Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_corp_3rooms
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_cpl_fire_32
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_dust2014_ot
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
13/120
Online hráčov: 42

Čítať tému

Zombie
#106-06-2016 22:19
Zdravím , určitě bych zablokoval příkaz do konzole "cl_minmodels "1" dost lidi to zneuživá a očividně jim to dost pomůže , je to i nevýhoda pro hráče kteří hrajou spravedlivě .

Dále , nechápu smysl v tom že když si změníte jméno jedete nový rank , toto používá mnoho lidí , proč rovnou neodendáte smrti ? nebo alespon s TABU ...

Potom mi připadá docela nudný začáteční sound při odpočítavání , chtělo by to taky sound že máte adrenalin naběhne vám husina na kuží a bojujete o život .. jestli chápete ? sound u lasta se dá

Někdy z rána když jsem viděl docela dost neznámých tváří kouknu na server a tam super mapy , akorát každý už votuje jen cpl , army , fortuna , zombust .. přitom tam jsou lepší mapy nikdo je nechce votovat ,, zkuste se dohodnout a nastavit nějakou tu neznámou mapu jako startovací aby si ji hráči zapamatovaly .. je to velká škoda .. a už to taky není nejlepší hrát stejné mapy dokola ..
#207-06-2016 07:29
To cl_minmodels 1. Prečo by sa to malo zakazovať ??? Nech si to používa kto chce a ked ti to tak vadi tak hraj bez toho.

Killy ked sa ti z ranku odstránia tak oni sa ti v skutočnosti počítajú len ti to neukazuje

Soundy no neviem zbytočné si myslímže je viac?vecí ktoréby trebalo vylepšiť.

A tá mapa si myslím že radšej tam nejakú mapu pridať než nejakú štartovaciu
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#307-06-2016 17:29
Wigle predstav si, ze keby sa zmenili mapy, tak o tyzden by ta omrzeli aj tie nove+ kazdy mesiac na ZM hraje 80℅ novych ludi a ti este nehrali tie mapy, co si vypisal a pisali by, ze pridajte napr. mapu zm_cpl_mill_kamp inde sme ju hrali skoda, ze na vasom portali nie je
#407-06-2016 19:05
Přesně tak souhlasím s Kájem

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 76
Užívateľov Online: 0

Torros CS2 Admin 1 hod
ewdlog 1 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 1 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 2 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér20 hod
LUKY200222 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist