Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_dust2014_ot
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2014
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
12/120
Online hráčov: 43

Čítať tému

CoD-New class
#107-03-2015 23:11
Chcel by som navrhnuť novú triedu pre VIP, s názvom "žoldnier"
mal by (ct) M4 a Dgl | (t) AK a Dgl
A jeho schopnosť by bola vidieť neviditelných
lebo kto má Oblečenie vraha, tak druhý team nemá šancu pokial nemá SWAT štít.
Je to iba návrh, nemusíte ma zhateovať :D
Beriem aj záporné aj kladné odpovede
#209-03-2015 15:15
Súhlasím s tebou XStar, máš pravdu
Ano


P.S si dobry admin
#309-03-2015 15:20
:-D
Pokud chceš být nejlepší, musíš být skvělý na všech úrovních, nejen fyzicky, ale i psychicky. Buď všestranný. Na žádné oblasti nepracuj víc nebo míň. Existuje jediný recept. Na všem pracuj maximálně.


V životě nikdy nic nevyhraješ, pokud nepřekonáš překážky, na které narazíš. Nevyhýbej se jim. Neobcházej je. Překonej je.
#409-03-2015 15:27
Ne

Já stím nesouhlasím protože by za toho hrdinu skoro nikdo nehrál , schopnost v podobě že by viděl invisible enemy mě přijde hrozně slabé.

Nejhranější hrdina je na každém codku =el.sniper / el.comando,Swat,Bombardér.

Samozřejmě nezáleží na mém názoru ale na ostatních a vedení :-)
Pokud chceš být nejlepší, musíš být skvělý na všech úrovních, nejen fyzicky, ale i psychicky. Buď všestranný. Na žádné oblasti nepracuj víc nebo míň. Existuje jediný recept. Na všem pracuj maximálně.


V životě nikdy nic nevyhraješ, pokud nepřekonáš překážky, na které narazíš. Nevyhýbej se jim. Neobcházej je. Překonej je.
#509-03-2015 21:02
Práveže by to bola dosť hraná classa, si myslím. ale tak rešpektujem tvôj názor.
#613-03-2015 22:16
[img][/img]NE

Pretože by to bola dalšia bugnutá vlastnosť , a ináč ak to možem napísať žoldnier je na iných serveroch, a má ako písal 47 + dgl ale vlastnosti reygenerace života a +10 dmg keď striel a nevyhody 80% behu 95hp .
#722-03-2015 17:45
ja by navrhiol pre VIP oživenie jedného spoluhráča :)
#822-03-2015 17:49
Šak čom ne :D rovno naj sa cely server prerobi na respawn :D
#923-03-2015 15:31
nove postavy sa momentalne pridavat nebudu, uz tak je ich tam dost.

lock.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 73
Užívateľov Online: 0

MagicaL CS 1.6 Admin25 min
Torros CS2 Admin41 min
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 1 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér19 hod
ewdlog20 hod
LUKY200220 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist