Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
3/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_blue
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_winterbound
2/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
12/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
14/120
Online hráčov: 49

Čítať tému

Class/CoD:MW#1
#117-11-2014 12:15
Čaute, ja som mal taký nápad, že by sa na CoD:MW1# spravila ešte nejaká 1 dobrá classa pre tých čo nemajú VIP. Niečo podobné ako je Terminator,Rambo. Prosím ohodnoťte tento nápad :) .
#217-11-2014 17:33
Väčšinou ked niekto dava takýto návrh tak už rovno navrhne nejakú classu ...

Ale inak súhlasim ...
#317-11-2014 20:19
Ja niesom na COD boh vie jak aktívny ale nemyslím si že tam treba pridať nejakú class...
#418-11-2014 11:07
VIP killere ty máš vždy záporný názor a přitom tam hovno si ...
Souhlas!
například : nazev vymyslete :D - AK -47 + deagle + USP/GLOCK
- 100 AP 100 HP , 1 raketa...
prostě BOMBARDÉR s AKčkem :)
to by hráli i VIP možná :D
#518-11-2014 11:49
Hovno som ? Som nahral commando na lvl 6....vieš jak dlho mi to trvalo ? :D a pritom som tam písal že tam boh vie ako dlho nehrám..
#619-11-2014 10:45
Si kar? Lvl 6mambdo minuty...ja mel 150lvl...vis jak dlouho? Kude 2 mesice!
#719-11-2014 19:01
VIPKILLER chlapčok ty si aký šefin . Musíš komentovať všetky posty,aby si mal najviac príspevkov aj keď napr. na COD si pomaly v živote nehral , ale aj tak sa k tomu vyjadruješ .
─▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─
──██─────██───██▄█▀───██▄█──
──██─────██───██▀█▄───██▀█──
─▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄_
#825-11-2014 12:48
PeCoAlPa ten názov by mohol byť... Elitný Bombarder :D
#925-11-2014 14:54
Ja si myslim ze lepsi nazov by bola ELITNA KAČKA A ja si myslim že by to mohlo byť aj pre no vip ..
#1025-11-2014 20:56
rovno Elitny Bambus :D
-[N]ecro[P]ro-
CoD MW 1 - VIP
#1103-12-2014 09:46
Nesouhlas class je tam hodně ,no vip mají s čeho vybírat a navíc class nemůže bejt Elitní ,protože všechno elitní je jen pro VIP
Steam : http://steamcommunity.com/id/nerist/
Nerist is love , Nerist is life
Každá ovce bude pi*ovat na tebe když si vlkem
[TENTO PRÍSPEVOK JE VIDITEĽNÝ LEN PRE ADMINOV]
Neristmeister - Kemp s bombou-Ceciik - 1 hodina
Neristmeister - plant camp+provokacia - 2 hodiny
Neristmeister - demence provokace-ken - 2 hodiny
Neristmeister - Konflikty(mute)Smajlo - 1 hodina
CAS HUL IT. - Překlik - HysabCze - trvalý
It's just Nerist; -Nemen si uz to jmeno na moje -5 minút

Názor za to stojí.
#1203-12-2014 13:59
Súhlasím
je sice pravda že som tam dlho nehral no ale čim viac class tím viac hráčov (si myslim ) . Takže ja súhlasím
Čo oči nevidia, to srdce nebolí.
#1307-12-2014 00:10
ak bude update, je to samozrejmost, skor nie.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 71
Užívateľov Online: 0

ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér59 min
Torros CS2 Admin 2 hod
ewdlog 2 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 2 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 3 hod
LUKY200223 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist