Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_triangle_aim
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
4/120
Online hráčov: 30

Čítať tému

Vianočny návrh
#102-11-2015 15:52
Ahojte na COD by som pridal bombu aby vypadala vianočne napr ako darček , stromček :D a ked sa plantne bomba tak aby hrala vianočna hudba
#202-11-2015 15:54
Zbytočne.
#302-11-2015 16:36
jediné co je pěkné a byl bych klidně rád by byly nějaké vánoční čepky/masky, ale silně pochybuju :D
dont care, didnt ask

since 14.6.2014

15.7.2015
#402-11-2015 16:41
S čiapkami / maskami bol minule tuším problém, že potom bolo lahšie vidno čiastočne neviditeľných hráčov. Uvidím, čo sa s tým dá robiť. Darčeky určite pribudnú ako minulý rok.
#504-11-2015 19:18
viem dark eagle ale napr fy maps možeš dat
#604-11-2015 19:41
Jop Dark. Daj niečo na fy maps :D :)
-------------------------------------------------
Ja nie som
žiadny FAKE !
JA som ORIGINAL !

-------------------------------------------------
#704-11-2015 22:23
Nevím proč, ale příde mi to velice zajímavé: "Bomb has been planted: Veselé vánoční hody....." :D začalo se mi to s těmi koledami líbit :D ale spíše by se mi to líbilo na furienu.
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561197961879822.png
____________________________________________________________

STEAM PROFIL
POMOC S VIP
____________________________________________________________

JB_EPIC_PRISON_BETA
____________________________________________________________
#805-11-2015 06:49
Nech tam pridá vianočné koledy a pesničky, ale určite nie zahraničné. Najlepšie by boli české a slovenské.
#905-11-2015 08:22
Ano
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#1005-11-2015 09:34
Ty čepičky by se mohly dát na JB tam by to ničemu nevadilo. Pak by zase mohlo byt takový to sněžení na serverech.
-------------------------------------------
Admin JailBreak #1 :)
Server Admin COD:MW #1 :)
-------------------------------------------
#1105-11-2015 10:49
Sněžení dost lidem sekalo na jb b to bylo fajn, treba i menu masek. Nechame se prekvapit :D
dont care, didnt ask

since 14.6.2014

15.7.2015
#1205-11-2015 10:53
ja by som chcel niečo také aby to hralo vianočné pesničky ! :D
MON STER CAT
#1305-11-2015 14:18
Co se týče sekání tak to si můžou vypnout a nebo ať si koupej lepší pc :D a zajímavý, že mně to nesekalo a můj pc je Lego Duplo :D
-------------------------------------------
Admin JailBreak #1 :)
Server Admin COD:MW #1 :)
-------------------------------------------
#1405-11-2015 15:54
Ja by som dal tie vianočné pesničky na všetky servery, a tie čiapky a to by som dal iba na HNS a JailBreak.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#1505-11-2015 16:43
To sněžení bylo i pěkně tématický když venku žádnej sníh nebyl tak aspoň v tom CS jo :D
-------------------------------------------
Admin JailBreak #1 :)
Server Admin COD:MW #1 :)
-------------------------------------------
#1611-12-2015 18:17
Miner ma pravdu :D sneh v dnešnej dobe moc neni tak v cs aspoň poteši :D

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 62
Užívateľov Online: 0

ewdlog 9 hod
Torros CS2 Admin12 hod
MagicaL CS 1.6 Admin12 hod
Abno12 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter12 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin14 hod
LtD Sponzor14 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200216 hod
bsu CS 1.6 Admin17 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist