Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_irak2
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_jungle
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
9/120
Online hráčov: 41

Čítať tému

špion - Úprava (Vylepšení)
#106-01-2015 16:07
Čaute, dávám sem tuto návrh, lebo špion je totálně nehratelná classa.

Na serveru je XXX sniperů a jenom kvůli HE.
Na serveru je XXX Swatů a jenom kvůli tomu, že jsou OP.
Pak je tam miminálně comanda a minimálně rambo.. Terminátor/špion už je totálně nehratelnej. Ale proč? protože bez HE, nebo bez OP postavy prostě nemají šanci.

Toto je špion teďka. http://prntscr.com/5p69lm
Toto je swat teďka. http://prntscr.com/5p6agc
Toto je El.Sniper teďka. http://prntscr.com/5p6apu

U elitního snipera je napsáno, že má šanci na kill 1/3, ale není to pravda. Když nemáte kapitánky/Swat/Swat štít, tak máte prostě instakill.

Můj návrh na špiona:
1. Dát HP ze 110 na 120.
2. Je to špion, tak by bylo dobré, kdyby dostal jednu tuto věc:
A) Ticho kroky
B) Vzhled jako Enemy

Něco pro vás:
Budu rád, když se vyjádří každý hráč na CoDku a napsal by, co by u špiona čekal za bonusy a co ne... a zajímá mě taky, co by jste na něm zlepšily vy. Děkuji za přečtení.
#206-01-2015 16:36
Súhlasím s tvojim navrhom a bral by som na spiona možnosť A.
#306-01-2015 19:30
Souhlas . Moznost B je lepsi ... Na co tiche kroky kdyz pipa pres celou mapu
Steam : http://steamcommunity.com/id/nerist/
Nerist is love , Nerist is life
Každá ovce bude pi*ovat na tebe když si vlkem
[TENTO PRÍSPEVOK JE VIDITEĽNÝ LEN PRE ADMINOV]
Neristmeister - Kemp s bombou-Ceciik - 1 hodina
Neristmeister - plant camp+provokacia - 2 hodiny
Neristmeister - demence provokace-ken - 2 hodiny
Neristmeister - Konflikty(mute)Smajlo - 1 hodina
CAS HUL IT. - Překlik - HysabCze - trvalý
It's just Nerist; -Nemen si uz to jmeno na moje -5 minút

Názor za to stojí.
#407-01-2015 20:26
:) Ref
#507-01-2015 20:48
Súhlasím
#608-01-2015 15:40
Súhlasim!
#708-01-2015 15:44
Když souhlasíte, tak bych prosil označení A) nebo B)
#808-01-2015 15:45
B. :)
#908-01-2015 16:16
Jednoznačne B fúrik.
#1008-01-2015 18:16
Díky za vyjádření :)
#1108-01-2015 19:48
Súhlasím. Jednoznačne možnosť B.
===========================
VIP
BaseBuilder#1
CoD:MW#1
===========================
#1211-01-2015 20:04
Ref
#1312-01-2015 18:38
Súhlas
Jednoznačne B ! :)
Čo oči nevidia, to srdce nebolí.
#1401-02-2015 03:04
Navrh prijaty:
1.
2.B

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 57
Užívateľov Online: 0

FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter47 min
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér 1 hod
Torros CS2 Admin 3 hod
ewdlog 3 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 3 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 4 hod
LUKY2002 1 d
Abno 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist