Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must_j_spin
2/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
4/120
Online hráčov: 31

Čítať tému

Turnaj (top1 a top2)
#126-08-2015 08:44
Ahoj.
Napadlo mě ,že by se po každém resetu utkali top1 a top2 z každého serveru co má top15. Hráči by se náhodně rozdělili do týmu. Následně by se rozhodili do pavouka a šli by proti sobě. Hrálo by se klasické CS. Žádný mody,nic takovýho. Vítězný tým by vyhrál odměnu.

Jestli máte jakýkoliv otázky , tak pište dolu :)
Steam : http://steamcommunity.com/id/nerist/
Nerist is love , Nerist is life
Každá ovce bude pi*ovat na tebe když si vlkem
[TENTO PRÍSPEVOK JE VIDITEĽNÝ LEN PRE ADMINOV]
Neristmeister - Kemp s bombou-Ceciik - 1 hodina
Neristmeister - plant camp+provokacia - 2 hodiny
Neristmeister - demence provokace-ken - 2 hodiny
Neristmeister - Konflikty(mute)Smajlo - 1 hodina
CAS HUL IT. - Překlik - HysabCze - trvalý
It's just Nerist; -Nemen si uz to jmeno na moje -5 minút

Názor za to stojí.
#226-08-2015 14:26
Turnaj by se nahrával a potom hodil na YT ,aby se ostatní hráči koukli jak se hrálo :)
Steam : http://steamcommunity.com/id/nerist/
Nerist is love , Nerist is life
Každá ovce bude pi*ovat na tebe když si vlkem
[TENTO PRÍSPEVOK JE VIDITEĽNÝ LEN PRE ADMINOV]
Neristmeister - Kemp s bombou-Ceciik - 1 hodina
Neristmeister - plant camp+provokacia - 2 hodiny
Neristmeister - demence provokace-ken - 2 hodiny
Neristmeister - Konflikty(mute)Smajlo - 1 hodina
CAS HUL IT. - Překlik - HysabCze - trvalý
It's just Nerist; -Nemen si uz to jmeno na moje -5 minút

Názor za to stojí.
#313-09-2015 15:17
úprava : Za vyhrání turnaje by nic nebylo , turnaj by byl jen spestření pro konec sezóny
Steam : http://steamcommunity.com/id/nerist/
Nerist is love , Nerist is life
Každá ovce bude pi*ovat na tebe když si vlkem
[TENTO PRÍSPEVOK JE VIDITEĽNÝ LEN PRE ADMINOV]
Neristmeister - Kemp s bombou-Ceciik - 1 hodina
Neristmeister - plant camp+provokacia - 2 hodiny
Neristmeister - demence provokace-ken - 2 hodiny
Neristmeister - Konflikty(mute)Smajlo - 1 hodina
CAS HUL IT. - Překlik - HysabCze - trvalý
It's just Nerist; -Nemen si uz to jmeno na moje -5 minút

Názor za to stojí.
#415-09-2015 20:07
Jo no trošku nefér ked sa tam dostane nejaká skilla z Furienu proti nejakému gemblerovy zo Zombie :)
#515-09-2015 20:27
Tuxi, díky za pochvalu ja taka Skilla :D proti Gemblerovy zo Zombie.. ale, inak dík za pochvalu :D.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#615-09-2015 20:57
Ty si ten posledný koho som tím chcel označiť ale nevadí. Stoj si za svojím :D
#715-09-2015 23:13
:D Kedy už konečne ťa uvidím na furiene?
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#816-09-2015 19:03
Aspoň by to bylo zábavný :D , neříkej ,že bys to nechtěl vidět :D
Steam : http://steamcommunity.com/id/nerist/
Nerist is love , Nerist is life
Každá ovce bude pi*ovat na tebe když si vlkem
[TENTO PRÍSPEVOK JE VIDITEĽNÝ LEN PRE ADMINOV]
Neristmeister - Kemp s bombou-Ceciik - 1 hodina
Neristmeister - plant camp+provokacia - 2 hodiny
Neristmeister - demence provokace-ken - 2 hodiny
Neristmeister - Konflikty(mute)Smajlo - 1 hodina
CAS HUL IT. - Překlik - HysabCze - trvalý
It's just Nerist; -Nemen si uz to jmeno na moje -5 minút

Názor za to stojí.
#917-09-2015 18:22
Pohodka môže byť. Je to ez
#1017-09-2015 18:25
Podla mňa to je blbosť... Nie.
#1119-09-2015 08:01
Nie...
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#1220-09-2015 21:24
:D Kedy už konečne ťa uvidím na furiene
Bohužial krokodíl tak skoro to nebude. :D
#1320-09-2015 22:31
:) Prečo? a dívam sa že nemáš práva prečo?? kôli Aktivite?.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#1421-09-2015 08:59
Nechcete se vy dva bavit v pmkach?
dont care, didnt ask

since 14.6.2014

15.7.2015

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 43
Užívateľov Online: 0

ewdlog 9 hod
Torros CS2 Admin11 hod
MagicaL CS 1.6 Admin12 hod
Abno12 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter12 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin14 hod
LtD Sponzor14 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200216 hod
bsu CS 1.6 Admin17 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist