Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_corp_3rooms
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_cpl_fire_32
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_dust2014_ot
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
13/120
Online hráčov: 43

Čítať tému

Zombie
#124-08-2015 20:43
Takže chcel by som navrhnuť takuto pomocnu vec na zombie často sa stava že mame infekčnú bombu alebo liečenie tak by som chcel aby sa spravilo tak že keď bude mať niekto liečenie by bol cely žltý a ak by mal nielto infekčnú bombu tak cely zelený ..
#224-08-2015 21:21
Za mě teda "NE" protože když někdo bude označený barvou tak všeci pujdou po něm např: Zombie hráč má INF a všeci Ct vidí že ji má tak budou utikát a všeci do něj střilet a dávát si bacha to samé ked CT bude mět léčicí granát tak všeci budou utikat k němu :D no já bych si moc nezahral asi.
ADMIN Zombie serveru 1,2

Pokud budeš něco potřebovat .
Steam: Vtipek0 Skype: david.kohut4 nebo napiš do PM.
#324-08-2015 21:55
Určitě ne
#424-08-2015 21:56
Je to zaujímavý návrh.
Mne sa to páči ,ale ako napísal Vtipek každý bude po ňom strielať.
Ja by som skôr navrhol:
Ked niekto kúpi infekt a skončí sa kolo aby muz to ostalo do druhého kola a zmenilo sa to na liečko :)
Toď vše odo mňa.
Za gramatiku sa ospravedlňujem ale som na starom kompe a tu sa píše dosť zle :)
#525-08-2015 08:11
Veď práve oto ide že všetci pojdu po jednom a o ten inf, je to dobre lebo niekto si kúpi infu na želanie ct a nehodí ju... A ma ju cele kolo kupenu u seba a k liečeniu stava sa mi často že mam terma a napišen že mam kupene liečenie ale oni mi neveria tak keby som bol žltý tak by mi to verili aspoň niekto by plnil
PS: Verte či nie takúto vec nemá žiadny server a boli by ste prvý ... skúste to ak sa to bude hráčom páčiť necháte ak nie .. zmažete :)
A k tebe vtípek, aspoň si neudu kupovať INFU na začiatku kola .. a potom nemá nikto šancu dobre si zarobiť.. kupia si ju vtedy ked bude niekto niekde. Upravil Andrew dňa 25-08-2015 08:18
#625-08-2015 14:50
Nie
#726-08-2015 10:20
Ja by som súhlasil.Je to dobrý nápad,treba to vyskúšať.
#826-08-2015 12:32
Dík player vidím,že si rozumný.
#926-08-2015 16:50
Ja si myslím ,že je to fajn nápad .Dal by som tomu šancu.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 70
Užívateľov Online: 0

Torros CS2 Admin57 min
ewdlog57 min
MagicaL CS 1.6 Admin 1 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 2 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér20 hod
LUKY200222 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist