Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_fortuna
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_2020
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_minecraft_pierdolnik
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2014
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
8/120
Online hráčov: 40

Čítať tému

Furíky.
#129-08-2015 23:12
Zdravím. Co takhle opravit wallhang? Že by šlo kuchat když jste přilepení ke zdi nebo k stropě? Anebo jenom zrušit ten cooldown jak se odlepite od stěny tak nemůžete kuchat (střílet) cca 1-2s.
#230-08-2015 00:02
Podľa mňa je to blbosť, celkovo wallhang je skôr pre hráčov ktorý furien až tak dobre nevedia hrať. A preto budeš na stene, sk a dáš niekonu záda. To by nasralo aj mňa takže celkovo.

NIE
#330-08-2015 11:52
Ano

Konečne by si ten wallhang niekto kúpil
#401-09-2015 19:12
Ano
Zombie to je moje:D
********************
Admin: JailBreak#1 :)
********************
steamsignature.com/profile/czech/76561198047210549.png
#501-09-2015 19:15
Za mňa ANO
#601-09-2015 19:21
Ano
#701-09-2015 19:31
Aňo
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#802-09-2015 21:52
určite nie. bude na stene, hitne ho, a hráč bude strielať na zem a nie na stenu. a zbytočne sa bude väčšina sťažovať. Mám taký pocit, že furien už upravovať netreba
Nebuďme rasisté! Buďme jako Mario: italský instalatér, který byl stvořen Japonci. Mluví anglicky, skáče jako černoch a mince sbírá jako Žid!
#903-09-2015 18:40
Podla mňa Áno, pridať nejaký KNIFE, ale, niečo nové čo ludi presvedči kúpiť VIP. .. Môj NÁZOR.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#1003-09-2015 19:40
Tak aspoň ten cooldown po od lepení ze stěny.
#1103-09-2015 20:26
Mě připadá že ten wallhang je jen tak pro ozdobu nebo "for fun" není vůbec užitečný. A kvůli tomů to nikdo nekupuje. Já teda osobně si to kupuju za CT když se nudím.
#1205-09-2015 00:07
Ahojte, no má to svoje + aj - Ale ak by som sa mál rozhodnúť, tak asi NIE
Furien, je už dosť vylepšení. ;)

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 63
Užívateľov Online: 1

TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 8 min
MagicaL CS 1.6 Admin 8 hod
Torros CS2 Admin16 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér18 hod
ewdlog19 hod
LUKY200219 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist