Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_corp_3rooms
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_cpl_fire_32
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_dust2014_ot
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
13/120
Online hráčov: 41

Čítať tému

Furien sk
#101-09-2015 19:07
Čaute :D , mam návrh na furien 1 a 2 :). Jedna sa o to že by posledný žijúci furien dostal superknife :D mohlo by to byť ale keď je na servery 10+ ľudí. Alebo posledný furien bude mať lačnejší sk. že by sa opýtalo . Chcete si zakoupit superknife za 2000 ?:D
1. Áno
2. NIE
Lebo keď je posledný furien a proti nemu 5 ľudia je to ťažké no :D
A ten superknife by po tom kole zmiznul.
je to iba návrh dik za odpovede :D.
Zombie to je moje:D
********************
Admin: JailBreak#1 :)
********************
steamsignature.com/profile/czech/76561198047210549.png
#201-09-2015 19:37
A zober si že 1 furien so 150hp vs 1 antifurien.
Blbosť.
Nie.
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#301-09-2015 19:37
Nie.
#401-09-2015 19:42
tak ako to by bolo na to jedno kolo a keď si kúpi za 2000 na 1 antifuriena už jeho chyba
Zombie to je moje:D
********************
Admin: JailBreak#1 :)
********************
steamsignature.com/profile/czech/76561198047210549.png
#503-09-2015 19:57
Tak potom by neplninili povinosti mapy. Každý no vip by čekali až všichni umřou
#603-09-2015 20:21
Nnn
#703-09-2015 20:22
#805-09-2015 00:46
Čus... Myslím si že asi NIE :/
Súhlasím s Mariciusom ;))
#905-09-2015 10:25
Za mňa určite
NIE..
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#1005-09-2015 10:38
Nesúhlasím :)

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 75
Užívateľov Online: 0

Torros CS2 Admin 1 hod
ewdlog 1 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 1 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 2 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér20 hod
LUKY200222 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist