Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_sunny
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_redline_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
9/120
Online hráčov: 41

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
Žiadost o Unban
#109-11-2014 17:22
Dobrý pre všedkých adminov či už ludí čo si toto budu čítat !

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
Server # 15
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto serveri adminom braiN^.
[AMXBans] Si zabanovany permanentne.
[AMXBans] Zabanovany nick : <---*!? [F]irst[B]lood
[AMXBans] Dovod : ' Wallhack '
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' VALVE_0 : 0 : 1153775147 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 87.244.194.138 '
[AMXBans] ===============================================
Error: server failed to transmit file 'sound/radar.wav'
Kicked : Dostal si BAN! Skontroluj si konzolu!


Mám dedinský internet... tento nick viem kdo to bol ... viem prečo používal WH ale neviem prečo mám aj ja ban. Hrám to cez steam a tam mám iné IP tak prosím o unban lebo každý kdo hrá z mojej dediny má rovnaku IP netu... a moj nick PXT... dakujem za pochopenie pre detaily sa ešte rozpíšem ak bude treba.
#209-11-2014 18:27
Mám ten pocit, že od banu už uběhlo 14 dnů. A pokud máte stejnou IP tak za to nemůžu. Ale kdyby jsi dostal UB tak by ten Whčkář mohl hrát zase na serveru.
steamsignature.com/profile/english/76561198085725903.png
#309-11-2014 18:34
Chápem ale nedá sa to dáko žei ba jemu nepojde lognut... lebo na iných serveroch má ten kid ban a mne ide lebo on je NS ja steam... prosím... chcem to hrávat xD díky :D
#409-11-2014 19:02
Já nevjem uš. CHH rozhodne.
steamsignature.com/profile/english/76561198085725903.png
#509-11-2014 19:27
Tak počkám na odpoved ale prisahám ja som azbudol ako sa volá server preto dlhá neaktivitadnes mi to doplo lebo kamoš admin je asi tiež na steame to mal pred menom tak že idem lognut a zrazu ban .... -_-... tak čo narobím.
#609-11-2014 21:31
Ban ponechaný!

Lock!

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 54
Užívateľov Online: 0

Darkdeagle Majiteľ46 min
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 hod
Pursuit 1 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 2 hod
bronislavswatt 3 hod
LtD Sponzor 4 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér17 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter19 hod
Torros CS2 Admin23 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin Hl. CS 1.6 CheatHunter 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist