Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_2base_camp_oc
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_aztec
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_minecraft_pierdolnik
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_nuke2020
3/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
7/120
Online hráčov: 39

Čítať tému

DD2only/public
#109-11-2014 00:53
Ahoj, dneska som bol spraviť reklamu na portál Epiczone.sk napísal som tam komplet celé servery s IP a niektorý mi začali písať či máme alebo budeme mať PUBLIC/DD2 only. Tak sa chcem spýtať ja že či sa bude robiť nejaký ten public alebo dedust2 only ???
Meno : Zle!
Steam : louf123

Server Basebuilder
#209-11-2014 10:32
Je tu zatiaľ Only Snow.
Ale Public alebo DD2 Only, by sa zišli.
#309-11-2014 12:17
nedalo by sa dať vote na only snow a dať tam aj dust2 a premenovať to na Only Snow/Dust #1 ??
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#409-11-2014 12:46
Only Dust2 už tu bylo a jakou to mělo aktivitu ? Žádnou.
Myslím, že je to zbytečný.
steamsignature.com/profile/english/76561198085725903.png
#509-11-2014 14:47
ale musíš brať do úvahy ako sa tento portál rozrástol :) vtedy bývali na furiene 8 ludia maximálne a teraz tam je vždy plno ...
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#609-11-2014 18:26
DD2 only...to by možná nebyl špatný nápad...udělat to jako Onlysnow/ Dust#1 server..
#709-11-2014 18:32
:DDD Skor by som to urobil ako Hisap . To uz len z toho dovod ze viem aku "velku" aktivitu mal ten DD2 server ...
#809-11-2014 18:42
Hisap ?? ti dam hisap...:DD.....kejsa...
#909-11-2014 18:45
Spojiť Snow s dustom by bolo fajn :)
#1009-11-2014 21:00
Hoť šoť mať pravda !! :D
#1110-11-2014 16:12
Hysab ne kejsa, ale gejša.
#1210-11-2014 19:47
ale na snow sú malé mapy a dáte tam DD2 ? to bude blbosť, ale ako chcete
Meno : Zle!
Steam : louf123

Server Basebuilder

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 82
Užívateľov Online: 0

MagicaL CS 1.6 Admin 6 hod
Torros CS2 Admin13 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér16 hod
ewdlog17 hod
LUKY200217 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d
bronislavswatt 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist