Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_triangle_aim
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
4/120
Online hráčov: 30

Čítať tému

Furien sk
#101-09-2015 19:07
Čaute :D , mam návrh na furien 1 a 2 :). Jedna sa o to že by posledný žijúci furien dostal superknife :D mohlo by to byť ale keď je na servery 10+ ľudí. Alebo posledný furien bude mať lačnejší sk. že by sa opýtalo . Chcete si zakoupit superknife za 2000 ?:D
1. Áno
2. NIE
Lebo keď je posledný furien a proti nemu 5 ľudia je to ťažké no :D
A ten superknife by po tom kole zmiznul.
je to iba návrh dik za odpovede :D.
Zombie to je moje:D
********************
Admin: JailBreak#1 :)
********************
steamsignature.com/profile/czech/76561198047210549.png
#201-09-2015 19:37
A zober si že 1 furien so 150hp vs 1 antifurien.
Blbosť.
Nie.
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#301-09-2015 19:37
Nie.
#401-09-2015 19:42
tak ako to by bolo na to jedno kolo a keď si kúpi za 2000 na 1 antifuriena už jeho chyba
Zombie to je moje:D
********************
Admin: JailBreak#1 :)
********************
steamsignature.com/profile/czech/76561198047210549.png
#503-09-2015 19:57
Tak potom by neplninili povinosti mapy. Každý no vip by čekali až všichni umřou
#603-09-2015 20:21
Nnn
#703-09-2015 20:22
#805-09-2015 00:46
Čus... Myslím si že asi NIE :/
Súhlasím s Mariciusom ;))
#905-09-2015 10:25
Za mňa určite
NIE..
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#1005-09-2015 10:38
Nesúhlasím :)

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 60
Užívateľov Online: 0

ewdlog 9 hod
Torros CS2 Admin12 hod
MagicaL CS 1.6 Admin12 hod
Abno12 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter12 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin14 hod
LtD Sponzor14 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200216 hod
bsu CS 1.6 Admin17 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist