Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_blue
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_winterbound
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
14/120
Online hráčov: 45

Čítať tému

COD:MW #1 / Elitný Deagler / VIP
#119-11-2014 18:57
Mal by som taký návrh na novú class pre VIP -Info -
Názov - Elitný Deagler
Vlastnosti - 120 % speed , 130 hp , 1 raketa
Zbrane - Deagle + 25 dgm + usp , glock + 5 dmg
Výhody - Zlatý deagle ale nejaký bombový skin (ak by sa dalo)
Zišla by sa naozaj nejaká nová class a mám tu jeden z mojich návrhov .
─▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─
──██─────██───██▄█▀───██▄█──
──██─────██───██▀█▄───██▀█──
─▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄_
#219-11-2014 19:23
Akože napad dobry ale .. Zoberme si koľko ubera dgl (+-35). Ak k tomu pridáš 25HP tak to bude uberať 60 na jednu strelu co je podla mna dost vela . Akože keby každa 4 strela ubrala viqc o 25hp to by bolo rozumnejšie .
S napadom suhlasim az ten dgl ..
#320-11-2014 12:37
Keď tak keda + 15 dmg ale ak si zobereš že niekto má m4 a ak47 a ty len obyčajný dgl tak to je trošku iné
─▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─
──██─────██───██▄█▀───██▄█──
──██─────██───██▀█▄───██▀█──
─▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄_
#420-11-2014 13:39
Ano ale 7x60 je 420 . Staci sa trafit so vsetkymi strelami (7) a je po dakom . Myslim si ze vipka by nic ine nehrali :/
#505-12-2014 00:25
Souhlas až na ten dmg +25 je moc
Steam : http://steamcommunity.com/id/nerist/
Nerist is love , Nerist is life
Každá ovce bude pi*ovat na tebe když si vlkem
[TENTO PRÍSPEVOK JE VIDITEĽNÝ LEN PRE ADMINOV]
Neristmeister - Kemp s bombou-Ceciik - 1 hodina
Neristmeister - plant camp+provokacia - 2 hodiny
Neristmeister - demence provokace-ken - 2 hodiny
Neristmeister - Konflikty(mute)Smajlo - 1 hodina
CAS HUL IT. - Překlik - HysabCze - trvalý
It's just Nerist; -Nemen si uz to jmeno na moje -5 minút

Názor za to stojí.
#607-12-2014 00:09
na cod update nieje v plane, dam si tento topic do zaloziek a pri update mozno nieco vymyslim.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 71
Užívateľov Online: 0

ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér56 min
Torros CS2 Admin 2 hod
ewdlog 2 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 2 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 3 hod
LUKY200223 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist