Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_arctic_fun
8/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_2009
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_minecraft_pierdolnik
5/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
14/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_mirage
0/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_beginner
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
12/250
Online hráčov: 54

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Sťažnosti na administrátorov
Dream(Ceciik)/HideNseek#1
#128-09-2015 21:40
Popis situace:
Treba si pustiť demo od 34 minúty. Začalo kolo naháňal som Dreama samozrejme že som ho hitol podľa mňa úplne normálnym spôsobom a nie fishom a následne ho zabilo dalšie CT čo bolo blízko neho a asi to neuniesol a dostal som ban no ..:// Chcem vysvetlenie kde tam bol fish ;)
enjoy



Demo http://leteckaposta.cz/430193670
#228-09-2015 21:44
Predtým si tam fishol Neviem koho toho sidyho tuším :)Videl som len raz ostatok nie.A potom si fishol mňa.Ako náhle som bol na rebríku si bol ty ešte na zemi.a potom raz si čakal kým vyleziem hore po rebríku.Teda neviem či si to bol ty na isto,ale bolo mi to tak povedané.A neviem čo tú skušuš na server mi píšeš že som ubohý a tu sa sťažuješ za vlastné chyby ;)
#328-09-2015 22:06
Teda neviem či si to bol ty na isto,ale bolo mi to tak povedané.


To ako fakt na základe toho, že ti niekto povie, že nejaký hráč niekoho fishol ty konáš? Snád by si mal robiť rozhodnutia až potom, čo si to videl na vlastné oči nie? Alebo to tu máte ináč? Ešte by som sa rád pozrel na to kde ti píšem že si úbohý lebo si na to nepamätám :). Vlastné chyby? čiže vlastne to, že ťa zabijem čo je vlastne cielom hry ked som CT to je chyba a za tu sa platí banom? Kvalitne odôvodnenie :) počkám na ghetta ten si to dúfam pozrie a a zhodnotí situáciu ;).
P.s. Ak si dobre pamätám chyby robíš ty a nie ja. Vid Nedávna sťažnosť na teba odo mňa ;)
#428-09-2015 22:13
:DDD.Toto som nečakal že budeš mať aj problémy s čítaním :P
Prečítaj si čo som napísal.Napísal som že som ťa videl fishnúť 1x toho sidyho a potom si fishol mňa.A zle som sa vyjadril,nie chybu ale blblosť že stále nechápeš čo to ten fish je.Admin CuntmucQ bol prítomny^^čiže by som poprosil vedenie aby počkalo kým sa daný admin nevýjadrí^^
#528-09-2015 22:25
A to že som ubohý si mi písal predtým než som ti dal minule ban.^^
Čiže neviem čo si tu dokazuješ,že sa tu po každom bane ideš sťažovať.Psychicky to nezvládaš že "šéf" ako ty dostane ban a bol adminom na jednom z največších portálov.Dovoľ mi sa vrátiť ku tomu grabu.Chcem som sa ti ospravedlniť zaň,lenže si mi začal vypisovať že som úbohé decko.Potom si tam hráčom vypisoval že sú deti a podobne.Nepreháňaš to trocha ?Robíš blbosti a potom sa nám tu sťažuješ.Čiže ťa prosím fakt,nebaví to tu polemizovať vkuse.Mám toho dosť.takých neuvedomelých tvári na csku nájdeš dosť.Admin na niekedy toho dosť :)
Ale to by si mal vedieť keďže si bol admin.
PS:Toto je EpicZone,nie gaysites(****),čiže sú tu troška iné pravidlá ako tam.
#628-09-2015 23:06
Dosť problematické čítať po človeku čo ovláda gramatiku možno tak z polovice. Veľmi dobre viem čo to ten fish znamená o to sa báť nemusíš. Myslím, že vyjadrenie žiadneho admina tu nepotrebujeme kedže tam maš asi 40 minútové demo na ktorom je celý priebeh mojej hry na servery a myslím, že je tvojou (vašou) povinnosťou si to pozrieť a mohol by si mi vyčasovať časti hry, kde som spravil nejaký priestupok ;).
A to že som ubohý si mi písal predtým než som ti dal minule ban.^^

K tomu som sa už vyjadril, že som to písal len preto, aby som zistil či si admin ;).
čo si dokazujem? Asi to, že ked máš práva by si sa mal dokázať ovládať a nie len tak to využívať vo svoj prospech vtedy, ked to tebe vyhovuje. To že som bol adminom na GS tu nehrá vôbec žiadnu rolu takže nechápem, že prečo to vyťahuješ :)).

"Kauza grab" : Nie ty si sa nechcel ospravedlniť - Mal si dosť času na to, sa ospravedlniť ale ty si to nespravil a až potom som ti nadával (s vedomím, že dostanem ban) žiadnému hráčovi som nevypisoval, že je dieťa bez toho, aby som mal na to dôvod.

Blbosti (chyby) nerobím to naopak, robíš ich ty.

Čiže ťa prosím fakt,nebaví to tu polemizovať vkuse

Túto vetu vôbec nedokážem pochopiť. Asi náhodný generátor slov, žeby?

PS:Toto je EpicZone,nie gaysites(****),čiže sú tu troška iné pravidlá ako tam.


Ano je a asi pre to tu majú práva ľudia ako si ty ;).
#728-09-2015 23:22
:DDČo chceš dokázať ?Neviem gramatiku ?Dokáž mi to kde som tam spravil chybu.Chcel som sa ti ospravedlniť lenže si mi 3sekundy na to napísal že som úbohé decko.A je to moja chyba že banujem za to za čo mám ?Za tie urážky ?.Ak nevieš čo je slovo polemizovať.Tak si to nájdi na googli.Ty si práveže ubohý,nezvládaš to že si dostal ban tak sa musíš sťažovať kvôli banu na hodinu,takých nevyspelých detí je tu dosť.To ti povie každý admin. ;)A je dosť úbohé že tu tryhardíš aby som prišiel o práva.Čiže kto je tu ubohý ?Fakt ma zaujíma koľko máš rokov,keď sa takto správaš.Hráč Grandy ma 13 a správa sa vyspelejšie ako ty.
#828-09-2015 23:32
Určite to neboli 3 sekundy dokonca mam pocit, že to bolo viac ako 1 kolo :).
Urážky? Ja ťa neurážam a to si človek čo má prístup do logov dokáže zistiť :).
Nejde o to že neviem čo znamená to slovo ale o slovosled tej vety čo si ňou vlastne myslel ak to, čo z toho vychádza mne, tak ti tam chýbajú asi 3 slová ale nepíšem sem pre to aby som ťa učil písať :D :D.

Opakujem nesťažujem sa kvôli tomu, že mám ban na hodinu ešte k tomu večer ale kvôli tomu, že robíš čo nemáš. Tu plačeš ako ti vadí, ked ti niekto napíše, že si decko a sam to píšeš na druhých. Netryhardím (neviem ako sa to slovo píše správne nie som žiadny spocený, zaprdzený gamer, tak prosím bez výsmechu ak to nie je správne) nesnažím sa ťa zbaviť práv to, že máš práva ma vôbec nezaujíma chcem len poukazat na to ake chyby robis. Ja úbohý nie som :)
To koľko mám rokov, do toho ťa je prd správam sa na úrovni a presne tak ako mám a určite mám viac rokov ako hráč Grandy a určite mám viac rokov ako ty s tým ťa môžem 100% uistiť a to, že je s tebou kamaráť neznamená, že sa chová vyspelejšie ;). Upravil Hetes dňa 28-09-2015 23:45
#928-09-2015 23:45
http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_165332/hlstats.php?mode=chathistory&player=128034. Prosím pozrite si toto.Každú chvíľu si tam mal problém,staral si sa do čoho ťa niet nič.Mne to nevadí,lenže mne vadí to keď príde nejaký týpek čo sa hrá ako keby požral všetko múdro na svete,plače keď spraví chybu on a je niekto lepší ako on.Závisť možno ?Nechápem význam tých sťažností.Pri tej prvej je vina trocha aj moja.Nechtiac som ťa grabol :)Za to sa ti ospravedlňujem ako som ti už včera alebo dnes písal..Píšeš že ti nejde o ban ? Potom čo očakávaš od tejto sťažností ?Jedna chyba(Myslím ten grab z mojej strany)A už vôbec nevadí že to nevieš napísať.Tomu všetci chápeme.Čiže prosím mi vysvetli o čo tu ide.Hm,ináč prečo sa sťažuješ,píšeš,nadávaš ?-"do boha zase mi to ducklo",takto zebracky hrat","cakat rok aby si mohol mat prava tu tak to si na tom biedne :DDD."To je podľa teba vyspelé chovanie ?.Pokiaľ sú moje skúsenosti s vyspelým správaním správne,tak potom toto není vyspelé správanie čo ty ukazuješ tu. Upravil ciernadusa dňa 28-09-2015 23:56
#1029-09-2015 01:50
Táto správa je viditeľná len pre adminov
MON STER CAT
#1129-09-2015 08:43
na mobile mi tq stranka ndjak nejde zobrazit skus to dat ako link ale pozeral som si chat a nikde som tam nevidel urazku ani ze by som sa do niecoho staral do coho ma nic :))
#1229-09-2015 13:37
U dané situace jsem byl i já a můžu dotvrdit že Cecik tohoto hráče zabanoval oprávněně, poprosím o lock.
#1329-09-2015 18:28
Viď jumpiikov post,toto je len kúsok Z toho čo si písal.je tam toho omnoho viac :)Vopred sa ospravedlňujem za svoju gramatiku som V nemocnici tak píšem z mobilu,A nechce sa mi to opravovať :D :)
#1429-09-2015 21:43
Bud rád, že ban nemáš na dlhšie.
Ban oprávnený, Lock*
Nebuďme rasisté! Buďme jako Mario: italský instalatér, který byl stvořen Japonci. Mluví anglicky, skáče jako černoch a mince sbírá jako Žid!

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
28%

Hannibal
30%

Umbrella Force
16%

Strike Force
17%

Phantom Slayer
3%

Shadow Slayer
6%

Hlasy: 64
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 6
Užívateľov Online: 1

Darkdeagle Majiteľ 7 min
ketamine Sponzor CS 1.6 Admin11 min
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter13 min
bronislavswatt17 min
Abno35 min
exTremeX CS 1.6 Admin 1 hod
siko CS2 Admin 1 hod
Sp3EDY1 2 hod
DaBis 3 hod
Happynek CS:GO Admin Roka 2023 Legenda - CS 1.6 Admin 6 rokov TeamSpeak Admin CS 1.6 Admin Roka 2019 Hl. CS2 Admin Vedenie 3 hod

Registrovaní užívatelia: 6,760
Najnovší užívateľ: Gliky
TOPlist