Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_water_gg
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
3/120
Online hráčov: 28

Čítať tému

Furien #1
#124-03-2016 21:40
Ahojte :-) podľa mňa by sa na furien mohli pridať tieto veci
1.Posielanie peňazí (nieje to až tak dôlezite no chcem vedieť váš názor)
2.Nejaké skiny na zbrne t.j. m4a1,ak-47 atď.
3.kombinácia regen knifu s sk pretože to nieje to iste ako s regeneráciou.
4.Možnosť plantovat bombu po stlačení E aj na steny.(takisto to nieje dôlezite)
5.Možno pridať pravidlo zákaz campiť celkovo pretože ak niekto campi za dverami vie to veľmi pokaziť hru, alebo sa mi aj vela krát stalo že niekto si hodil flash postavil sa za dvere a ked má to flashlo ez kill
############################

Admin: Furien #1, Zombie #1, JailBreak #1
############################
FlejMy

steamsignature.com/status/english/76561198128884640.png[url=steam://friends/add/76561198128884640]steamsignature.com/AddFriend.png[/url]
#224-03-2016 21:46
1,4,5 nesouhlasím
#325-03-2016 00:57
3, Súhlasím.......
Regen je už o ničom, keď sa nedá kombinovať s sk...
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#425-03-2016 07:30
Ani jedno.
#525-03-2016 09:32
S 5 kou súhlasím !!! Sere ma už keď si zoberem sk vkuse si niekto hodí flash na short a tam si vykempuje na krabici!!!!. Alebo by som to riešil tak, že sa odstránia flashe! Nebaví ma to ,keď mám pol kola bielu obrazovku.
K bodu č. 4 Furien si kúpi Walhang a plantne si to na stenu niekde do výšky. CT to má potom ako defusnúť ??
#625-03-2016 09:43
S 5kou to vyzerá dobre nuž s tým plantovaním bomby na steny je blbosť vznikali by len blbé bugy a to nechceme.
#725-03-2016 10:08
nic

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 54
Užívateľov Online: 0

ewdlog 8 hod
Torros CS2 Admin10 hod
MagicaL CS 1.6 Admin10 hod
Abno11 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter11 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin12 hod
LtD Sponzor12 hod
bronislavswatt13 hod
LUKY200215 hod
bsu CS 1.6 Admin16 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist