Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_base_humans_lg
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_1337
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_triangle_aim
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
4/120
Online hráčov: 30

Čítať tému

SA-MP
#112-07-2015 11:30
ahojte napadlo ma keby EZ.sk má aj server na hru Grand Theft Auto San Andreas MP podla mna by to bolo super aspon na skusku či by sa chytel. Pre tuto hru aj programujem. napíšte váše nazory čo si myslíte otom
Wanted.

VIP na Furien #1

bestpage.sk/smiles-animovany/smiles-bestpage-sk-15.gif bestpage.sk/smiles-facebook/smajlici-07.jpg
#212-07-2015 12:18
Vieš pawno ? dokazal by si napawnovat schopný mod ? Samp hravaju hraci ale na svojich serveroch kde maju ucty ale skusit sa to moze ale pochybujem
#312-07-2015 12:38
Áno podla mna Super.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#412-07-2015 12:42
tak pawnovat vie ako tak niesom akože niaky dobrý ale mam FS je tam okolo 6000 riadkov a je tamtoho vela admin script ExtraVIP atd vela warpy pocity reklamy(tipy napr chces auto daj /carmenu) antireklama /car ID potom ked nadava ktosi ho to upozorni a na 3 nadavku aj kickne anti hack afk pm zmena SPŽ zmena skinu ukladane cez DINI INC Admin lvl ExtraVIP skiny a Heslo od registru je tam aj Login/Register atd nechcem tu toho vela pisat
Wanted.

VIP na Furien #1

bestpage.sk/smiles-animovany/smiles-bestpage-sk-15.gif bestpage.sk/smiles-facebook/smajlici-07.jpg
#512-07-2015 12:47
a poznam jedneho super pawnera ked neviem niečo alebo pri compilovany mam errory tak poradi ale pawno viem podla mna uplne dobre ale mod či by semnou napawnoval asi nie tak by sa spravit mod mohol spravit viacery by sme sa nanom podielali aj Majitel DarkDeagle asi vie Pawn tak si myslim že Pawno je lakšie ako AmxModX
Wanted.

VIP na Furien #1

bestpage.sk/smiles-animovany/smiles-bestpage-sk-15.gif bestpage.sk/smiles-facebook/smajlici-07.jpg
#613-07-2015 10:32
Je stým robota a par fs hracov nepresvedcí hrat samp treba vlastný mod niečo nove .
#713-07-2015 10:56
dle meho nazoru to je trošku zbytečné,vetsina lidi stejne paří novejsi verzi GTA/jine hry...podle meho nazoru by to melo 0,00001% navstevnost za rok :D :)
#801-08-2015 15:52
Falby :) Divil by ses ale GTA (SAMP) hraje spousta lidí ;) Je skoro stejně hraný jako csko ;)
#901-08-2015 16:00
Za mě ANO :)

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 39
Užívateľov Online: 0

ewdlog 9 hod
Torros CS2 Admin12 hod
MagicaL CS 1.6 Admin12 hod
Abno12 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter12 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin14 hod
LtD Sponzor14 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200216 hod
bsu CS 1.6 Admin17 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist