Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_2025_ez
4/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_minecraft_pierdolnik
4/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_valve
2/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
26/120
Online hráčov: 61

Čítať tému

EpicZone.sk Furien#1 Part-4 QeezY.
#125-08-2015 19:49
Ahojte pridal som dalšie video z EpicZone.sk Furien# je to 4. diel budem rád ak sa na to pozriete a podporíte ma :) ďakujem
https://www.youtube.com/watch?v=k5hOlu_-9KI
kanál sa volá : Qee zY
#225-08-2015 21:28
Nemyslíš, že je toho už trochu dosť ? :D :D
#325-08-2015 22:33
Nemyslím :)
#425-08-2015 22:39
Natačaj ďalej, mne sa to ľúbi.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#527-08-2015 09:51
Ďakujem za podporu ;)
#627-08-2015 12:00
Je to síce pekne. Ale chcelo by to niečo iné. Je to vlastne stále rovnake a po čase pozerania prestane baviť
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#727-08-2015 12:40
Natočís demo, raz za rok tam dáš nejaky efekt a tym to hasí.. Natočil si jedno video, par ľudí ti ho pochválilo tak si mysliš že to je pecka. Ano je to pecka, ale tu kvalitu/štýl videa by si mohol aj vylepšovať.. Radšej urobiť jedno video za týždeň a tu kvalitu zlepšovať, než aby každe dve dni bolo video ktore je stale to iste..

Uprimne- kebyže som chcel pozerať take videa ako robiš ty tak pojdem na furien, pojdem do spectu a rozdiel ani nerozoznam..

Nehovorim že to je zle.. Ale pozerať sa na to iste nikoho určite nebaví.. Vravím len svoj názor..
#827-08-2015 12:51
Presne kenjiro ma pravdu. Aspoň keby to video bolo niečim vynimočne ale hentake killy si človek da za 1 mapu. A to že to spomališ raz za čas tomu moc nepomáha. Tak radšej ako povedal kenjiro vydavaj video tak raz za týždeň aby to pozeranie na video nebolo z lútosti.

Peace ✌🏿️
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#927-08-2015 15:02
Ďakujem za radu chalani,tiež som si to myslel,tak som sa teraz rozhodal spravit video o módoch na EZ nie sú tam všetky ale chcel som niečo ine a asi jotočím už aj niečo z MC,alebo agario neviem či vas to bude baviť ale neskôr si kupim CS GO a budem robit faily atd,kupim si aj kameru a budem robit z kamosmi rozne chalange experimenty atd..
ĎAKUJEM ZA RADU,BERIEM SI TO K SRDCU DIK MOC :)
#1027-08-2015 15:04
Pisal som to na mobile tak sorry za gramatiku. ;)

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 64
Užívateľov Online: 0

MagicaL CS 1.6 Admin12 min
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér21 min
Torros CS2 Admin 1 hod
ewdlog 1 hod
LUKY2002 1 hod
Abno23 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter23 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d
bronislavswatt 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist