Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_dust2014_ot
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2014
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
12/120
Online hráčov: 43

Čítať tému

Úprava swatov a elit.sniprov.
#106-01-2015 16:34
Ahoj, hraju dost aktivně CoD server, ale nedá se tam poslední dobou skoro vôbec hrať. 1. Swat = OP. Keby se dal swat zabiť Knifom a Snipou, tak by to už bolo super. a ešte je tu classa, ktorá se volá elitní Sniper = Je napísané, že zabíja na 1/3 na granát, ale granátom dává InstaKill. 90% ludí na CoD hrajou len tieto 2 postavy, pretože nic iného by nedali. Prosím o opravenie/vylepšení/odstranenie pár věciček na tých klasách, Dakujem.
#206-01-2015 16:37
Granáty dát opravdu dát na 1/3 a nebo je rovnou odstranit, SOUHLAS.

Swat - Aby se dali zabít sniperem, knifom. Ostatní nechat.
#306-01-2015 19:35
Granaty bych rozhodne neodstranoval 1/3 je prijatelnejsi. A az vylepsi toho terminatora tak ho bude hrat vic lidi
Steam : http://steamcommunity.com/id/nerist/
Nerist is love , Nerist is life
Každá ovce bude pi*ovat na tebe když si vlkem
[TENTO PRÍSPEVOK JE VIDITEĽNÝ LEN PRE ADMINOV]
Neristmeister - Kemp s bombou-Ceciik - 1 hodina
Neristmeister - plant camp+provokacia - 2 hodiny
Neristmeister - demence provokace-ken - 2 hodiny
Neristmeister - Konflikty(mute)Smajlo - 1 hodina
CAS HUL IT. - Překlik - HysabCze - trvalý
It's just Nerist; -Nemen si uz to jmeno na moje -5 minút

Názor za to stojí.
#407-01-2015 14:49
-_- 1/3 je pisane teraz a furt je to instakill .
#507-01-2015 14:52
Hečko dať na 1/5 a bude pokoj ..
#612-01-2015 23:10
Podla mna netreba nič menit, predsa je to CoD server a nie nejaký public. Na CoD majú byť nejaké tie výhody nie? SWAT sa dá v pohode zvládnut Rambom. A Elitný Sniper? Tie HE? To by sa fakt mohlo znížit, lebo ten granát vás zabije na 10metrov. Takže súhlasím s tými HE. Ako napísal Kenjiro, dat to na 1/5.
===========================
VIP
BaseBuilder#1
CoD:MW#1
===========================
#719-01-2015 06:55
Swat se dá zvládnout i z výsadkou....to bych nechal tak jak je :)...přece musí byt naké ty výhody jak řekl Frost...ale na el.snip. bych změnil ten he jak zmínil frost zabijí to na 10 metrů...(vlastní zkušenosti :-D )
#831-01-2015 10:56
Co ?? :D na 10 metrů s HE? tak to možná píšou ale je to o dost více :)
#901-02-2015 03:05
Navrh prijaty

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 75
Užívateľov Online: 0

MagicaL CS 1.6 Admin26 min
Torros CS2 Admin41 min
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 1 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér19 hod
ewdlog20 hod
LUKY200220 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist