trestu, protože 7 dní za tuhle "blbost" se mi zdá příliš přísné. Mám VIP na serveru.
#301-08-2014 09:35
Reklama jako reklama... ještě když to uděláš na tenhle portál... Ban bych ti nechal ;)
#401-08-2014 11:06
09:22:48 <STEAM_0:1:68653851><90.182.248.70> Heineken : hraval si na C-str.ike ?

Sophixi, začni se chovat jako nezakoplexované děcko. Přestaň banovat za každou kravinu a nemysli si furt, že si nejdůležitější člověk na serveru a bez tebe to nepůjde.
Mezi námi - portál c-strike už skončil před půl rokem. Hraje tam 5 lidí na 20 serverech a ty tu děláš s něco s reklamou.

Unban udělen, admin potrestán, lock.
cache.gametracker.com/server_info/82.208.17.77:9753/b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png
× Youtube: >>>>>>
× Steam Group: >>>>>>
× Steam Profile: >>>>>
× Facebook Skupina: >>>>>>
× Web: >>>>>>

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 88
Užívateľov Online: 1

TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 9 min
Pursuit40 min
MagicaL CS 1.6 Admin 1 hod
bronislavswatt 2 hod
LtD Sponzor 3 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér16 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter18 hod
Torros CS2 Admin22 hod
Darkdeagle Majiteľ22 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin Hl. CS 1.6 CheatHunter 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist