Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
4/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_plain2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
7/120
Online hráčov: 37

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
Cod / Sophix
#115-07-2014 21:42
Ahoj dnes jsem dostal ban za
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto serveri adminom NCS# Niesthetos.
[AMXBans] Zostava este 23 hodin , 48 minut a 12 sekund z tvojho banu.
[AMXBans] Zabanovany nick : [->IMmo[R]taLS<-] Dejvik
[AMXBans] Dovod : ' Nadavky na clena AT + Neustale lhani - Demence. '
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 971550478 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 90.178.167.218 '
[AMXBans] =======================================
za 1) jaké lhaní
za 2) když ty mi říkáš že jsem Kid a píšeš to každé kolo tak se musím nějak bránit
za 3) jaká demence ?
#215-07-2014 21:44
Sophix má aspoň v niečom pravdu.
#315-07-2014 21:45
Foonix ty se tu nemáš co vyjadřovat tak sem nepiš
#415-07-2014 21:46
Nemám slov, toto už přeháníš... Ty si tak sprostej, že si ještě napíšeš žádost o UNBAN?
Tvoje chování je fakt nepřístupné... Proč sem ti psal že jsi kid? Protože kid jseš! To, že špiníš mě Runéého a ostatní proti sobě stačí jako důvod... Zrovna ty mi nadávad nebudeš.. S ostatníma jsem v pohodě... ty přijdeš na server a hned do mě začínáš rejpat.
BAN je oprávněný a prosim o lock!
#515-07-2014 21:49
Já nejsem sprostý
#615-07-2014 21:51
Ne.... Hlavně že na CSku každé kolo aspoň 2 řádky, že?! Ten den si počkáš... děláš tu jen bordel
#715-07-2014 21:53
Chh dává verdikt ne ty tak nu nepiš že si den počkám
#815-07-2014 21:54
CHH fakt verdikt nedává ;) tohle není nic o cheatech, takže nepiš blbosti a nespamuj zbytečně forum!
#915-07-2014 21:56
Už sem nemám co psát ale ban si myslím že je oprávněný. Občas se chováš fakt hrozně.
#1016-07-2014 09:40
UNBAN zamítnut
Těch 11 hodin si počkáš
*Lock*
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561197961879822.png
____________________________________________________________

STEAM PROFIL
POMOC S VIP
____________________________________________________________

JB_EPIC_PRISON_BETA
____________________________________________________________

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 67
Užívateľov Online: 0

MagicaL CS 1.6 Admin31 min
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 hod
bronislavswatt 1 hod
LtD Sponzor 2 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér15 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter17 hod
Torros CS2 Admin21 hod
Darkdeagle Majiteľ21 hod
Pursuit 1 d
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin Hl. CS 1.6 CheatHunter 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist