Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_2006
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_water_gg
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
3/120
Online hráčov: 29

Čítať tému

Jailbreak
#109-07-2014 11:52
Ahoj , Chcel by som navrhnúť aby sa do pravidiel pridalo že ten istý hráč nemôže byť 2 kola za sebou u CT. Dôvod je ten , že nemenovaný hráč je u CT takmer celý deň a nikto iný sa tam nedostane. Dúfam že sa Vám môj návrh paáčil a budem rešpektovať každé ANO aj NIE .
#209-07-2014 14:23
Súhlasim...uš som sa z takými buzerantami stretol :/
#309-07-2014 18:28
Ano
#409-07-2014 19:13
Souhlasím :)
#509-07-2014 19:32
a prečo im hned nadávate do buzerantov? myslím, že sa to da aj slušnejšie ho požiadat či sa neodpojí a pokial ho to baví u CT je to jeho problem a u CT si myslím, že je vela dalších miest ja by som bol proti, admini by to ani nestihali banovat
#609-07-2014 19:37
však by se udělal plugin... třeba by to zapisovalo SID CTček a další mapu jak by se chtěli napojit k CT, napsalo by to... ,,CT jste byl minulou mapu, nechte šanci ostatním a počkejte si na další mapu.,,
#709-07-2014 19:41
si myslím, že taky plugin neexistuje ani existovat nebude tak skoro
#809-07-2014 19:48
Existuje :P Kámoš ho měl dříve na portále, který zanikl :D
#909-07-2014 20:16
WhaT prečo im nadávam do buzerantov...no keď sú 5 kôl zasebou u CT a nedovolia zvyšku ísť ku CT..tak to je jedna vec....ale keď ešte tie noobky vôbec nepoznajú pravidla....tak to už vie nasrať :)
#1009-07-2014 20:17
Soph1X: Jo, a pokud na serveru nebude nikdo jiný, kdo by chtěl být CT, jen ten, co už byl minulou mapu, tak co ?
#1109-07-2014 20:18
Jj to je pravda cess keď už bude taký plugin tak to treba poriadne prepracovať :/
#1209-07-2014 20:20
Tak kdyby na serveru bylo třeba pod 5 hráču, tak by byla změna :)
#1309-07-2014 20:22
podla mna je to cele hlúpost toho koho CT baví.. nech si tam hraje ostatny maju smolu maju sa tam dostat skôr, alebo si počkaju pokial ich mamky vyhanju od počítača :D
#1409-07-2014 20:43
ro
-------------------------------------------
Admin JailBreak #1 :)
Server Admin COD:MW #1 :)
-------------------------------------------
#1509-07-2014 20:45
nevim co to bylo to ro ale nesouhlasim pride mi to jako blbost zalezi to jakej kdo ma PC a internet a tim padem rychlost prepojovani :)
-------------------------------------------
Admin JailBreak #1 :)
Server Admin COD:MW #1 :)
-------------------------------------------
#1609-07-2014 22:12
ked si sikovny dokazes si pockat, a ked sa niekto odpoji sikovne obsadit miesto u ct, toto su len vyhovorky.

nic sa menit nebude, lock.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 53
Užívateľov Online: 0

ewdlog 8 hod
Torros CS2 Admin11 hod
MagicaL CS 1.6 Admin11 hod
Abno11 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter11 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin13 hod
LtD Sponzor13 hod
bronislavswatt14 hod
LUKY200215 hod
bsu CS 1.6 Admin16 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist